Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ayy yerim ben onu Allahım herkese bu duyguyu nasip etsin çok güzelmiş
Amin insallah canim
bir de hekim yani kimlere emanetiz!! bu sefer sağlıkla alacaksın kucağına kuzum darısı başıma
Aynen oyle bir bebegim var cok şükür doktorumu degistirince dogru dozu bulduk 2 yaş oluyor bu ay beyefendi
Çok geçmis olsun canim kuru dut ye bol bol enfeksiyonu öldürür belki erkom nasilda poz vermiş benim oglumda boyle yaya yaya yatardi ağa derdi dr kizçemde totosunu dönmüyot zahmet edip
kızlar benim psikolojim çok bozuldu kusmalar beni aşırı hırpaladı gerçekten devamlı ağlamak istiyorum. 13. haftaya geldim bitmedi, sizin kusmalar geçti mi? bu arada hala kilo almadım 3 vermiştim öyle duruyor.
Benimde ara ara oluyor ama geçicek sık dişini
Kızlar şampuan deodorant diş macunu yüz temizleyici gibi kişisel bakım ürünlerinden neler kullanıyorsunuz içeriği temiz ürün arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Yves rocher ullaniyorjm bitkisel diye ben

Bugün bebeğime büyüyen ahşap beşik aldım. Ama bir de park yatak alacağım anne yanı. Kraft Safe Sleep nasıl acaba? Bebek arabası olarak da Kraft Napoli Pr alacağım gibi duruyor. Alışveriş yapmaya başlayan var mı? Varsa tavsiyelerinizi alırım.

Yuksek tansiyon gebelikte tehlikeli diye biliyorum. Ama ne icin tehlike bilmiyorum. Bi saglik ocagina veya eczaneye falan olctursen gerçekten yuksekse acil doktora gitmen gerekebilir sanki

Ahsap besik nasil buyuyor ki. İlk kez duydum cok merak ettim

Daha erken diye ben başlamadım henüz. Sanırım 6. Aydan sonra başlarım aljşverişe ama şöyle bir göz gezdirmiştim e bebekte felan bir sürü çeşidi var

Daha erken diye ben başlamadım henüz. Sanırım 6. Aydan sonra başlarım aljşverişe ama şöyle bir göz gezdirmiştim e bebekte felan bir sürü çeşidi var
Ben tam şu anda Kraft Napoli Pr'ı da netten aldım. Benim bel fitigim var üstten yön değiştirmesi önemli. Bir de bir arkadaşımda görmüştüm üstten yön değişiyordu. Çift taraflı kullanılıyordu. Ben de aldım işte çok fazla seçenek var. İnsanın kafası karışıyor ama. Şimdiki derdim park beşik. Erken diye düşünmeden aldım. Doğana kadar taksitler ancak biter. Almadıkça fiyatı artıyor her şeyin.

Kasımda black friday güveniyorum ben sanırım alışverişi o zamana saklayacağım

Kasımda black friday güveniyorum ben sanırım alışverişi o zamana saklayacağım
Ben ki indirimli bir şeyler almaya bayılırım. Artık hiç indirim olmuyor. Eylül gibi fiyatları şişirmeye başlayıp Kasım gibi eski fiyatına düşürüyorlar. 3 sene önceki Black Friday ne Black Friday'di ama daha öylesine rast gelmedim.

Ben evlenirken evi o zaman dizmiştim aşırı uyguna gelmişti her şey

Sağol kuzum deniycem kuru dutu çok severim zaten valla ağa paşa erkekler daha anne karnında yayıyolar

Yuksek tansiyon gebelikte tehlikeli diye biliyorum. Ama ne icin tehlike bilmiyorum. Bi saglik ocagina veya eczaneye falan olctursen gerçekten yuksekse acil doktora gitmen gerekebilir sanki
Gebelik zehirlenmesinin önem belirtilerinden biri yüksek tansiyon. Haklısın canım en azından baş ağrısı olduğunda eczanede ölçtüreyim en kısa zamanda da bi tansiyon aleti alayım.

