Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ay dün biri fetal dopler cihazı atmıştı buraya almıştımbende geldi sabah ürünn🥳🥳
Bebişi bulmak çok kolay olmadı daha ufak olduğu için bbebek kaybedip durdum kalp atışlarını ama anlık olarak görmek ve nerde olduğunu bulmak göbüşte çok tatlıymış şimdi muayene gününe kadar arada bakarım
Bu aeada doplerle göbeğime bakarken kahverengi çizgimin oluştuğunu fark ettim😂

Eki Görüntüle 3454140
Kızlar cihazı alanlar kasığa doğru baksın idrar kesesi civarına ben tekrar baktıgımda baya kalp atısını hatta mınık tekmelerinide duydum m

Ben de almıştım bugün geldi yüksek kalp atışını görünce kıpırdatmadan mı aynı yerde duruyorsunuz ben onu kaybettim sonra tekrar denerim dedim 😂
Yatağa yattım bebiş bu aylarda idrar kesesi civarında baya oraya koyun cihazı azcık sağa sola hareket ettirin kalp sesini duyarsınız zaten çok tatlı video atabilsem burdan keşke🥰 bi video buldum bakım buraya koycaksınız aleti

Eklentiler

• IMG_0526.jpeg
    IMG_0526.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 35
Yatağa yattım bebiş bu aylarda idrar kesesi civarında baya oraya koyun cihazı azcık sağa sola hareket ettirin kalp sesini duyarsınız zaten çok tatlı video atabilsem burdan keşke🥰 bi video buldum bakım buraya koycaksınız aleti

Cok güzelmis 😍 link var mı

Ay dün biri fetal dopler cihazı atmıştı buraya almıştımbende geldi sabah ürünn🥳🥳
Bebişi bulmak çok kolay olmadı daha ufak olduğu için bbebek kaybedip durdum kalp atışlarını ama anlık olarak görmek ve nerde olduğunu bulmak göbüşte çok tatlıymış şimdi muayene gününe kadar arada bakarım
Bu aeada doplerle göbeğime bakarken kahverengi çizgimin oluştuğunu fark ettim😂

Eki Görüntüle 3454140
Ben paylaşmıştım :) sabahları işe gelmeden birde uyumadan dinliyorum bazen şak diye buluyorum uğraştırıyor aslında arkasında da yazıyor 14.haftadan sonra daha net diye. Sanırım o zamanlarda çok daha güzel olcak :)

Kızlar hepsi burada da indirimde kablosuz göğüs pompasını 1002 tl aldım korbek çöp kovasıda 799 tl tavsiye ederim.

Eklentiler

• 14fc3ea2-f6fb-4803-ace8-1f85018b18db.jpg
    14fc3ea2-f6fb-4803-ace8-1f85018b18db.jpg
    271,9 KB · Görüntüleme: 33
  • a6ec2aa8-4d1d-46a3-a2b4-048bb4799c0e.jpg
    a6ec2aa8-4d1d-46a3-a2b4-048bb4799c0e.jpg
    298,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar selam ben kendimce bir liste yaptım fikir olması amacı ile benim 2.çocuk kendimce bunlar gerekli
baby nest alanlar yataş juno ya da reflü yatağı almayabilir 3 de aynı hemen hemen .
Şimdi listede görünce hatırlatma ihtiyacı duydum🙈 kızım çok kısa süre emzik kullandı ve bir tanış emzik askısı hediye etti isminin yazdığı tahta boncuklarla işlenmiş. Sadece 5-7 ay arası 2 ay emzik kullanan kızım 6 aylıkken o boncukları koparmayı başardı ve o an ağzına girdimi acaba diye yaşadığım anksiyeteyi size anlatamam🫣 aman diyeyim siz siz olun o ipe dizilmiş boncuklu emzik askılarından uzak durun kızlar ❤️🌸

Bende kızımdan kalan bir sürü şey var ama doğuma yakın erkek kıyafetleri de alırım diye düşündüm. Bir de babybjorn un anakucagini alacağım. Polatsbabyhood sayfasından da kızıma çok güzel battaniyeler yaptırmıştım şimdi erkek olunca işin rengi değişti tabi😅 ona da mecbur koyu ve soft renklerden battaniye ve muslinler yaptirirm tamamdır 😄 kız olunca böyle işlemeli şeyler falan çok çeşit ve güzel oluyor. Erkek olunca biraz kısıtlı tabi 🫣

