Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar daha önce ki hamileliğimde hamile uyku yastığı kullanmıştım .çok rahat ve kullanışlıydı doğumdan sonra uzun süre hamile kalmam düşüncesiyle elyafını boşaltıp kılıfını saklamıştım fakat deprem bölgesi olduğu için nerde olduğunu bilmiyorum belki de attim bile
Artık alma ihtiyacı duyuyorum daha önce amazondan hiç alışveriş yapmadım ,bilen arkadaşlar yönlendirirler mi beni ordan alamazsam Trendyoldan bakacağım .Bu arada şiddetle almanızı tavsiye ederim dua edersiniz bana özellikle son aylarda 😉
Canım nasıl bir yönlendirme istiyorsun , ben yardımcı olabilirim ☺️ istiyorsan özelden de yazabilirsin

Amiinnn inşallah 😍 gruba çok bakamadım. Herkesin nasıl gidiyor? Benim mide bulantılarım hiç geçmedi. Hatta biraz arttı. İlaç kullanmama rağmen hala şiddetli. Sürekli kilo veriyorum. Ama ikiz olduğu için sanırım karnım kocaman oldu. 6 aylık gibi neredeyse. Kardeşim 2 hafta görmedi sonra şok oldu inanamadı. Sizlerde durum ne? 🌸
Ya evet ikizde karın daha çabuk büyüyor. Benimde çıktı ama o kadar değil 😅 neden kilo veriyorsun ki kusuyor musun sürekli ? Bebekler iyi ama değil mi ?

Yaa tecrübeli anneler, biberon ve emzik almak için 0-3 ay dönemi doğru mu yanlış mı? Geçen heves ettim bi alsam dedim ama internette de diyo ki yeni doğan döneminde emzik ve biberon kullanımı meme reddine yol açar vs. Ama emzik verilmeyince parmak emmeye başlayan ve 7 yaşına kadar bunu devam ettiren çocuklara da denk geldim. Çok arada kaldım, emzik ve biberon kararı nasıl ve neye göre veriliyor??

Yaa tecrübeli anneler, biberon ve emzik almak için 0-3 ay dönemi doğru mu yanlış mı? Geçen heves ettim bi alsam dedim ama internette de diyo ki yeni doğan döneminde emzik ve biberon kullanımı meme reddine yol açar vs. Ama emzik verilmeyince parmak emmeye başlayan ve 7 yaşına kadar bunu devam ettiren çocuklara da denk geldim. Çok arada kaldım, emzik ve biberon kararı nasıl ve neye göre veriliyor??
Ben tecrübeli anne değilim ama bazı anneler doğumdan hemen sonra bebeğini emziremeyebiliyor, bebeğe mama vermeleri gerekir diye biberon aldım. Hatta zamanı gelince burada hangi mamadan hazır edip hastaneye götürelim diye soracaktım. Emzik konusunda bir fikrim yok.

Buda resmimiz🌸

Eklentiler

• IMG_5003.jpeg
    IMG_5003.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 38
cinnabon cinnabon canım sende panoroma nıpt yaptırmıştın sanırım bende 10 temmuzda yaptırdım senin kaç güne çıktı 10 Temmuz'da kan verdim 15 Temmuz'da kargo Amerika'ya teslim oldu ilgilenen bayan 10 14 gün arası demişti kan verdikten sonra mı yoksa teslim olunca mı süre başlıyor anlamadım

cinnabon cinnabon canım sende panoroma nıpt yaptırmıştın sanırım bende 10 temmuzda yaptırdım senin kaç güne çıktı 10 Temmuz'da kan verdim 15 Temmuz'da kargo Amerika'ya teslim oldu ilgilenen bayan 10 14 gün arası demişti kan verdikten sonra mı yoksa teslim olunca mı süre başlıyor anlamadım
Kan verdikten sonra süre başlıyor onlar ona göre bilgi veriyor yani. Ben 1 temmuzda kan verdim 10 Temmuz da çıktı sonuç. Senin de bu aralar çıkar bence ara ara sıkıştır ilgilenen kişiyi 😅

Valla etrafımda 2 tane arkadaşım yakın zamanlarda doğum yaptı ikisi de doğumdan itibaren emzik verdi şimdi birisi 11 aylık diğer 1,5 yaşında hala emiyorlar. Hiç meme reddi falan olmadı. Ben de vermeyi düşünüyorum , emzik kurtarıcı bir şey hem bebeği de sakinleştiriyor

Senin erken çıkmış canım ne güzel 😊 dediğin gibi ilgilenen kişiye bir mesaj atayım ben 👍
Kan verdikten sonra süre başlıyor onlar ona göre bilgi veriyor yani. Ben 1 temmuzda kan verdim 10 Temmuz da çıktı sonuç. Senin de bu aralar çıkar bence ara ara sıkıştır ilgilenen kişiyi 😅

X