Kızlar şampuan deodorant diş macunu yüz temizleyici gibi kişisel bakım ürünlerinden neler kullanıyorsunuz içeriği temiz ürün arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Aynı sizin gibiyim. Önce dermatolojiye gittim. Perinatoloji takip ediyor beni. Birlikte karar verdiler. Şampuan alerjim olduğu için sadece ilaç ile yıkayabiliyorum. Ona onay verdiklerine göre normal şampuan kesinlikle onay verirler. Deodorant nivea dry fresh kullanıyorum. Güneş koruyucu Solante Pregna. Hamileler içinmiş. Yüz temizleyici Bioderma Sensibio Foaming, nemlendirici la roche posay toleriane dermallergo fluide, tüm vücut nemlendirme için (karnım dahil) zade vital coconut oil kesinlikle soğuk sıkım olmalı, diş macununa gelince; doktora gittim bu kadar takıntılı olma dedi ama özellikle bu haftalarımızda diş eti problemleri çok oluyormuş. Dişlerini 2 dk fırçalıyorsan 3 dk ya çıkar ve 1 dakika boyunca da diş etlerini fırçala bol bol dedi. Aklıma başka bir şey gelirse yazarım mutlaka. Ama bu konuda inanılmaz hassasım. Zaten alerjik bünyeliyim bir şey olacak diye aklım çıkıyor. O yüzden alanında en iyi doktorlara gitmeye çalıştım bu ürünleri bulabilmek için. Sizin de kullandığınız bir şeyler varsa yazabilirsiniz.

Montessori mi aldınız? Büyüyen nasıl oluyor? Kaç yaşına kadar kullanabiliyorlar? Ben de alışverişe başlamayı düşünüyorum. Ufak tefek başladık hatta. Kamera ve ateş ölçer aldım mesela. Bebek arabası bakıyoruz şimdi. İkiz olduğu için de pek seçenek yok sanırım. Prego ibiza plus travel sistemi muhtemelen alacağız. En acilinden oda takımını da düşünüyoruz. Her gün biraz daha artıyor fiyatlar. Dediğiniz gibi doğana kadar anca biter taksitler.

Montessori almadım. Aslında düşünmüştüm ama bu modeli çok beğendim. İlk bebek beşiği hali ile çocuk odası halini attım. Çocuk odası haline koruma yaptırırım büyüyünce diye düşündüm o halini de mağazada gösterdiler. Çilek Babycotton modelin adı. Oda takımını ben de düşündüm ama benim evimde bir dolap var beyaz. Eşim bizim evimizi önce bekar evi gibi bir sene kullandı ondan kalan bir dolap. Onu kullanırım en fazla sifonyerini alırım diye düşündüm ekstra. 80×180 büyük yatak ölçütü 7-8 yaşına kadar kullanır en az diye düşündüm.

Eklentiler

• 1000135376.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 46
  • 1000135623.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 40
Aaa çok iyiymiş bayıldım hatta. Galiba tam ihtiyacımız olan şey :) şifonyer değil de dolaba kesin ihtiyacımız olacak. İki yatak bir dolap yeter diye düşünmüştüm. Yani oda takımı dediğim bu. Belki açılabilir bir minik koltuk olabilir. Dolabı da takım almam muhtemelen. Bebek dolabı değil de yetişkin alırım heralde iki kişilik kullanılması için. Ama yatak çok hoşuma gitti. Baya kocaman tek kişilik yatak olabiliyor.

Kız olursa Romantica serisini beğenmiştim. Bu Babycotton serisi kıza da erkeğe de olur bence. Benim dolap da Tekzenden eşime almıştık şu kocaman dolap. Evde varken kullanayım dedim. Bunun içine kitaplarımı ve evdeki birtakım şeyleri koymustum, onları yatağın altına koyarım diye düşündüm. Şimdi tayini çıkacak eşimin tam bebek doğduğu zaman neredeyse. Gittiğimiz yerden kitaplik alırım. Evimiz şu an 2+1. 3+1 geniş bir eve geçersem her şey de sığar. Baktım olmuyor ben de sizin gibi büyük yetişkin dolabı alacağım yine. Bana küçük geldi 3 kapılı dolabı bile bu takımın. Ama şifonyeri güzeldi. Sizin ne güzel iki bebis gelecek aynı anda. Cinsiyetleri belli mi? İnşallah bir kız bir erkek olur tabi önce sağlık.

Eklentiler

• 1000135405.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 44
Kafanızı karıştırmak istemem, bu modeli kullanan arkadaşlarım bebekleri yürümeye tırmanmaya başladıklarında hep yandan o şifonyerine tırmandıklarını söylediler. Bende büyüyen bir model baktım hep alttaki modele karar verdim en sonunda

Eklentiler

• IMG_7573.png
    494,9 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…