Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
HATIRLATMA!

Tabloda olmayan arkadaşlarım. Lütfen bilgilerinizi verin sizleri tabloya ekleyeyim.

Kaçıncı çocuk
Kese görme ( hafta olarak )
Kalp atışı duyma ( hafta olarak )
Tahmini doğum tarihi
Merhabâ
Yaş 32
Sat 29 mart
2. Çocuk
Kese görme 5+4
Kalp atışı 7+0
Tahmini doğum 3 ocak
Şehir diyarbakır
Cinsiyet erkek

Randevu alma kısmı çok zor ama nasıl yapabiliyorsunuz şimdi aradım en erken 19 Ağustos diyor

Randevu alma kısmı çok zor ama nasıl yapabiliyorsunuz şimdi aradım en erken 19 Ağustos diyor
Evet cok yoğun bir doktor.
Bende randevu bulamadığım için öncesinde başka doktorlara gitmek zorunda kalmıştım aynı hastanede. Ama Neslihan hoca gerçek anlamda insanı çok rahatlatan tatlı bir kadın. Bir kere randevuya gittikten sonra zaten 3-4 hafta sonrasına alıyorsunuz o zaman kolay bulunuyor

Ben de aldım fetal dopplerden cuma elime geçecek bakalım . En azından o içimizi rahatlatır. Hisseden arkadaşlar şanslı .
Bir yarım saattir ara ara midemin 3 parmak falan altı pıt pıy baya atıyor dışarıdan hissediliyor ama o bebek değil bence bebek o kadar yukarıda değildir değil mi 😅😅
Ben sabah baktığımda tam göbek deliğimdeydi kalp atışını orada yakaladım :)

Kızlar selam pendik medikal parkta halide yüksel hocayı öneren arkadaşlarım, hoca cinsiyet için erkenden yorum yapıyor mu yoksa 16 dan önce söylemem mi diyor 😊

Ben de aldım fetal dopplerden cuma elime geçecek bakalım . En azından o içimizi rahatlatır. Hisseden arkadaşlar şanslı .
Bir yarım saattir ara ara midemin 3 parmak falan altı pıt pıy baya atıyor dışarıdan hissediliyor ama o bebek değil bence bebek o kadar yukarıda değildir değil mi 😅😅
Nabız gibi atıyosa o karın nabızı ya
Bebişim tekmeleri düzensiz olur bence

Kizlar benim geceleri ayaklarim ellerim sismeye basladi. Su yu cok icince veya acken icince de midem bulaniyor. Ne yapacagimi bilemedim. Var mi benim gibi olan
havuç suyu - portakal suyu - meyveli kefir su yerine bunları tüketin bir şekilde bol sıvı almaya çalışın idrarla atılıyor ödem sadece

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımın amh 0,09 tüp bebek yapmak istiyor önerdiğiniz istanbulda iyi bir hastane doktor var mı ?

Bende de ayni sorun var yaa. 13+5 teyim. Şu ana kadar sadece hafif bulantim olurdu bugun ilk kez cok yogun kusma derecesine gelecek sekilde bulantim oldu ve kafamin ici sersem gibi. Nefes darligi huzursuzluk bisey yiyememe hepsi var. Hani azalmiyomuydu gittikçe?🤔
Bu durumu benden başka yaşayan yok mu hic kizlar? Benim tam tersine midem artik daha cok bulaniyo 13 hafta bitti :KK43:

Bu durumu benden başka yaşayan yok mu hic kizlar? Benim tam tersine midem artik daha cok bulaniyo 13 hafta bitti :KK43:
Bende ilk 3 ayda bir kere kusmuşumdur haftada 2 3 gün bulantım oluyordu şimdi her gün bulantı hafta 2 3 kusma şeklindeyim. Bebek büyüdükçe mideyi zorluyor olabilir. Yengemin doğuma kadar geçmemişti bulantı ve kusması. Doğuma giderken bile kusmuş. Bazılarında geçmiyor malesef.

Kizlar benim geceleri ayaklarim ellerim sismeye basladi. Su yu cok icince veya acken icince de midem bulaniyor. Ne yapacagimi bilemedim. Var mi benim gibi olan
Benimde saatim yüzüğüm sıkmaya başladı ki sol ele takarım büyük bile olurdu, bende şiştiğimi farkettim

X