Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar merhaba tatilde havuza giren var mı hiç? Bugün tatile gideceğiz bir sorayım dedim
Ben haftada bir bazen iki giriyorum oğlumla sitemizin havuzuna oğlum durmuyor bende çok uzun süre kalmasamda giriyorum doktorum çok ıslak kalmadığın zıplama dalış nefes tutma gibi seyler yapmadığın sürece girebilirsin demişti

Hindistan cevizi yağını bende çok düşünmüştüm ama kıllanma yapıyor diyorlar doğru mu acaba.

Bir de bu kez bakın bakın der gibi tamamen bacaklar açık havada yakaladık 😄 doktor inanmıyorsanız kendiniz bakın dedi sonunda 😁 inşallah bir öyle bir böyle gitmeyiz
Bende olmadı kıllanma hiçte duymadım aslında.ozaman ki oğlumun grubunda da baya kullanan vardı .

Tekrar hoş geldin diyelim o zaman ☺️ bu arada ben tabloya cinsiyeti erkek demiştim ama çünkü doktorum büyük ihtimalle erkek demişti ..bu hafta kontrolumuzde kesin kız dedi . Müsait zamanda tabloda da düzeltebilir miyiz . İnşallah 1 ay sonra tekrar gittiğimizde değişmez 😊 Rabbim sağlık versin hepsine en önemlisi o ama kız da bir ayrı hoşuma gitmedi değil 🥰
Yaaaa gerçekten mi 😅 hemen değiştiriyorum tabloyu 💖 bir prenses daha eklendi 💃🏼
cinnabon cinnabon Benim de bugun cinsiyet belli oldu Erkek listeye ekleyebilirsin:) 40 yas diye sanitim dr hic 2li tarama istemeden fetal dna testi istedi. Tabiki saglikla gelsin ama kiz olmadi diye cok dumur oldum meger ne cok kiz istiyomusum benim gibi olan varsa yazsin luutfeeennn🫣
Olabilir canım yaşdan dolayı direk fetal dna istemiştir. Bize de doktor 30 yaşı geçen hastalara fetal dna öneriyorum demişti.
Bende senin gibiydim cinsiyet farketmez sağlıklı olsun yeter diyordum ama erkek olduğunu öğrenince dumur oldum. Ama alıştım şimdi 😅

Kızlar size bir şey soracağım ben 13. haftanın içindeyken çok merak ettiğim için Vajinal ultrasonla bebeğimin kız olduğunu öğrendim sizce Vajinal ultrasonla yanma payı var mıdır bir şeyler alacağım almaya korkuyorum bebişe😂
Cnm ben 12+0 da vajinal baktı kesin erkek dedi 15.haftada başka doktor bu bebek erkek değil kız dedi şuan meraktan çatlıyorum perşembe tekrar. Gidecem inşallah netleşir

2 gün önce tatilden geldim canım denize girdim sadece havuza girmedim aslımda temiz bir havuzdu ailecek gittik bizden başka da kullanan yoktu ama doktorum takıntılı girmeni istemiyorum dedi bende girmedim
Ben girdim bugün ya öyle 5 dakika durdum çıktım sonra hemen duş aldım

Ben haftada bir bazen iki giriyorum oğlumla sitemizin havuzuna oğlum durmuyor bende çok uzun süre kalmasamda giriyorum doktorum çok ıslak kalmadığın zıplama dalış nefes tutma gibi seyler yapmadığın sürece girebilirsin demişti
Ben de bugün çok kısa durup çıktım inşallah bir şey olmaz

Çok geçmiş olsun cnm.benim oğlan da Mart'ta ateslendiginde havale tarzı bsy gecirdi.bi hafta yoğun bakımda kaldik.omrumden ömür gitti.allahim evlatlarımızı korusun inşallah.eeg fln çektirdik şükür temiz çıktı.🤲🤲🤲

Bide bol su için.bebek daha net görünür.idrara sıkışık olursanız.

Geçmiş olsun cnm.

