Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
kızzz hissetmez olur muyum💖💖 sana katılıyorum kimse inanmıyor gazdır daha erken vs ama artık zaten söylemeyi de bıraktım hissettiğimde içimden oyyy anneemmmm benim diyorum içimi neşe kaplıyo 😍😍😍😍
Ayy bende inanılmaz mutlu oluyorum sohbet ediyorum kendimce ahaha

Ben ilk bebeğimi 19.haftada hissetmeye başlamıştım. Bunu da haftasonu hastanede yatarken çok net hissetmeye başladım yani 15.haftadan sonra. Ama daha önce deneyimlememis olsam anlamayabilirdim. İçimde birsey kendisine yer açmaya çalışıyor gibi 😄
Küçük bir kurtçuk var gibi sanki böyle pıt pıt oluyor sonra böyle bir şey kayıyor gibi oluyor 😂 o kayar gibi olurken anlık orada bi boşluk hissi gibi değişik bir his oluyor. Bu şekilde mi sizinde 🫣

çok geçmiş olsun allah nasip etmiş yine darısı kucağımız almaya 🥰🙏 özür dileyerek soruyorum; yüksek dozdan düşük kaçıncı haftanda oldu arkarkadaşım
9 10. Haftalarda oldu gelişemiyor zaten burnum bile surekli kaniyordu günlerce göbegimin kanadigini bilirim bi de o dr beni o kadar korkutmuştu ki tüm ailenin bu testi yaotirmasi gerek hepiniz her an kalp krizi gecirebilirsiniz falan dedi hakkimi helal etmiyorum o kadina kapatmiş muaynehanesini de zaten

Küçük bir kurtçuk var gibi sanki böyle pıt pıt oluyor sonra böyle bir şey kayıyor gibi oluyor 😂 o kayar gibi olurken anlık orada bi boşluk hissi gibi değişik bir his oluyor. Bu şekilde mi sizinde 🫣
Aynen canim bebiş o 😍

9 10. Haftalarda oldu gelişemiyor zaten burnum bile surekli kaniyordu günlerce göbegimin kanadigini bilirim bi de o dr beni o kadar korkutmuştu ki tüm ailenin bu testi yaotirmasi gerek hepiniz her an kalp krizi gecirebilirsiniz falan dedi hakkimi helal etmiyorum o kadina kapatmiş muaynehanesini de zaten

Aynen canim bebiş o 😍
Ayy yerim ben onu 😍😍😍 Allahım herkese bu duyguyu nasip etsin çok güzelmiş

Herkese merhaba bizim de bugün kontrolümüz vardı.Giderken çikolata kahve muz filan yedim hareket etsin diye. Gittiğimizde hareket etmiyordu sonra birden ben burdayim der gibi elini kaldırdı ☺️😂 Bu arada o pıt pıt atışları 14+5 günlükken hisetmeye başladım bence de o hareketler bebek şu an 18. haftadayız özellikle yemekten ve tatlıdan sonra hemen hissediliyor ve ilk bebek olmasına rağmen 😊
1000100216.jpg

Herkese merhaba bizim de bugün kontrolümüz vardı.Giderken çikolata kahve muz filan yedim hareket etsin diye. Gittiğimizde hareket etmiyordu sonra birden ben burdayim der gibi elini kaldırdı ☺️😂 Bu arada o pıt pıt atışları 14+5 günlükken hisetmeye başladım bence de o hareketler bebek şu an 18. haftadayız özellikle yemekten ve tatlıdan sonra hemen hissediliyor ve ilk bebek olmasına rağmen 😊Eki Görüntüle 3459277
Oy kuzumm resmen selam vermiş size

