Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Merhabalar, fetal DNA testi sonumuza göre bize bir prenses geliyor :dua: Tabloya bir :KK200: rica edeyim lütfen :nazar::KK8:
Yaaaa ne güzel bir haber bu 🩷 sağlıkla gelsin prenses 😍 sonunda pembe kalp koyabileceğim tabloya 😂😂
Kızlar selam ben kendimce bir liste yaptım fikir olması amacı ile benim 2.çocuk kendimce bunlar gerekli
baby nest alanlar yataş juno ya da reflü yatağı almayabilir 3 de aynı hemen hemen .
Liste güzel olmuş bence , tablonun olduğu sayfaya ekliyorum bu listeyi izninle 🌸
Ay dün biri fetal dopler cihazı atmıştı buraya almıştımbende geldi sabah ürünn🥳🥳
Bebişi bulmak çok kolay olmadı daha ufak olduğu için bbebek kaybedip durdum kalp atışlarını ama anlık olarak görmek ve nerde olduğunu bulmak göbüşte çok tatlıymış şimdi muayene gününe kadar arada bakarım
Bu aeada doplerle göbeğime bakarken kahverengi çizgimin oluştuğunu fark ettim😂
Ya gerçekten çok güzel bir his 🤩 bir de görebilsek keşke 😂
Şimdi listede görünce hatırlatma ihtiyacı duydum🙈 kızım çok kısa süre emzik kullandı ve bir tanış emzik askısı hediye etti isminin yazdığı tahta boncuklarla işlenmiş. Sadece 5-7 ay arası 2 ay emzik kullanan kızım 6 aylıkken o boncukları koparmayı başardı ve o an ağzına girdimi acaba diye yaşadığım anksiyeteyi size anlatamam🫣 aman diyeyim siz siz olun o ipe dizilmiş boncuklu emzik askılarından uzak durun kızlar ❤️🌸
Canım çok teşekkür ederiz bu hatırlatma için dediğin gibi çok tehlikeli olabilir. Dikkat etmeliyiz 🌸

13+0 dan selam olsun kızlar 🥰
Bebişi hisseden annelerim var mı? Benim ikinci gebeliğim bugün değil ama dün sabah uykumdan hareketlerine uyandım. Dışarıdan henüz belli olan birşey yok fakat içeriden deli gibi hissettim dün sabah. Ama bugün tık yok mesela. Sizde durumlar nasıl 🌸
Bennn 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ 2. Gebeliklerde ve erkek bebeklerde daha çabuk hissedilir diyorlardı doğruymuş valla 😂 ama dediğin gibi sürekli hissetmiyorum bazen hissediyorum.
Ben bıraksalar günde rahat bir kilo elma yerim. Dünyadaki en güzel meyve benim için kırmızı sert sulu elma. Benim gibi böyle bir şeyi özellikle aşırı derecede aşeren var mı?
Ya bende de aynı durum yeşil elma için geçerli. Hatta bunu yazarken yiyorum şu an 😂😂
Kızlar mide yanması yaşayan var mı çok fenayım bu aralar şu an uyutmuyor beni öyle bi yanma herkes saçlar çıkmaya başlıyor diyor alakası var mı ki
Bende oluyor canım. Geçen hafta başladı. İlk başladığında çok çok kötüydü gece uyuyamıyordum senin gibi. Bu hafta biraz daha hafifledi. Valla bana da annem saçlı olacak bebek falan dedi ama pek mantıklı gelmiyor açıkçası 😂 önceki gebeliğim ikiz ve kızdı hiç böyle bir şey yaşamamıştım 🤷🏼‍♀️

Kızlar aranızda babybjörn ana kucağı almak isteyen varsa bende bir tane fazla var onu satmak istiyorum. İlgilenen olursa özelden yazabilir 🤩
Önceki gebeliğim ikizdi o zaman iki tane almıştım ama erken doğum yapıp bebeklerimi kaybedince kullanmak nasip olmadı.

Eklentiler

• IMG_7975.png
    IMG_7975.png
    173,4 KB · Görüntüleme: 58
Ayy gecen gün bı gece tıkandı sabaha kadar balkonda bekledim.genelde sol burnum tıkanıyor ama önceden de olurdu sol burun tıkanıklığı.bnm burnum tıkandığı zaman kalbim de çarpıntı oluyor nefes darlığı oluyor
Ben de aynı. Eğer burnum tıkanırsa diye hep çantamda spreyle gezerim. Önceki hamileliğimde de bunda da ne zaman tıkansa spreyi sıktım. Sonuçta ben nefes almazsam bebek nasıl yaşar🙈 kar zarar hesabıyla sıktım spreyi 😄

