Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Zeytinyağı falan içseniz yumuşatmaz mı ikizlerimde bende aşırı kabızlık sorunu yaşamıştım duğhalac şurup vermişti doktorum rahatlatmıştı beni o

bir de hekim yani kimlere emanetiz!! bu sefer sağlıkla alacaksın kucağına kuzum darısı başıma

Kızlar herkese selam. Dün aşırı bulantıdan gece hastaneye gittik. Doktorum 2 kocaman serum taktı anca kendime gelebildim. Dün tek bir lokma bile yiyemedim. Bağırsak enfeksiyonu dedi. İlaç vermedi bol sıvı dedi. Bu arada bebişin cinsiyeti de kesinleşti. Erkek olduğunu bangır bangır gösterdi yukarıdaki fotosunda yiğidin malı meydandadır diyor

Eklentiler

• IMG-20240731-WA0000.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 91
kızlar benim psikolojim çok bozuldu kusmalar beni aşırı hırpaladı gerçekten devamlı ağlamak istiyorum. 13. haftaya geldim bitmedi, sizin kusmalar geçti mi? bu arada hala kilo almadım 3 vermiştim öyle duruyor.

kızlar benim psikolojim çok bozuldu kusmalar beni aşırı hırpaladı gerçekten devamlı ağlamak istiyorum. 13. haftaya geldim bitmedi, sizin kusmalar geçti mi? bu arada hala kilo almadım 3 vermiştim öyle duruyor.
Bu kusmalar için hap kullanmiyormusun canım çok şükür benim ilk zamanlar vardı sonra geçti hap içsem belki faydai olur doktoruna danistinmi

Kızlar şampuan deodorant diş macunu yüz temizleyici gibi kişisel bakım ürünlerinden neler kullanıyorsunuz içeriği temiz ürün arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Kuzum ilk gebeliğimde öyleydim bende 8 kilo vermiştim. Zofer diye bi ilaca başlattı doktor beni o ilaçla kusmalarım bitmişti. İstiyorsan doktoruna bir sor ama kendi kafana göre kullanma sakın.

Bende kabız yaptı.hatta aç karna yazıyor dün ackarna içtim .direk çıkardım.dr söylemiştim ama bulantı yapar oğlumda kullanamadim die.dr dinlemedi bu iyidir die.cuma gün kontrole gitcem sorcam bı.kuzum erik hoşafı çok iyi geliyor kesinlikle dene kayısı suyundan falan çok etkili
Ben kullanıyorım bndede ishal yaptı tam tersi. tek içimlik şişelerde şhot gibi kırmızı birşey benimki
Maltofer mi canım.oglumda kan gibi tek içimlik şişelerde vermişti çok tatlı bi tadı vardı sürekli kullanmıştım.
Ben ben16.hafta bitmek uzere ama geçen haftalarda kesilmişti tekrardan başladı.

Kuzum ilk gebeliğimde öyleydim bende 8 kilo vermiştim. Zofer diye bi ilaca başlattı doktor beni o ilaçla kusmalarım bitmişti. İstiyorsan doktoruna bir sor ama kendi kafana göre kullanma sakın.
Çok teşekkür ederim sırf bugün ilaç için gideceğim. Aynı zamanda çalıştığım için zorlanıyorum devamlı uzanma isteğim var

SüphanAllah maşallah Rabbim sen nelere kadirsin kim kızdırmışya bu miniği gidin başımdan der gibi Sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun

Ay demeyin başlamasın, çok illet birşey. Kilo durumunuz nedir? Hala almadınız mı

Ben günde iki yere prilam içiyorum ama etkisinin olmadığını düşünüyorum. Doktor normal demişti en son ama yaptığı halsizlikten ötürü bu kadar da normal olduğunu düşünmüyprum. Elim kalkmıyr resmen

Eklentiler

• IMG_8932.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 73
Geçmiş olsun canım.Gerçekten grubun hepsi hemen hemen aynı şekilde bulantı ihsal salgın dan mı havalardan mı artık bende zor yiyorum oda bebek içinNane limon iyi gelir bulantı içinYa birde o pipiyi bize nispet yapar gibi göstermiş sanki teyzoşlar görsün Çünkü çoğumuz kız demiştik beyefendiye

Bende de ihsal yaptı birde bulantı kişiye göre değişiyor ilk haftalarda bağırsak alışana kadar yan etkileri oluyor sonra düzene giriyor.Hapı içtikten sonra kayısı yiyin yada kayısı meyve suyu geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…