Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben de aynı şekilde temizlik yaptım, sürekli dinlendim ama yine de yorulmuşum. Küçük küçük ağrılar batmalar oluyor. Kötüye yormamaya çalışıyorum uzanmak dinlenmek ağrıya iyi geliyorsa sıkıntı yoktur diye okumuştum.

Ama içinde folik asit var 11 12. Hafta genelde kesiliyor folik asit,doğuma kadar içsen çok olmazmı.zaten korkarak içiyorum ben bir sürü şey yazılıyor hakkında.kullansam korkuyorum kullanmasam korkuyorum

Daha belli değil cinsiyetleri. 10 gün sonra belli olur muhtemelen serklaj yapılmadı. Umarım da gerekmez senin cinsiyet belli oldu mu? Çok heyecanlı bekleyiş

Daha belli değil cinsiyetleri. 10 gün sonra belli olur muhtemelen serklaj yapılmadı. Umarım da gerekmez senin cinsiyet belli oldu mu? Çok heyecanlı bekleyiş
Gerekmez canım inşallah evet belli oldu oğluş geliyor bize. Gurubun çoğu erkek hatta seninkileri de heyecanla bekliyoruz
İşlem zor oldu mu ? İyisin değil mi , ağrın falan olmuyor ?

Ama içinde folik asit var 11 12. Hafta genelde kesiliyor folik asit,doğuma kadar içsen çok olmazmı.zaten korkarak içiyorum ben bir sürü şey yazılıyor hakkında.kullansam korkuyorum kullanmasam korkuyorum
Benim doktorun 12.haftada verdiği vitaminin içinde de 800lük folik asit var yaa.. gerçekten zararlı mı.. yani doktor zararlı bir şeyi neden versin kafam karıştı..

Gerekmez canım inşallah evet belli oldu oğluş geliyor bize. Gurubun çoğu erkek hatta seninkileri de heyecanla bekliyoruz
İşlem zor oldu mu ? İyisin değil mi , ağrın falan olmuyor ?
Maşallah sağlıkla gelsin ocak ayında erkek patlaması yaşanacak demek işlem psikolojik olarak çok zor. Anestezi yok. Sakinleştirici yok. Her şey canlı gözünün önünde. Tuhaf bi durum. Sonrasında sorun çıkmadı çok şükür ağrı sızı kanama vs olmadı. 31inde cinsiyet haber veririm ben de sağlıklı olsunlar da

Çok şükür arkadaşım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi
31 in de güzel haberlerini bekliyoruz o zaman

Benim doktorun 12.haftada verdiği vitaminin içinde de 800lük folik asit var yaa.. gerçekten zararlı mı.. yani doktor zararlı bir şeyi neden versin kafam karıştı..
800 çok bildiğim kadarı ile günlük doz 400 mg sanki,tabi öncesinde bir hikaye yoksa sipina bifida gibi o durumlarda yüksek doz veriliyor diye biliyorum.ama doktorun verdiyse vardır bir bildiği belki çok düşüktü folik asit dozun tahlil yapılmışmıydı,siz ona danışın aklınız karışmasın

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok şükür arkadaşım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi
31 in de güzel haberlerini bekliyoruz o zaman
Amiinnn inşallah gruba çok bakamadım. Herkesin nasıl gidiyor? Benim mide bulantılarım hiç geçmedi. Hatta biraz arttı. İlaç kullanmama rağmen hala şiddetli. Sürekli kilo veriyorum. Ama ikiz olduğu için sanırım karnım kocaman oldu. 6 aylık gibi neredeyse. Kardeşim 2 hafta görmedi sonra şok oldu inanamadı. Sizlerde durum ne?

Canım yazımı okuyup yorumladığın için çok teşekkür ederim

Biraz geçti gibi ama dikkat edicem bende bir daha canım sağol

Öyle bir batma gibi değildi kasığımda acı hissettim çok kuzum o dediğini bende yaşıyorum normalde rahim büyümesi demişti doktor ama bu farklıydı kuzum

Çok geçmiş olsun canım

Kızlar daha önce ki hamileliğimde hamile uyku yastığı kullanmıştım .çok rahat ve kullanışlıydı doğumdan sonra uzun süre hamile kalmam düşüncesiyle elyafını boşaltıp kılıfını saklamıştım fakat deprem bölgesi olduğu için nerde olduğunu bilmiyorum belki de attim bile
Artık alma ihtiyacı duyuyorum daha önce amazondan hiç alışveriş yapmadım ,bilen arkadaşlar yönlendirirler mi beni ordan alamazsam Trendyoldan bakacağım .Bu arada şiddetle almanızı tavsiye ederim dua edersiniz bana özellikle son aylarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…