Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
En büyük derdimiz kilo olsun arkadaşım 🥰 bende 74 le doğum yaptım 70 le eve döndüm kızım 1 buçuk yaşındaydı 61 kiloydum. Daha erkende verebilirdim ama süt yapsın diye saçma sapan şeyler yedim içtim. Demem o ki gidiyor yani. Yeterki yavrularımızı sağlıkla alalım kucağımıza ❣️ sadece çiğlerden uzak dur toksoplazma dan dolayı. Kalandan abartmadan tadımlık yemekten bir zarar geleceğini düşünmüyorum 🥰
Aynen öyle çok haklısın canım hayırla sağlıkla inşallah 🙏

Çok teşekkür ederim canım, ben de dün neye uğradığımı şaşırdım hiç bir hazırlığım olmadan birden kendimi ameliyathane de buldum😬 ama vardır bunda bir hayır🤲
Hiç korkma biraz ağrı oluyor ama bir kaç saate daha iyi oluyorsun
Ben de bugün taburcu olacağım bakalım😊
Canım geçmiş olsun serklaj nasıl oluyor hiç bilgim yok nasıl belli oluyor acaba bende olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

Göbüşler ne durumda kızlar sizin
Ben 14ü doldurdum bugün günden güne değişen bi göbüşüm var iki foto arasında bi gün var toplam 2 kg aldım
Hala çok zayifsinizz vallla ☺️☺️☺️ bende kilo aldım gobuste biraz var ama ben böyle lastikli şeyler giyince karnımda iz yapiyor kasindiriyor evde hep elbise giyiyom mecbur

Hala çok zayifsinizz vallla ☺️☺️☺️ bende kilo aldım gobuste biraz var ama ben böyle lastikli şeyler giyince karnımda iz yapiyor kasindiriyor evde hep elbise giyiyom mecbur
Aynen sıkı şeyler bende sevmiyorum bu taytım baya rahat sıkmıyo pek genelde ama bende hep elbise giyiyorum efil efil
Göbüş fotosu çekiyorum her hafta hep bu kombinle çekiyorum ilerde birleştirmek için 🥹

Kizlar şimdi şehir hastanesindeki Dr uma geldim.ikili testimi ona da gösterdim.ayrintiliya randevu aldım 8agustosa.cinsiyet hakkında bu da çıkıntı göremedim kiz gibi dedi ☺️
Hayırlısı olsun canım. Ayrıntılıda netleşir cinsiyeti. Rabbim sağlıklı ve hayırlı bir evlat olarak kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

Aynen sıkı şeyler bende sevmiyorum bu taytım baya rahat sıkmıyo pek genelde ama bende hep elbise giyiyorum efil efil
Göbüş fotosu çekiyorum her hafta hep bu kombinle çekiyorum ilerde birleştirmek için 🥹
Bende arada çekiyorum aslında tek kombinle çekmek daha iyi evet ☺️Sizin cinsiyet belli oldumu ☺️

Çıkmadılar mı ki sadece bunlar vardı🤷‍♀️
Çıkması gerek aslında.
hadi hayırlısı :KK200: ayrıntılı için tam kaç haftalık oluyorsunuz o zaman
Amin inşallah cnm 🤲 🤗 18 hafta olacak hemn hemn.
Hayırlısı olsun canım. Ayrıntılıda netleşir cinsiyeti. Rabbim sağlıklı ve hayırlı bir evlat olarak kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
Amin inşallah canım cumlemize insallah 🤲🤗

Hayırlısı olsun 🤲🏻 🥰 Canım senin cinsiyet erkek değil miydi yanlış mı hatırlıyorum
Yok kuzum kesin dememisti erkek gibi sanki ama. Daha net değil sonraki haftalara kadar değişir demişti ilçedeki.sehir hastanesindeki de çıkıntı goremedim kız gibi diyebilirim dedi.bakalim artık ayrıntılı da heralde netleşir ☺️🤗

Yok kuzum kesin dememisti erkek gibi sanki ama. Daha net değil sonraki haftalara kadar değişir demişti ilçedeki.sehir hastanesindeki de çıkıntı goremedim kız gibi diyebilirim dedi.bakalim artık ayrıntılı da heralde netleşir ☺️🤗
Rabbim gönlünüzden geçenin hayırlısını nasip etsin 🤲🏻 🥰

Canım geçmiş olsun serklaj nasıl oluyor hiç bilgim yok nasıl belli oluyor acaba bende olup olmadığını nasıl öğrenebilirim
Merhaba, teşekkür ederim
Daha önce erken doğum yaptıysanız, rahim ağzı yetmezliği teşhisi koyuluyor daha sonraki gebeliklerinizde rahim ağzına dikiş atılıyor
Doktorunuza rahim ağzı boyunu ölçtürebilirsiniz her gittiğiniz de ama bu öyle birşey ki hiç bir belirti olmadan birden doğum başlayabiliyor

Arkadaşlar ebebekte indirim varmış yarın eşimle gidip bebek arabasını puset vs alıcaz.
Bana bebek arabası önerir misiniz ?
İlk gebeliğim hiç bilgim yok. 🥰🧡🙏🏻

Arkadaşlar ebebekte indirim varmış yarın eşimle gidip bebek arabasını puset vs alıcaz.
Bana bebek arabası önerir misiniz ?
İlk gebeliğim hiç bilgim yok. 🥰🧡🙏🏻
Kraft kenya model aldık biz kullanan arkadaşım vardı travel modele göre en az yer kaplayan modellerdenmiş☺️

13+0 dan selam olsun kızlar 🥰
Bebişi hisseden annelerim var mı? Benim ikinci gebeliğim bugün değil ama dün sabah uykumdan hareketlerine uyandım. Dışarıdan henüz belli olan birşey yok fakat içeriden deli gibi hissettim dün sabah. Ama bugün tık yok mesela. Sizde durumlar nasıl 🌸

X