Merhabalar, fetal DNA testi sonumuza göre bize bir prenses geliyor :dua: Tabloya bir :KK200: rica edeyim lütfen :nazar::KK8:
Rabbim sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin 🤲🏻 🥰 nedense içimden eski konularınıza bakmak geldi ve daha çok sevindim sizin adınıza inşallah bu özlem sona erer bebeğinze kavuşursunuz Rabbim sizin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻 🥰♥️

Kızlar mide bulantıları düzelen var mı? Ben gittikçe daha kötü oluyorum. Bişey yesem kusuyorum, yemesem başım dönüyor yataktan kalkamıyorum. Gün boyu yatmaktan her yerim ağrıdı, ayağa da kalkamıyorum. Güç bela kontrole gittim geldim. Dün kayınvalidem geldi 'sana nolmuş böyle' dedi, şok oldu kadıncağız.
Yarın panorama testi için kan vercem inşallah. Sonra annemlere yerleşmeyi düşünüyorum. Birinin oğluma bakması lazım

Canım maden suyu içmeyi denedin mi ben 1 tane içiyordum doktoruma sordum günde 3-4 tane içebilirsin sorun olmaz dedi

Maalesef yok bende bu süreçte iki kez yedim 🥲 sağlıklı hiçbir şeyi yemek istemiyorum balık yumurta hiç göresim bile yok 🥲🥲
Valla bugunde sosisli aşeriyorun🤣 trendyol yemekte bulamadjm duzgun biyer niyeti bosmustum🤣
ewt hamilelik öncesi bnde ocean kullanıyordum iyiydi o. şimdi doktorum d3 le birlikte karışık verdi magnezyumu ama yeterli gelmedi sanırım konuşup değiştircem
Işte türleri var hepsinin icinde olmayabiliyormuş canim
Ama pimpirikli bir anne adayı değilim ki, hani sürekli gitsem yada sürekli arasam anlarım, neden başından savmak istesin ki 😢 son bir haftadır böyleyim onu da geçmiş yaşantılarıma bağlıyorum. Başka bir doktora dahi görünmedim ona güvendiğim için, ilgili bir doktor aslında. Ben iyisi mi başka bir doktora daha görüneyim
Bende 2. Bir doktor görüşünde fayda var paikolojik yıpranmaktan iyidir
Merhabalar gençler 🍀 14 haftalık bebişin cinsiyetini tahmin edebilen var mı acaba?
Kabak gibi pipi var doktor soylemedi mi canim erkek bence 🤣
Bende kızımdan kalan bir sürü şey var ama doğuma yakın erkek kıyafetleri de alırım diye düşündüm. Bir de babybjorn un anakucagini alacağım. Polatsbabyhood sayfasından da kızıma çok güzel battaniyeler yaptırmıştım şimdi erkek olunca işin rengi değişti tabi😅 ona da mecbur koyu ve soft renklerden battaniye ve muslinler yaptirirm tamamdır 😄 kız olunca böyle işlemeli şeyler falan çok çeşit ve güzel oluyor. Erkek olunca biraz kısıtlı tabi 🫣
Bende oglumda hep vizon siyah beyaz tercih ettim toplasan 10 tane mavi kiyafeti ancak var yok 🤣 bu kiz olur insallah cicili bicili biseyler istiyorum artik🤣

bu haftaya kadar çok sağlıksız beslendim ama🤨 haftalar sonra ilk defa yumurta peynir yedim
Oh afiyet olsun ben yazın et yumurta pek sevmiyorum ya hep salata be meyve yiyesim var ama arada yemeye çalışıyorum yumurta vs de hamile kalmadan çnce yumurtasız kahvaltı yapmazdım😂

Ben paylaşmıştım :) sabahları işe gelmeden birde uyumadan dinliyorum bazen şak diye buluyorum uğraştırıyor aslında arkasında da yazıyor 14.haftadan sonra daha net diye. Sanırım o zamanlarda çok daha güzel olcak :)
Baya kasıkta bebiş video linki koymuştum bizim haftamızda tam yeri yaklaşık oralar sizde oralara bakarsınız🌸

X