Bizde Ağustos sonu gidicez bende merak ediyorum.denizi hiç sevmiyorum ben.hamile kalmadan ayarlamistik Aquaparkli fln ama bnm için yalan oldu.ama yine de havuza girmeyi çok istiyorum.hamis mayosu fln aldım geçen gün.en azından oğlumu yuzdurmek için bile girsem yeter bana🤣
Benim gittiğim otelin iki tane havuzu var biri sessiz +16 yaş olarak geçiyor. Çok kalabalık yoktu ben de kısa süre durdum çıktım sonrasında ıslak kalmamaya çalıştım

Kızlar 2 gündür giremedim , çok fazla konuşma var okuyamadım hepsini 🙈 umarım hiç bir şey kaçırmamışımdır hepiniz iyisinizdir 🩵😘
Merhaba canım bugün cinsiyeti öğrendik erkek mis evde oldu üç erkek sağlıkla gelsin tabloya eklermisin 15 haftalık değişmez sanırım bir kizim vAr aksama kadar bebek erkek diye ağladı durdu kndine bir kız kardeş istiyordu kısmet sağlıkla gelsin isalllah hepimizin bebisleri

Yaaaa gerçekten mi 😅 hemen değiştiriyorum tabloyu 💖 bir prenses daha eklendi 💃🏼

Olabilir canım yaşdan dolayı direk fetal dna istemiştir. Bize de doktor 30 yaşı geçen hastalara fetal dna öneriyorum demişti.
Bende senin gibiydim cinsiyet farketmez sağlıklı olsun yeter diyordum ama erkek olduğunu öğrenince dumur oldum. Ama alıştım şimdi 😅
Yaa bn de acikcasi tepki almaktan korkarak yazdim:KK43: kiz cocuga cok heveslendirmisim kendimi erkek diyince sinirlerim bozuldu. Modum düştü. Allah'in gucune gitmesinden de korkuyorum saglikli olsun, inşallah bir an once bu hislerimden uzaklasirim😒 nolur yargilamayin

Merhaba canım bugün cinsiyeti öğrendik erkek mis evde oldu üç erkek sağlıkla gelsin tabloya eklermisin 15 haftalık değişmez sanırım bir kizim vAr aksama kadar bebek erkek diye ağladı durdu kndine bir kız kardeş istiyordu kısmet sağlıkla gelsin isalllah hepimizin bebisleri
Ah kuzummm , 3 erkeğin arasında tek kalmış 🌸
Sağlıkla gelsin oğluşun inşallah 🙏🏻🩵🩵
kızın da zamanla alışacak artık buna yapacak bir şey yok 🤷🏼‍♀️ siz ona bunun sizin seçiminiz olmadığını güzelce anlatmaya çalışın.

Ah kuzummm , 3 erkeğin arasında tek kalmış 🌸
Sağlıkla gelsin oğluşun inşallah 🙏🏻🩵🩵
kızın da zamanla alışacak artık buna yapacak bir şey yok 🤷🏼‍♀️ siz ona bunun sizin seçiminiz olmadığını güzelce anlatmaya çalışın.
Anlattikta işte ben bu kadar erkeğin içinde ne yapacam diğer ikisiyle anlaşamıyor ama bebek olunca sever bebek seviyor çünkü mecbur alisacak

Günaydın hanımlar. Benim uyku pozisyonu konusunda sıkıntım var. Doktor daha çok sol tarafı önerdi ama sola yatamıyorum. Normalde uyuyabiliyorum her iki tarafa ama bebişten sonra sola yatınca karnım ağrıyor galiba bebeğim solda. Kan dolaşımı için daha iyiymiş sol, bende pıhtılaşma yatkınlığı var içimde bi huzursuzluk oluyor ama mecbur sağa yatıyorum sizce bi zararı olur mu ?Siz hangi pozisyonu tercih ediyorsunuz ?

