Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar ben şoklardayım şuan 12+0 da kesin erkek demişti özel de doktorum bugün üniversite hastanesine öğretim üyesine muayene oldum ücretli 15+4 usg ye göre doktor çıkıntı yok bana göre kız bebek dedi çok şaşırdım baya baktı ama çıkıntı göremedim dedi ama bi ay sonra tekrar bakarız dedi bana da gösterdi bacakta arası bomboştu 12 haftalıkken bakan doktorum da pipi diye çıkıntıyı göstermişti
Canım seniki bizimle oyun mu oynuyor ne🤣 Valla ramziye göre kız demiştim nubu da kız gibiydi hatta senin ultrasonu baya inceledim yukarı bakan bir çıkıntı yoktu.Acaba çokmu acele ediyoruz cinsiyet konusunda 😐

Bizim evlat sahibi olma sürecimiz maalesef epey uzun ve yorucu oldu, dilerim ki kimse bizim yasadiklarimizi yasamaz 🤲🏼 iyi dilekleriniz icin cok teşekkür ederim, umarım sağ salim kucagimiza aliriz yavrumuzu 🤲🏼🤲🏼
Amin amin inşallah 🤲🏻 Sizi anlayabiliyorum ben yaşamadım ama benim yeğenimin altı yıldır olmuyor ne yaşadığını görüyorum o yüzden sizin adınıza çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin🤲🏻🌹🥰🧿

Selam canım 🥰ben hissediyorum 9. haftadan beri senikide erken hissetmişsin gibi erkekler çabuk canlanır derler hadi inşallah 🤲🏻🥰🌹
Bende 9. Haftadan beri hissediyorum 🥰 hayırlısı olsun ilk doktor kıza benziyor ikincisi erkeğe benziyor dedi bakalım ne zaman netleşecek 🤭

Bende 9. Haftadan beri hissediyorum 🥰 hayırlısı olsun ilk doktor kıza benziyor ikincisi erkeğe benziyor dedi bakalım ne zaman netleşecek 🤭
Yaaa inşallah 🤲🏻🥰evet burada da çoğumuz kız gibi demiştik sana 🤭bu arada 11. haftada bana da kız dediler hem buradakiler hemde doktor 13 ve 15 te erkek dedi kendi doktorumuz🥰🌹

Ben, devamlı burnum tıkalı akşamları hiç nefes alamıyorum. Ağzım açık uyuyorum. Gebelik nezlesi deniyormuş, maşallah gebeliğe dair hiçbir şeyi atlamıyor benim bünye 😂
😂 ben daha once gebelik gecirdim ilk defa basima geldi. Cok zor ya gece gunduz hep tikali 😂dr sorucaktim unttum kontrolum yakin bakalim insalah bir cozum onerir.

😂 ben daha once gebelik gecirdim ilk defa basima geldi. Cok zor ya gece gunduz hep tikali 😂dr sorucaktim unttum kontrolum yakin bakalim insalah bir cozum onerir.
Benim kullandığım burun spreyleri vardı tabi gebelikte hiçbirini önermiyorlar, dr um pediatrik otrivin kullanabilirsin hiçbir sakıncası olmaz dedi sizde danışın isterseniz drunuza

Ayy gecen gün bı gece tıkandı sabaha kadar balkonda bekledim.genelde sol burnum tıkanıyor ama önceden de olurdu sol burun tıkanıklığı.bnm burnum tıkandığı zaman kalbim de çarpıntı oluyor nefes darlığı oluyor
Alasını hemde 🥹 ama bende önceden de vardı alerjik rinitim var
Ya benim daha onceden yoktu boyle birsey gebelikle birlikte yuklendi . Nefes almak cok zorlasiyor hava nemlendiricisi kullanmaya calisiyorum ama ev disi sikinti oluyor .kalbim kut kut nefes alicam diye 😂

Ya benim daha onceden yoktu boyle birsey gebelikle birlikte yuklendi . Nefes almak cok zorlasiyor hava nemlendiricisi kullanmaya calisiyorum ama ev disi sikinti oluyor .kalbim kut kut nefes alicam diye 😂
Ahh ahh ben burnumdan nefes almayı unutmuş durumdayım ajajaj benimki kronik biraz yılların verdiği bişey ama gebelikle daha da arttı maalesef
Tm cok tesekkur ederim ❤️
Rica ederim 🩷

Benimki bir ay sonra gel dedi aynıyım bnde kanama yaşadım kan pıhtılaşma var ama yarın devlet Hastanesi'ne gidip kalbini dinlicem kalpli atiyormu diye bir kaybim var çünkü endiseliyim kanama alanım fazla olmasına rağmen iğne ilaç verdi bir ay sonra gel dedi çok rahatlar bnde doktor değiştirmeyi düşünüyorum isallah yarın bir sorun çıkmaz bende bu aralar kndimi rahatlamis hosediyorum belirtiler az 13 haftalık oldum sende bir devlete görün istersen kalpli atiyormu diye
Canım randevun nasıl geçti ?

Yaaa inşallah 🤲🏻🥰evet burada da çoğumuz kız gibi demiştik sana 🤭bu arada 11. haftada bana da kız dediler hem buradakiler hemde doktor 13 ve 15 te erkek dedi kendi doktorumuz🥰🌹
Açıkçası kızcıyım bir kızım var 10 kızım daha olsun isterim fakat sırf eşim erkek babalığıyla alakalı kendi yaşayamadığı hayallerini oğluna yaşatmak istediğinden birde oğlu olsun isterim. 🥰 ama tabi hayırlısı rabbim sağlıklı versin yeterki 🌸

X