Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar erkek veya kız konusunda o kadar zıt görüşler tepkiler var ki,şuan da erkek çocukları yerle bir ediliyor(yok evde bakılmaz,yok bordo bereli anne,iyi ki 3 4 vs kızım var hiç oğlum olsun istemedim gibi..)Çok çok saçma..
2 oğlum var hareketli olmaları çok çok normal ama insan evladını başka bir cinsiyet olsun diye yerle bir eder mi bana cok saçma geliyor. Bİraz da çevre baskısı,kayınvalidemler tam kız cı ilkinde bile inşaallah kız olur diye dua ederlerdi ikinciyi erkek duyunca ay çok üzüldüm dedi resmenHatta eşime demiştim özledim derse pipisinin resmini yollıcam diye şimdi cok düşkünler ikinci oğluma ayrı ama ben unutmuyorum çok üzülmüştüm.Şuanda 3. Gebeliğim ve kız dedi doktor havalara uçtular ayy kız başka işte ya sonunda vs vs eşimde kızdı anne hepsi benim evladım ne demek başka? diye..Yani evet cahillikten belki art niyet yok ama insanı hele hamileyken cok üzüyor böyle konuşmalar, ben çok maruz kaldıgımdan biliyorum yani kızı da erkeği de yok ilki hanhi cinsiyetse ikinciyi farklı istiyorlar hele ikisi aynı cinsiyetse o baskı daha da artıyor..Bakacak olan kendileri gibi..
Neyse baya uzun oldu ama bu konuda çok müzdaribim ,bu arada erkek evlatlar evet anneye aşırı düşkün 2 oğlumda öyle Rabbim hayırlı uzun ömürler versin bütün evlatlarımıza, ,çevreyi çokta takmamak lazım

Bizde de tam tersi erkekçi çoğu büyüğümüz. Mesela ben evin üçüncü kızıyım, o kadar baskı olmuş ki erkek erkek diye ben doğunca ağlamış annem bu da kız diyerek. Şimdi hep şey diyorum anneme, ben doğunca ağlamışsın ya yaşlanınca görürsün kesin ben bakacağım sana Rabbim sağlıklı sıhhatli, anasına babasına vatanına hayırlı evlatlar nasip etsin. Ne fark edecek kızı erkeği. Benim de kızım olacak Allah nasip ederse. Küçüklüğümde ama o yaramaz erkek çocuklarına değil, mıymıy sinsi sinsi kenarda durup hiç konuşmayan ya da dibinize gelip yapışan kız çocuklarına gıcık olurdum Bakalım benim kız nasıl olacak

Benim gittiğim otelin iki tane havuzu var biri sessiz +16 yaş olarak geçiyor. Çok kalabalık yoktu ben de kısa süre durdum çıktım sonrasında ıslak kalmamaya çalıştım
Ben havuza bırak girmeyi ayağıma bile sokmam. Arkadaşlarım sürekli otel havuzlarından numune alıyor sonuclari ürkütücü derecede . Çok temiz nizami görünen havuzlarda bile bakteri mikrop yuvası.

Canim selam sen genetik test yaptirdin mi
selam canim evet yaptirdim genetik kromozomlarim temiz geldi ama aptt ve protein s düşüktü ondan başlamıştım kan sulandırıya şükür bugün doktor baktı kalp atışı her şeyi yerinde haftasına göre yine önde gidiyor sorun yok bu şekilde dozda kullan isviçre’ye gidene kadar dedi 0,2 lik doz. bi tık arttırmanın zararı da olmaz merak etme dedi zaten kendi doktorum da dönüşte 0,4 yapmak istiyordu. sen kullanıyor musun kuzum? test yaptırdın mı?

Ya maşallah canım çok sevindim sizin adınıza ve eşinizin Rabbim her ikisinden tatmayı nasip etsin herkese gözünüz aydın olsun

Ya kızlar nefes darlığı ve burun tıkanıklığı yaşıyor musunuz? Özellikle burun tıkanıklığı çok yaşıyorum
Burun tıkanıklığı çok normal genelilte ama nefes darlığında tavanı dün gece yaşadım. Nefes alamıyorum diye evin içinde koştum resmen gece uykumdan uyanıp. Ambulans aratıcaktım eşime o derece. Umarım normaldir ve hemen geçer

selam kızlar dün kontrole gittim doktora 15+4 olduk ama hala cinsiyetini inatla göstermiyor ne yapmalıyım ya çok merak ediyorum

Ay canım seni çok iyi anlıyorum birde şu var erkek seni cennete mi götürecek peki kız mı götürecek yani evladın hayırlı olması kıza erkeğe bakmıyor şöyle ki Rabbimin takdiri.Benim mesela 5.gebeliğim iki oğlum iki kızım vardı Allah'ın izniyle buda erkek ve çevrede bana ay inşallah kız olur ay kız tatlı ay kız sevecen vefalı bilmem ne Tebrik bile etmediler hayırlı olsun yerine abuk subuk laflar ne yapım yani erkek diye sevinmimmi birde ilk haftalarda çok gidip geliyorum e haliyle takip önemli ay yok ben cinsiyet meraklısiyim ondan sürekli gidiyormusum erkek istiyormuşum ay inşallah bir sürpriz yaparda kız olur dedi biri
Ay olsun dedim ben erkek diye yerleştirmedim ne gelirse Allah'tan yani anlamıyorum bende böyleleri

selam kızlar dün kontrole gittim doktora 15+4 olduk ama hala cinsiyetini inatla göstermiyor ne yapmalıyım ya çok merak ediyorum
Canım bende halsizlik ve tansiyon düşüklüğü var sürekli dinç olmak için türk kahvesi içtim kaç defa ve farkettim ki kahve içtikten sonra kıpırtı oluyor gerçekten benimkide uyuyordu hep ultrason öncesi büyük fincan içip gittim yerinde durmuyordu aklında bulunsun

Ben de acaba bende mi bir sıkıntı var dedim, diğer gebeliklerimde yaşamamıştım pek, inşaAllah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…