Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Canım ben de doktora sordum, istediğin gibi yat ilerleyen haftalarda olacak o kısıtlama dedi. Yüzüstü bile yatabilirsin dedi valla ama ben yatmıyorum

Bende genelde sola yatmaya çalışıyorum ama sağa yattigimda oluyor ,sırtüstü yattigimda , yüzüstü yattigimda oluyor

Azze göremiyorum bayadır seni nasılsın cinsiyeti öğrendiniz mi
Canım cevap verdim mi hatırlamıyorum tam yazıyordum yarım kaldı cenazemiz vardı köydeydim bi süredir buralara da bakamadım o yüzden. Yarına randevu bulabildim ikili tarama sonucunu gösterememiştim hem onu göstericem hem usg bebeği görürüm tekrar

Canım ben de doktora sordum, istediğin gibi yat ilerleyen haftalarda olacak o kısıtlama dedi. Yüzüstü bile yatabilirsin dedi valla ama ben yatmıyorum
Bende yüz üstü o kadar rahat ediyorum ki bazen yatmasam mı diyorum ama karnım çok büyüyünce zaten yatamıcam diyorum

İlk çocuğunuz mu? Benim ilk bebeğim. Daha hamile olduğumu öğrenmeden itibaren seneler öncesinden beri rüyamda erkek bebek görüyorum. Eşime de hep söylüyordum. O yüzden biz ikimiz hiç kız hissedemedik. Ama ben de eşim de hep kızımız olsun istiyorduk. Eşim kızları daha çok sever. İlk oğlumuz olacak dedim. Bir hafta önce doktor kız da olabilir demisti. Bizimki erkeği duyunca ne şaşırdı ne sevindi zaten biliyordum kız olsa şaşırır bir tepki verirdim dedi. Ben de doktor erkek deyince çok sevindim demiştim doktora. Doktor beni cinsiyetçi sandı Herkes kız istiyor artık dedi. Ben de kız istiyordum ama erkek diye sevinmeyeyim mi dedim. Annem kardeşlerim eşim birçok akrabamız erkek olacak diye sanki üzüldü. Abartmıyorum. Erkek olacak diye bir ben sevindim galiba. Cinsiyetini öğrendikten bir gün sonra bebeğimin tekmelerini hissetmeye başladım. Aynı gün bir sürü erkek bebek kıyafeti aldım. Kıyafetleri geldikçe onlarla konuşacak kadar hatta simdi kız deseler oğlum nereye gitti diyecek kadar seviyorum oğlumu. Ama kızım olsa belki bir daha bebek düşünmezdim Kendinizi üzmeyin niye böyle düşünüyorum diye. İnsan hamile iken cicili bicili kız kıyafetlerine tokalarina takılarına bakiyor, kızlar daha sevimli geliyor, hormonları bile farklı çalışıyor. Ben oğlum olduğunu öğrendim açtım Sezen Aksu Erkek Güzeli'ni. Karnımı okşaya oksaya ağladım eve gidene kadar. Evlat ne de olsa erkeği kızı olmuyor. Ama oğullarımız doğduğunda babaci değil anaci olacak, arkadaşlarımın oğlu var analarını saat başı öpmeden rahat etmiyorlar.

Kızlar merhabalar çalışırken hafta sonu sanki 2 saatte bitiyor hiç bir şeye yetemiyorum sanki :) Birçok arkadaş cinsiyet öğrenmiş çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın. Kanaması olan arkadaşlar tez zamanda iyileşsin
- Benim doktor AFP testi istedi bir sonra ki geldiğinde dedi 10 ağustosta yani.
  • Şuan ishal kusma salgını var havuza girmeyin diyor herkes
  • Mayo yerine bikini tercihi daha iyi oluyormuş karnınız hem d vitamini alsın ama üşütmeyin dedi.

AFP testi için bende kan verdim sonucunun çıkması 2 hafta falan sürecekmiş

Ne guzel anlatmissin. Keyifle okudum. Maşallah. Benim bir tand iki yasinda kizim var. O kadar babaci ki. Genelde şakayla babasi dogurmus desemde bazen gerçekten bozuluyorum. İnsan biraz da anne desin istiyor. O dogmadan bir oyuncak ormustum yukari dolaplara koymustum. Gecen cikarayim da oynasin dedim boyum yetismeyince esime rica ettim. Esim getirdi. Hala eline alip babam getirdi diyor. Gecen kizim onu ben ördüm diyorum babam getirdi diye tekrar ediyor. Bazen gerçekten kiziyorum ama

Ben de gülerek okudum yazdıklarınızı Çok haklısınız ben de bozulur, kıskanırdım Siz de kızınızla büyüyünce beş çayları yaparsınız kızlar büyüdükçe annelerinin arkadaşı oluyor. Ben de küçükken babama çok düşkündüm ama büyüyünce farklı şehirde olduğum zaman bile çay içerken annemi arıyorum sohbet ediyoruz. Erkek kardeşim aynı evin içinde kayıplarda ama hala her gece uyumadan annemi öper, babam da onu kiskaniyor

Demistim ya. bir kizim var diye. O yuzden kizima arkadas olsun diye kiz olmasini cok istedim. Annem tek kiz oldugu icin cok zorlanmis. Aklimda hep bu var. Neyse ama benim hic erkek kardesim yok o yuzden erkek cocuk da cok istedim. Bu sebepten esime diyordum hangisi olsa digeri degil diye uzulecegim. Neyse doktor erkek deyince once cok sevindim. İcimi mutluluk kapladi. Aksama dogru kiz degil diye bu sefer bi huzun çöktü. Hamilelik hormonlarindan olsa gerek

Aslinda bazen babaci olmasi isime geliyor. Gecen kayinvalidem gilde tutturdu altimi babam degistirsin diye. Bizimkiler de biraz ataerkildir. Ama yapacak bisey yok mecbur eşim ilgilendi

Teyzoşlar biz şimdi muayeneden çıktık
cinnabon doktorumuz %90 erkek dedi Sanırım bir asker daha ekleniyor tablomuza
Herşey yolunda idrar aldı idrar bakıcak 6 ağustosta kontrole gidicem
Ultrasonda bacak arası yoktu videodan yakaladım resimdeki bacak aramız

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-30-11-45-34-319_com.miui.videoplayer.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 66

Bende tam bir kız bebekçiydim, ilkinde de ikincisinde de hep içimden kız geçiyordu ama inanın doğduktan onu kucağınıza aldıktan sonra cinsiyetin hiçbir önemi kalmıyor hele bir de büyüdükçe tek düşündüğünüz şey sağlığı oluyor ve erkek çocuklar cidden annelerine düşkün oluyor

Bizde erkek kuzen çocuk çok olduğu için kız kardeşlerimde hep kız yeğen istiyordu şimdi ikincisi de erkek olacak aman sanki Alparslan o sevmiyor muyuz bayılıyoruz ona diyorlar bende sağolun ya allah razı olsun diyorum ajajja ayy valla git gide baldan tatlı oluyor keşke kızım da olsaydı demiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…