Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Askeri kampına bir üye daha ekleniyor , bizimde 2.oğlumuz geliyor cinnabon
Oh oh maşallah valla bizim guruptan 2 tane futbol takımı çıkar sağlıkla gelsin inşallah
Yaaa benim de erkekmis az once ogrendim cinnabon
Yaaa seninkini bende kız hissetmiştim sağlıkla gelsin inşallah kuzucuk
Ben de Ocak koğuşuna bir asker daha mı gelecek diyordum amaa
Bugün randevumuz vardı şimdi çıktık, ben pembe bir kalp rica edeceğim cinnabon Kız geliyormuş
Yaaa prenses geliyor desene sağlıkla gelsin inşallah

Benim oğluş sol tarafta

HATIRLATMA!

Tabloda olmayan arkadaşlarım. Lütfen bilgilerinizi verin sizleri tabloya ekleyeyim.

Kaçıncı çocuk
Kese görme ( hafta olarak )
Kalp atışı duyma ( hafta olarak )
Tahmini doğum tarihi

Ben hiçbir şey hissetmiyorum ama başı solda ayakları sağdaydı, sağ tarafa baktı daha çok ama bi ara kendini solda toplamıştı bariz beliiydi dokununca
Benimkisi genelde sağda
Benim de solda sertlik var ondan biliyorum solda olduğunu yoksa ben hiç hissedemiyorum hatta grupta 12. 13. Haftada bile hissediyorum yazanlar olunca korkmaya sorgulamaya başladım

Bende yaptırmadım.35 yaş üstüyum.yas riski çıktı sadece onun dışında şükür iyi.
Ay bebişim kız ❤ cinnabon bize de bir pembiş kalp bir erkek bir kiz oh mis
Ayy maşallah darısı bize inşallah
Kızlar beni 16.haftada çağırdı doktor sonra detaylıya mı çağıracak detaylı için randevu alan var mı ne çabuk geldi
Ben aldım 8 ağustosta.18 hafta olcaz inşallah

Benim de solda sertlik var ondan biliyorum solda olduğunu yoksa ben hiç hissedemiyorum hatta grupta 12. 13. Haftada bile hissediyorum yazanlar olunca korkmaya sorgulamaya başladım
Ben de hiç hissetmiyorum ultrasonda bakarken doktor baya sola doğru tuttu. Bende fetal dopplerle solda buluyorum ondan merak ettim.

Sat: 10 Nisan
Kaçıncı çocuk: 1
Kese görme:5+4
Kalp atışı: 7+2
Tahmini doğum tarihi: 18.01.2025

Sat: 13.04.2024
Kaçıncı çocuk: İlk
Kese: 4+5
Kalp atışı 5+6
Tahmini Doğum tarihi:18.01.2025

Fetal dna nipt nerede yaptırdınız acaba. Ben de haftaya vereceğim. Doktor genoks diyor ben ise Fransa firması eurofins düşünüyorum ama bilemedim. Genoks Türkiye’de test yapıyor

Fetal dna nipt nerede yaptırdınız acaba. Ben de haftaya vereceğim. Doktor genoks diyor ben ise Fransa firması eurofins düşünüyorum ama bilemedim. Genoks Türkiye’de test yapıyor
Bizim yaptırdığımız firmanınkini foto atayım .
Benim doktorum çok iyi o nereye derse oraya yaptırdık ben çok irdelemedim . Bizimki Türk firma sanırım . İstanbul’da yapıldı . Sonuç 13 günde çıktı . Temiz çıktı . 11.500 tl yapıldı .

Eklentiler

• B44F4E4F-D9E9-452E-B767-66C90E98400D.jpeg
    29,6 KB · Görüntüleme: 47
Ben de hiç hissetmiyorum ultrasonda bakarken doktor baya sola doğru tuttu. Bende fetal dopplerle solda buluyorum ondan merak ettim.
Ben de aldım fetal dopplerden cuma elime geçecek bakalım . En azından o içimizi rahatlatır. Hisseden arkadaşlar şanslı .
Bir yarım saattir ara ara midemin 3 parmak falan altı pıt pıy baya atıyor dışarıdan hissediliyor ama o bebek değil bence bebek o kadar yukarıda değildir değil mi

Baya aşağıda kasığa doğru benim bebeğim. Mide ve bağırsaklar sıkışıyor bebek büyüdükçe bence onla da karıştıran arkadaşlar olabilir.

Günaydın , Türk firmaların da maalesef doğruluk payı daha düşük oluyormuş. Eurofins ve ya panorama test yaptırın bence. İnşallah ter temiz sonuçlar alırsınız

Sat: 10 Nisan
Kaçıncı çocuk: 1
Kese görme:5+4
Kalp atışı: 7+2
Tahmini doğum tarihi: 18.01.2025
Sat: 13.04.2024
Kaçıncı çocuk: İlk
Kese: 4+5
Kalp atışı 5+6
Tahmini Doğum tarihi:18.01.2025

Ekledim kızlar sizleri tabloya , sağlıkla gelsin bebişleriniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…