Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Askeri kampına bir üye daha ekleniyor , bizimde 2.oğlumuz geliyor 😅🙏🥹 cinnabon cinnabon

Yaaa benim de erkekmis az once ogrendim cinnabon cinnabon

Ben de Ocak koğuşuna bir asker daha mı gelecek diyordum amaa 🤣🤣
Bugün randevumuz vardı şimdi çıktık, ben pembe bir kalp rica edeceğim cinnabon cinnabon 🩷 Kız geliyormuş 😊

Kızlar hepinize hayırlı olsun çok sevindim öğrenmenize 🥰 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❣️❣️

Kızlar biz cinsiyeti bilmiyoruz, geçen hafta gittiğimizde göstermedi. 5 ağustosta gidecektim tekrar o zamana da şehir dışı planımız çıktı bir hafta daha gecikecek cinsiyet öğrenmemiz.
Cinsiyeti öğrenen arkadaşlara bir soru soracağım. Bebeğiniz ne tarafta? Ne tarafta hissediyorsunuz ya da doktor ne tarafta buluyor ultrasonda bakarken.

Amin inşallah 🙏🏻 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi 🩵

İnşallah 🙏🏻🙏🏻 ay bende konuşayım oğlumla bari 😂😂

Yaaa ne güzel bir haber 😍😍😍 sağlıkla gelsin prenses 🩷🩷🩷

sağlıkla gelsin prenses 🩷🩷 kız çocuk haberi almak çok duygulandırıyır beni 🥹

Hayırlı olsun canım , sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵
Amin canım çok teşekkür ederim 🥰 bizim iki gebeliğimde de bebeklerimiz kızdı ama kaybettik, o yüzden eşimin içinde uktedir kızımızın olması, bugünkü kız haberi bizi de ayrı etkiledi duygulandırdı 💚

Kızlar biz cinsiyeti bilmiyoruz, geçen hafta gittiğimizde göstermedi. 5 ağustosta gidecektim tekrar o zamana da şehir dışı planımız çıktı bir hafta daha gecikecek cinsiyet öğrenmemiz.
Cinsiyeti öğrenen arkadaşlara bir soru soracağım. Bebeğiniz ne tarafta? Ne tarafta hissediyorsunuz ya da doktor ne tarafta buluyor ultrasonda bakarken.
Ben hiçbir şey hissetmiyorum ama başı solda ayakları sağdaydı, sağ tarafa baktı daha çok ama bi ara kendini solda toplamıştı bariz beliiydi dokununca

Ultrason boyunca 50 takla attı sürekli yer değiştirdi 😅😅 hiç bilmiyorum valla hissedemiyorum zaten pek daha. Doktor da erken dedi hissetmek için

Canım o kadar hareketli ki ters döndü bi ara mesela.. doktorda açıya göre sağ sol değiştiriyor ultrasonun yerini..

X