Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar selam ben az önce nöbetçi doktordan geldim bebek 11+3 ve yüksek ihtimalle kız dedi farklı bir oluşum yok bacak arasında gibi yorum yaptı. Bu hafta cinsiyet tahmini doğru çıkabilir mi 🤔

Kızlar selam ben az önce nöbetçi doktordan geldim bebek 11+3 ve yüksek ihtimalle kız dedi farklı bir oluşum yok bacak arasında gibi yorum yaptı. Bu hafta cinsiyet tahmini doğru çıkabilir mi 🤔
Yok canım kesin olmaz değişebilir banada 12+0 da %70 kız dediler 12+4 te erkepe benziyor dediler şuan 13+4 üm bakalım bir sonraki gidişimde ne çıkacak

Benimde 11. Hafta da kız yüksek ihtimal dedi geçen gittiğimde erkek gibi dedi 😂 16. Hafta da felan net olur herhalde

Benimde 11. Hafta da kız yüksek ihtimal dedi geçen gittiğimde erkek gibi dedi 😂 16. Hafta da felan net olur herhalde
15. haftada bile benimki göstermedi önce kız dedi sonra klitoris de olabilir, pipi de olabilir, kordon da olabilir dedi, arada bıraktı dedi. Yarın kan sonuçlarımı göstereceğim inşallah ultrasonla da bakar da görürler yarın. Fetal dna için test de verdim çıkmadı. 2 haftada cikiyormus en geç, 31 Temmuz son günü ama çok var. 31 Temmuz günü ayrı bir doktor randevum de var. İple çekiyorum öğreneceğim günü. Hemen alışverişe başlayacağım cinsiyetine göre.

15. haftada bile benimki göstermedi önce kız dedi sonra klitoris de olabilir, pipi de olabilir, kordon da olabilir dedi, arada bıraktı dedi. Yarın kan sonuçlarımı göstereceğim inşallah ultrasonla da bakar da görürler yarın. Fetal dna için test de verdim çıkmadı. 2 haftada cikiyormus en geç, 31 Temmuz son günü ama çok var. 31 Temmuz günü ayrı bir doktor randevum de var. İple çekiyorum öğreneceğim günü. Hemen alışverişe başlayacağım cinsiyetine göre.
Ay iyi dayanmışsınız 15. Haftayı geçmiş hala net değil. İlk bebeğimde cinsiyeti 12+4 te söylemişti ve çok net demişti.

Arkadaşlar daha önce konusu olmuştu sanırım ama bulamadım mesajları . Çatlaklar için hangi kremleri kullanıyorsunuz yada kullanmayı düşünüyorsunuz . Ben bir yandan acaba doğal olduğu için Shea ve hindistan cevizi yağı mi alsam diye düşündüm . Varmı hiç kullananan yada çevresinde kullanmış olan
Hindistan cevizi yağı ben kullandım oğlumda.catlak yok denecek kadar azdı.belli bile değildi şimdi karnım şişmeye başladı dikkatli bakınca belli oluyor hafiften.ama daha baslamadim bu gebelikte

Kızlar bebek ve anne eşyaları için temu dan alışveriş yapan var mı her şey çok uygun gibi geldi bana deneyen var mı aramızda

Kızlar bebek ve anne eşyaları için temu dan alışveriş yapan var mı her şey çok uygun gibi geldi bana deneyen var mı aramızda
Bende bu konuyu takipte kalayım şurda.. Fenomenlerin çok övdüğü şeylerden uzak durulması taraftarıyım ama tabi deneyimleyenlerden fikir almak lazım.

Ben oğlum için bide kendime ıvır zıvır bir şeyler aldım denemek için 12 günde hepsijetle geldi bir sıkıntı yaşamadım suan min 2000 sepet tutarı yapmışlar

günaydın kızlar
multivitamin olarak regenesis max kullanıyorum ama midem çok bulanıyor, bir de içinde folik asit var, kimisi folik asit için ilk 3 ay sonrası kullanılmamalı diyor. Kafam karıştı, siz neler kullanıyosunuz

günaydın kızlar
multivitamin olarak regenesis max kullanıyorum ama midem çok bulanıyor, bir de içinde folik asit var, kimisi folik asit için ilk 3 ay sonrası kullanılmamalı diyor. Kafam karıştı, siz neler kullanıyosunuz
Doktorum banada iMom verdi onda da folik asit var canım. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Bende bu konuyu takipte kalayım şurda.. Fenomenlerin çok övdüğü şeylerden uzak durulması taraftarıyım ama tabi deneyimleyenlerden fikir almak lazım.
Aslında çanta Oda süslemeleri oyuncaklar gibi ürünler buradakine göre çok uygun bende bi deneyeceğim bakalım kaliteleri nasıl merak ediyorum bilgi veririm ☺️

X