Ya nasıl hissediyorsunuz bebeğin hareketlerini anlayamıyorum, daha çok küçük 12-13 haftalıkken hissedilebilir mi bilemedim🤔 ben 16. Haftaya giricem ve hala hissetmiyorum ve 2. Gebeliğim

selamlar hanimlar. baya oldu yazmayali ama arada okudum yazdiklarinizi. toksoplazma illetiyle ugrasiyordum. bi pozizif cikti bi negatif. ilac kullanmami istiyor perinatolok bende istemiyorum. arada kalmis durumdayim.lutfen dualarinizi eksik etmeyin. benimde bebegiminde sagligi iyi. dun perinatologta bakti gelisimde sorun yok dedi. cinsiyetimizde belli oldu. oglum olacak. 2 kizim 1 oglum vardi. 2 ye 2 yolumuza devam edcez Allahin izniyle. herkese saglikli gunler diliyorum

Selam güzel anneler, biz yavrumuzu doya doya gördük 😅 ikili tarama sonucumuzda iyi çıktı. Cinsiyeti öğrenemedik ama. Bu sefer başka doktora gitmiştik erken daha cinsiyet için dedi 3 hafta sonra net olur dedi. Elleri, ayakları, popişi her şeyi tamam ♥️ (en son fotoda beni rahatsız etmeyin pozunda popiş görünüyor) sağlıkla gelsin de biraz daha bekleriz.
Sizlerin bir cinsiyet yorumu var mı?
IMG_20240719_091941.jpg
IMG_20240719_091950.jpg

IMG_20240719_091958.jpg

selamlar hanimlar. baya oldu yazmayali ama arada okudum yazdiklarinizi. toksoplazma illetiyle ugrasiyordum. bi pozizif cikti bi negatif. ilac kullanmami istiyor perinatolok bende istemiyorum. arada kalmis durumdayim.lutfen dualarinizi eksik etmeyin. benimde bebegiminde sagligi iyi. dun perinatologta bakti gelisimde sorun yok dedi. cinsiyetimizde belli oldu. oglum olacak. 2 kizim 1 oglum vardi. 2 ye 2 yolumuza devam edcez Allahin izniyle. herkese saglikli gunler diliyorum
Çok geçmiş olsun bizde köpek var doktor o yüzden istemişti ama daha önce geçirmişim. Sizde bşr negatif bir pozitifse testte hata var bence bu geçiren biri tekrar geçiremiyor diye biliyorum tekrarlıcak mısınız testi ? Ya da sadece kedi köpek için mi bu test onuda bilmiyorum açıkcası

Selam güzel anneler, biz yavrumuzu doya doya gördük 😅 ikili tarama sonucumuzda iyi çıktı. Cinsiyeti öğrenemedik ama. Bu sefer başka doktora gitmiştik erken daha cinsiyet için dedi 3 hafta sonra net olur dedi. Elleri, ayakları, popişi her şeyi tamam ♥️ (en son fotoda beni rahatsız etmeyin pozunda popiş görünüyor) sağlıkla gelsin de biraz daha bekleriz.
Sizlerin bir cinsiyet yorumu var mı?
Eki Görüntüle 3454515 Eki Görüntüle 3454516
Eki Görüntüle 3454522
Aslında kız gibi duruyor sanki bir çıkıntı olsa bebiş büyümüş görünürdü :)

Bennn 🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️ 2. Gebeliklerde ve erkek bebeklerde daha çabuk hissedilir diyorlardı doğruymuş valla 😂 ama dediğin gibi sürekli hissetmiyorum bazen hissediyorum.

Ya bende de aynı durum yeşil elma için geçerli. Hatta bunu yazarken yiyorum şu an 😂😂

Bende oluyor canım. Geçen hafta başladı. İlk başladığında çok çok kötüydü gece uyuyamıyordum senin gibi. Bu hafta biraz daha hafifledi. Valla bana da annem saçlı olacak bebek falan dedi ama pek mantıklı gelmiyor açıkçası 😂 önceki gebeliğim ikiz ve kızdı hiç böyle bir şey yaşamamıştım 🤷🏼‍♀️
Hadi bakalım bugün kontrolüm var umarım doktor erkek der 🤭 dün hiç hissedemedim ya sinir oldum 😂

Çok şükür bebeğin seninle, başkada dikkat et elinden ne kadar geliyorsa, lekelenmeden korkmayalım eski kanın birikmesindense çıkması daha iyi benim doktorum arada yürüyüş yap akıntı gelmesi iyi demişti, bende bugün banyo yaptıktan sonra geldi lekelenmem, belki ultrason sırasında bastırmış olabilir doktor ondan da lekelenme olabilir inşaAllah zamanla küçülüp kaybolur kanama alanları
İsallah cnm hayirlisiyla sona gelip sağlıkla doğurmak nasip olsun ssanada banada tüm annelere de blkide dün çok yoruldum ondan olmuştur kesildi zaten sen bugün gidecektin hastaneye sanırım haber ver bizede

X