Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Galiba o yüzden. Ama oğlumda da yüksekti onda öyle bişe dememişlerdi

Bende anlamadım canım yarın tekrar sorucam nasıl yapılıyor vs diye
4lü testten bahsediyor burda başka bir isimle yazanda vardı pazarteside ben verecegim canım

16.haftaya girdim sadece demir hapı verdi
Şikayetlerine göre de verebiliyo canım. Benim bacak kramplarım çoktu ekstra magnezyum verdi bide protein çok tüketemiyorum dedim ayrı bi omega 3 le sprey şekilde b12 yazdı yani şikayetlerin varsa söyle doktora yazar zaten çoğu özel vitaminlerin

Kasintim vardı alerji hapı yazdi gebelere yazıyoruz dedi sonrada keşke kullanmasaydim dedim ya iyimi yaptık kötümü bilmiyorum doktor daha iyi bilir gerci

Kasintim vardı alerji hapı yazdi gebelere yazıyoruz dedi sonrada keşke kullanmasaydim dedim ya iyimi yaptık kötümü bilmiyorum doktor daha iyi bilir gerci
genel bişey miymişki. benim deodorant sıkınca koltık altım çok acayip kaşınıyordu değiştirdim siveno dan doğal bi rol on kullanmaya başladım geçti

genel bişey miymişki. benim deodorant sıkınca koltık altım çok acayip kaşınıyordu değiştirdim siveno dan doğal bi rol on kullanmaya başladım geçti
Kollarımın iç kısmı kabarık karık.olmusti canım isilik gibi ama kasiniyordu alerjik dedi hapı kullanınca geçti gibi arada kasiniyordu ama hapı bırakmayı düşünüyorum

Kızlar bugun kontrole gittim devlete bir umut kız der diye oda erkek dedi birde bu usg fotosunu verdi ne neresidir bir türlü çıkaramadım bir sizde bakın yaa ölçtüğü kısıma fl demiş benim bildiğim fl de boydan boya uyluk kemiğinin ölçümü

Eklentiler

• 1000224940.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 69
Ben de aynı durumdayım o ilaç beni mahvetti çok kötü kabız oluyoruö hiçbir şey işe yaramıyor karnım davul gibi oluyor şişkinlik gaz kabızlıl mahvediyor beni
Hoşaf vs hiç işe yaramadı bir tel erik marmelatlı bir tık rahatlattı o hali bile işkence

Ne yapıcaz bilmiyorum kullanmasak ne olur acaba

Aynen erik komposto ve marmelati çok iyi geliyor.kullanmasak da olmuo .

Kızlar şampuan deodorant diş macunu yüz temizleyici gibi kişisel bakım ürünlerinden neler kullanıyorsunuz içeriği temiz ürün arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Ben hepsini mustela ve momwell den kullanıyorum canım . Ama diş macunu ( momwell) ilk üç ay kullandım dişlerimde siyahlıklar oluştu sanırım doğal ya işe yaramıyor .
Başla yerden Ürün kullanmıyorum

Bi kaç gündür baş ağrısı yaşıyorum rahatsız edici derecede. Evde tansiyon aletimde yok. Yüksek olduğunu düşünüyorum açıkçası o yüzden limon sıkıyorum sodaya ama en acilinden bi tansiyon aleti edinmem lazım.

Benim bu gebeliğimde gebeliğe bağlı bulantım hafifti hele prilam içince dahada azaldı ama dün cehennem gibiydi kızımdaki hamileliği hatırlattı bana. Allah nerde bulantı yaşayan varsa hafifletsin inşallah

Yengem eczacı o iki tane sıvı formda önerdi, onlar kabızlık yapmıyormuş pek
Çarşamba günü dr randevum, soracağım bakalım onlardan kullanmama izin verecek mi
Siz de doktorunuza sorun isterseniz belki değiştir ilacı
Allah kolaylık versin hepimize, kullanmayınca da olmuyor en azından benim demir eksikliğim olduğu için mecburum

Katılıyorum sana canım çorba çok iyi geliyor. Kabak çorbası yada yemeği, brokoli çorbası, kereviz çorbası çok iyi wc çıkarıyor tabi brokoli falan mevsimi değil ama bol lif kaynaklı beslenerek ve her gün çorba içerek wc çıkmak kolaylaşıyor baya.

Benim de çok düşük çıktı değerlerim mecburum siz de sıvı olan işe yararsa haber verirseniz sevinirim
Ben tatildeyim doktora iki hafta sonra gidicem . Olmadı burada bir doktora görünüp sorayım ben de

Canım o işaretlediğin yer bacak bence maşallah kuzum sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…