İyi akşamlar herkese . Benim de aklıma birşey takıldı . Haftaları son adet tarihinize Göre mi tutuyorsunuz yoksa doktorun söylediği haftalara goremi . Yani 40 hafta hangisine uyumlu oluyor tecrübesiz olduğum için sormak istedim . Kardeşim çünkü son adet tarihini unutma ona göre doğum hesaplaması yapıyorlar gibi birşey dedi. Ama ben doktorum ne dediyse ona göre hesapliyorum açıkçası .
Aslında son adet tarihine göre hesaplanır ama bazen geç döllenme olunca 1 hafta erken ya da geç olabilir dr ona göre düzenler son adet tarihini max 2 hafta oynuyor zaten

Kızlar galiba bende bebeği hissediyorum ama emin değilim. 14+2deyiz. İlk gebeliğim normalde ilk gebelikte 20. Haftalarda hissedilir yazıyor internette. Ben böyle özellikle yemek yedikten sonra pıt pıt bir şey hissediyorum çok güçlü değil. Birisi demişti ki kim dedi grupta hatırlamıyorum hamsi kayar gibi 😂 ne demek olduğunu anlamamıştım ama evet hamsi kayar gibi bir his oluyor. Tecrübeli daha önce hamile kalmış annelerim böyle mi oluyor bebek hareketleri? Yoksa psikolojik mi benim 🫣
Ben ilk hamileliğimde 19+1 de hissetmiştim ondan önce de hissettiğimi sanıyordum ama değilmiş:) bildiğin tık tık ben burdayım diyordu hatta akabinde sürekli hissetmemiştim aradan 2 gün falan geçiyordu zamanla arttı tabi , şu an ikinci gebeliğim 15+2 deyim ama hala hissetmiyorum 😄

Kızlar demir ilacı kullanmaya başladım ama hemen kabızlık yaptı ve serklajlı olduğum için çok korkuyorum dikişime zarar gelir diye🙄
İğne kullananda varmış sanırım demir için o kabızlık yapıyor mu acaba, kullanan var mı aranızda

Kızlar demir ilacı kullanmaya başladım ama hemen kabızlık yaptı ve serklajlı olduğum için çok korkuyorum dikişime zarar gelir diye🙄
İğne kullananda varmış sanırım demir için o kabızlık yapıyor mu acaba, kullanan var mı aranızda
Ben kullanıyorım bndede ishal yaptı tam tersi. tek içimlik şişelerde şhot gibi kırmızı birşey benimki

Kayısı hoşafı felan yapın kayısının tam mevsimi zaten hem serin serin ferahlık verir ve rahatlatır. Bende demir kullanıyorum ama kabızlık yapmadı

Ben kullanıyorım bndede ishal yaptı tam tersi. tek içimlik şişelerde şhot gibi kırmızı birşey benimki
Onu da duydum sıvı formu kabızlık yapmıyormuş, söyleyeceğim doktoruma bakalım
Kayısı hoşafı felan yapın kayısının tam mevsimi zaten hem serin serin ferahlık verir ve rahatlatır. Bende demir kullanıyorum ama kabızlık yapmadı
Sabahları aç karna kayısı yiyip üstüne de sıcak su içiyorum ama ile yaramadı
Malesef normalde de kabızlığı yakınım, dikiş olmasa korkmayacağım ama dikiş olunca korktum zarar gelecek diye
Bakalım doktoruma yazdım ne yapabilirim diye

Yaşıyorum ben ama bnm gebelik öncesi de vardı sol burnum tikaninca nefes darlığı olurdu.

Burun tikaninca nefes darlığı oluyor.tecrubeliyim 🥴

Bana 18.haftaya gün verdi perinatoloji Dr u.8 ağustosta.

Benimde 2.gebelik 16 yi geçtik çok fazla hissetmiyorum bende arada kıpırtı gibi oluyor okadar.

Adet tarihini aklında tut . ultrason genelde değişiyor.
Adet tarihim 25 mart ama herhalde döllenmeyle alakalı Dr ilerki haftalar da o ara kapanır dedi de ama daha hissetmiyorum bebeğimi 2 kızım var benimde ikiside 16,17 haftalık hissetmiştim

X