Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar fetal dna testinde fetal fraksiyon %7.5 çıkmış bir sıkıntı olur mu % 10 un altı diye yaptıranların oranı kaçtı acaba

günaydın kızlar
multivitamin olarak regenesis max kullanıyorum ama midem çok bulanıyor, bir de içinde folik asit var, kimisi folik asit için ilk 3 ay sonrası kullanılmamalı diyor. Kafam karıştı, siz neler kullanıyosunuz
Bende kullanıyordum .Dr un biri kullan bırakma dedi.biri bırak 20.haftada başla dedi.suan kullanmiyorum
cinnabon cinnabon canım tabloya bir mavi kalp de bana koyar mısın cinsiyeti erkek 🩵
Hayırlı olsun cnm

Hayırlı olsun kızlar , sağlıkla gelsin kuzucuklar 🩵😍 ikinizin de tahmini erkekmiş zaten , tahminler tuttu 😂
Ya ben kız bebeklere bayılırım normalde. Daha evlenmeden önce olası kızıma jile almış biriyim 😅 Hatta bu sene bile bir şeyler aldım hem erkek hem kız ama bu defa. Erkek olanlar uniseks sayılır tabi. Etrafımdaki herkes, kız bebek istiyordu. Ben erkek olacak diyordum. Kimse bana inanmıyordu. Şimdi de doktor bana gösterdi bak benim gördüğümü sen de görüyorsan erkek diye. Aşırı sevindim erkek olduğunu duyunca kız istememe rağmen. Şimdiden sonra erkek değil derlerse üzülebilirim. O kadar alıştım hemen erkek anasi olmaya 😅

Ya ben kız bebeklere bayılırım normalde. Daha evlenmeden önce olası kızıma jile almış biriyim 😅 Hatta bu sene bile bir şeyler aldım hem erkek hem kız ama bu defa. Erkek olanlar uniseks sayılır tabi. Etrafımdaki herkes, kız bebek istiyordu. Ben erkek olacak diyordum. Kimse bana inanmıyordu. Şimdi de doktor bana gösterdi bak benim gördüğümü sen de görüyorsan erkek diye. Aşırı sevindim erkek olduğunu duyunca kız istememe rağmen. Şimdiden sonra erkek değil derlerse üzülebilirim. O kadar alıştım hemen erkek anasi olmaya 😅
hayırlı olsun kaç haftalıkken öğrendiniz

1
hayırlı olsun kaç haftalıkken öğrendiniz
16+1'deyim gecen hafta da gitmistim doktora. Doktor önce kız demişti sonra da oğlan da olabilir dedi. Ama bugün gördüm erkek yani. Yine de fetal Dna sonucunu beklerim. Ona göre alışveriş yaparım belki. Şimdi kız olmasını isteyen yakınlarım belki kordondur falan diyor da ben gördüm bariz pipiydi😅

1

16+1'deyim gecen hafta da gitmistim doktora. Doktor önce kız demişti sonra da oğlan da olabilir dedi. Ama bugün gördüm erkek yani. Yine de fetal Dna sonucunu beklerim. Ona göre alışveriş yaparım belki. Şimdi kız olmasını isteyen yakınlarım belki kordondur falan diyor da ben gördüm bariz pipiydi😅
sonuçla da kanıtlanmış olur 😅

Ne güzel içinden geçen olmuş 🤩 İsim düşündün mü peki ?

X