Günaydın hanımlar. Benim uyku pozisyonu konusunda sıkıntım var. Doktor daha çok sol tarafı önerdi ama sola yatamıyorum. Normalde uyuyabiliyorum her iki tarafa ama bebişten sonra sola yatınca karnım ağrıyor galiba bebeğim solda. Kan dolaşımı için daha iyiymiş sol, bende pıhtılaşma yatkınlığı var içimde bi huzursuzluk oluyor ama mecbur sağa yatıyorum sizce bi zararı olur mu ?Siz hangi pozisyonu tercih ediyorsunuz ?
canım merhaba kan sulandırıcı kullanıyor musun?

Arkadaşlar iyi akşamlar protein s ve protein c değerlerine baktıran yada bilgisi olan varmı hiç,kan pıhtılaşması için bakılıyor sanırım.
merhaba canım ben baktırdım (isviçre’de) sınıra çok yakın çıktı kan sulandırıcı almaya başladım. aldım almasına da türkiye’de yine yaptırdim testi yine sınıra yakın çıktı sanırım dozum yetersiz gelmeye başladı 0,2 kullanıyorum normalde. ağustos başı 0,4 ya da 0,6lık doza çıkacaktım isviçre’de
testlerimi ekliyorum senin için. senin sonuçların kaçtı?

Eklentiler

• IMG_6781.png
    IMG_6781.png
    146,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_6782.png
    IMG_6782.png
    119,2 KB · Görüntüleme: 22
Günaydın , Ben genelde sırt üstü yatıyorum daha rahat ediyorum , doktora sordum bir şey olmaz nasıl rahat ediyorsan öyle yat dedi 🤷🏼‍♀️

17 haftadayım hala devam . cok sık olmasdaa sabah aksam bı ugruyor bızede :KK43:
Ay ben herseyden tiksiniyorum aklima bisey gelince bile ögürme hissi geliyor
Kızlar biz bugün 14+2 olduk. En son 15 temmuzda kontrole gitmiştim. Sizce bugün gitsem cinsiyeti öğrenebilir miyim
Ben 14te dr cagirdi ve soyledi canim
benim sadece sabah bulantım var hemen bi şey yemem gerekiyor
Bende hemen erik yiyorum ama gün icinde de var
Kızlar merhaba, şehir hastanesine öylesine randevu almıştım. Gelmişken bi sürü test falan istediler. İdrarda enfeksiyon çıktı. Augmentin antibiyotik yazdı doktor. Daha önce kullanan var mı? Kendi doktoruma da sorsam mı napsam bilemedim 🙄
Benim doktorum toz veriyor cok mu yüksek cikti acaba
İşk gebeliğimde 21. haftaya kadar kusmuştum. Bulantılarım sonra da devam etmişti ama azalmıştı
Ben ilkinde prilam icmeme ragmen kusuyordum ama 16da gecmisti
Kizlar bsy sorcam geçenlerde erkek bebeklerde kanama oluyor fln denmişti.merak ettiğim cinsiyeti kız olupta kanama geçiren var mi
Ben bence o bi varsayim alakasi yok erkek kiz
OF KIZLAR AKLIMA SU KONU TAKILIYOR HEP . ÇALISIYORUM KENDIME KADAR MEYVE GETİRİYORUM . ODA ARKADASIM SİĞARA CIKINCA YEDIM . CUNKU KENDMIE KADAR GETRDIM DIYE . HANI ANNELERMZ DER YA SAKLI YIYINCE NEREYE DEĞERSEN BEBEGINDE LEKE CIKAR DIYE İÇİME KURT OLUSTU KENDI YICEĞİMDEDE OLUYORMU YOKSA BASKASNN EVNDEN GİZLİ BİŞEY YERSEM Mİ OLUYTOR. :KK43:
İlk defa duyuyorum ben saçma geldi neden olsun ki sonucta kendi evinden getirmissin hurafedir o
Bende sirtim agriyor ya sol ve saga yatiyorum ama pertim ben sirtüstü yatmayi seviyorum yatamiyorum gece esimi uyandirip masaj yaptirdim

X