Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Canım çok geçmiş olsun. Prilam benim hayatımı kurtardı. Doktoruna danış tavsiye ederim

Herkes hissediyor bir şekilde ne güzel
Bir ben hissedemedim hiç ilk gebelik olduğu için mi bilmiyorum ben niye hissedemiyorum arkadaşlar ya
Canım üzülme hiç. Vücuttan vücuda çok farkeder hatta bebeğin pozisyonuda çok farkeder. İç karnın esnektir geniştir bir sürü sebebi var. 2018 mayıs annelerinde kimisi 20. Haftada hissetti kimimiz 15 te hissettik kimi 17. Eninde sonunda hissettirecek ve seni uykundan edecek ilk gebeliklerde her zaman daha geç hissediliyor

Haklısın arkadaşım sabırsızlıkla bekliyorum valla inşallah en yakın zamanda

Teşekkür ederimmm

Herkes hissediyor bir şekilde ne güzel
Bir ben hissedemedim hiç ilk gebelik olduğu için mi bilmiyorum ben niye hissedemiyorum arkadaşlar ya
Canım merak etme kaç ay sonra tekmeleriyle seni uykundan uyandıracak oğlanlar biraz ağırdır birde senin ilk olduğu için de olabilir

Kızlar arkadaşım da hamile benimle arasında iki hafta falan var. 4lü test yaptırmış ve arayıp cinsiyeti söylemişler aslında yasak ama size söylüyoruz demişler. 4lü testte cinsiyet belli oluyor mu? İlk defa duyuyorum böyle bir şey ve ben de 14ünde gidicem 4lü için.

Su ictikce de midem bulaniyor benim ama icmeye calisiyorum surekli zaten o kadar sicak ki hava
Ben 10lu almiştim simdi fiyatlar uctugu icin 5li 3lu fiye dusurmusler instagramda nakişlı yaptirmiştim 600 tlye 2021de 2 yilda 3500 olmuş onlar bile set sayisini dusurmuş ilk 3 ay icin fazla bisey alma cok cabuk buyuyor 5 kisa 5 uzun kollu zibin al minik tulum al 4 5 tane zaten kişa denk gelcek cok gezmelik bisey alma
Canım geçmiş olsun doktorun kanamadan sonra usg ile baktı mı?
Bugun gidicem işte canim dün pazardi ya git dese acile gidicektim bebek hareket ediyordu akşam cok şükür

Kızlar, ben de geçen hafta doktorumuza sordum hareketlerini hissetmiyorum, daha doğrusu birşeyler hissediyorum ama bağırsak hareketleri mi bebek mi anlayamıyorum dedim daha erken 20. Haftada net hissedersin dedi. Üstelik benim ikinci gebelik

Haberdar et bizi canım

Canım nasıl bişey oluyorr hissettiğin
Ya böyle pıt pıt ediyor sanki bir de kayıyor bazen sanki bir şeyler
Kizlar 15+4 olduk az once tuvalette peceteye kan geldi karnimin sol tarafinda batma var hafif doktorum sabah gel yat bol bol sıvı al dedi bu haftalarda neden kanam olur acaba ya
Nasılsın şimdi ? Her şey yolunda inşallah

İstanbul da olan arkadaşlarım 1 günlük ücretsiz bir gebe okulu varmış medipol Acıbadem hastanesinde. Yakınlar da olan katılmak ister belki , telefon numarasından da kayıt olabilirsiniz

Günaydın hanımlar. 14. Haftaya gireceğim ama hala -2 kilodayım. Önceden olsa sevinirdim ama biraz tedirginim. Mide bulantılarım hala devam ediyor

Günaydın hanımlar. 14. Haftaya gireceğim ama hala -2 kilodayım. Önceden olsa sevinirdim ama biraz tedirginim. Mide bulantılarım hala devam ediyor
Benim de birkaç gündür midem fena, yiyemiyorum. Bir arkadasim da hamile ona bu durumu sordum. Doktoru ölmeyecek kadar ye bebeğe bir şey olmaz kendini zorlama demiş.

Kızlar alışveriş yapan var mı aranızda neler aldınız ? Bizim bebiş ultrason resimlerinde tontiş görünüyor tontiş doğacak sanki o yüzden 0-3 ay çok almayı düşünmüyorum sizlerde durumlar nasıl ? Kıyafet falan aldınız mı hiç

Ben ahşap beşik, bez beşik, bebek arabası ve pusetini aldım. Birazdan aşağı inip kaç tane yenidoğan, 0-3 ay, 3-6 ay, hatta 6-9, 9-12 aldım diye bakacağım Ben dayanamayıp oğluma 6-9 ay kısa kollu tulum bile aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…