Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
IMG_9592.jpeg

Ayy benimde hep sağlıksız şeyler canım istiyor normalde hamburger aklıma gelmez resmen can atıyorum 😭 inşallah doğuma kadar dengeyi sağlarız
Ben de çok fazla tatlı tüketiyorum. Kafein ve çayı tamamen bırakmıştım. Şimdi de bir iki damla çaya sıcak su koyuyorlar öyle veriyorlar içeyim diye ancak iki bardak icebiliyorum. Filtre kahve de bardağın 1/4'üne kahve koyuyoruz üzerine de süt ve buz. Nefsimi köreltiyorum işte. Bir de aşırı derecede tuzlu çekirdek yemek istiyorum. Bir yersem kaptırıp giderim diye bugün kendimi zor tuttum. Yapacak bir şey yok aylarca çok dikkat ettim yine birtakım sorunlar yaşadım. Eskiden annelerimiz doktora bile bu denli gitmiyor, her şeyden yiyormuş. Biz o kadar dikkat ediyoruz ama onlar kadar rahat bir hamilelik yaşadığımızı düşünmüyorum mental olarak.

Merhaba kızlar, ben bugün sabah anestezi ile görüşmeye gittim ama doktorum seni serklaja alalım dedi normalde yarın olacaktı.
Bir anda hastanede buldum kendimi akşam 7 gibi ve serklajım atıldı, çok ağrım var sizden dua istiyorum🤲
Çok geçmiş olsun canım biran önce toparlarsın inşallah Rabbim şifa versin🌸

Merhaba kızlar, ben bugün sabah anestezi ile görüşmeye gittim ama doktorum seni serklaja alalım dedi normalde yarın olacaktı.
Bir anda hastanede buldum kendimi akşam 7 gibi ve serklajım atıldı, çok ağrım var sizden dua istiyorum🤲
Allah şifa versin canım 🙏🏻
ilk iki gün benimde ağrım çok olmuştu sonra baya azaldı. Geçecek bunlar öyle düşün 🩵

Çok geçmiş olsun canım biran önce toparlarsın inşallah Rabbim şifa versin🌸
Amin Allah razı olsun canım🤲
Allah şifa versin canım 🙏🏻
ilk iki gün benimde ağrım çok olmuştu sonra baya azaldı. Geçecek bunlar öyle düşün 🩵
Amin canım çok teşekkür ederim, inşaAllah geçer.
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın🤲

Merhabalar gençler 🍀 14 haftalık bebişin cinsiyetini tahmin edebilen var mı acaba?

Eklentiler

• IMG_20240717_132232.jpg
    IMG_20240717_132232.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_20240717_132306.jpg
    IMG_20240717_132306.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar bir şey sorabilir miyim. Fazla ultrason bebeğe zarar verir mi ? Ben geçen hafta 3 gün hastanede yattım kanamadan dolayı riskli bir gebelik yaşıyorum. Doktorum hastanede olduğum günler bebeği ultrason ile kontrol ediyordu. Taburcu olduğumdan beri merak ediyorum bebeğimi doktor 20 gün sonra gel dedi. Bugün mesaj attım ben çok endişelim bebeğimi görmek istiyorum kalp atışı var mı yaşıyor mu vs, doktorda fazla ultrason iyi değil, sen kendini iyi hissediyorsan gelme dedi. Bende gitmedim ama içim içimi yiyor, kendimi normal zamanlardan daha iyi hissediyorum ve bebeğimi sanki hissetmiyor şişkinliğim azalmış ağrılarım azalmış hatta iştahım bile yok belki stresten ama bilmiyorum. Sizce cuma günü gitsem sıkıntı olur mu bir hafta geçmiş olacak
Benimki bir ay sonra gel dedi aynıyım bnde kanama yaşadım kan pıhtılaşma var ama yarın devlet Hastanesi'ne gidip kalbini dinlicem kalpli atiyormu diye bir kaybim var çünkü endiseliyim kanama alanım fazla olmasına rağmen iğne ilaç verdi bir ay sonra gel dedi çok rahatlar bnde doktor değiştirmeyi düşünüyorum isallah yarın bir sorun çıkmaz bende bu aralar kndimi rahatlamis hosediyorum belirtiler az 13 haftalık oldum sende bir devlete görün istersen kalpli atiyormu diye

Teşekkür ederim, sayende benim de canım Hamburger istiyor artık 😅😅
Hamburgeri kim istemez ben oğluma hep evde yaptığım için artık kendime de öyle yapıyorum içim rahat bi şekilde yiyorum tavsiye ederim köftesine tuz karabiber pekmez ekleyince dışarıdaki köfteler gibi oluyor tavsiye ederim bebişlerinize öyle yapıp yiyin afiyetle🧡

Tarif için teşekkür ederim, en kısa sürede deneyeceğim inşallah ❤️
Hamburgeri kim istemez ben oğluma hep evde yaptığım için artık kendime de öyle yapıyorum içim rahat bi şekilde yiyorum tavsiye ederim köftesine tuz karabiber pekmez ekleyince dışarıdaki köfteler gibi oluyor tavsiye ederim bebişlerinize öyle yapıp yiyin afiyetle🧡

Benim dokyorum çok canın çekerse abartmadan ayda yılda bir yiyebilirsin diyor. Kendini çok fazla kasma canım. Ben şu 13 haftada 2 3 kere yedim bi günde canım ıslak hamburger çekmişti bir günde 2 tane yemiştim. Geçende de cips çekti canım birazcık yedim valla. Tatildeyken de kola çook istemişti canım içmiştim yani 😂 kızımda hele daha beterdim şimdi bu yine dikkat ediyor halim kızımda sigarayı bile bırakamamıştım. 🥺 çok şükür sağlıklı 6 yaşında. Her zaman iyi düşün iyi olsun ❣️
İnan canım bende senin gibiyim çok kasmıyorum yemem gerekiyorsa yiyorum o an kısıtlayınca kendimi kötü hissediyorum çünkü zaten stresli süreç yaşadım tek kafama takılan kilo almış olmam onu da sağlıkla bebiş gelince hallederim inşallah 🙏

Benimki bir ay sonra gel dedi aynıyım bnde kanama yaşadım kan pıhtılaşma var ama yarın devlet Hastanesi'ne gidip kalbini dinlicem kalpli atiyormu diye bir kaybim var çünkü endiseliyim kanama alanım fazla olmasına rağmen iğne ilaç verdi bir ay sonra gel dedi çok rahatlar bnde doktor değiştirmeyi düşünüyorum isallah yarın bir sorun çıkmaz bende bu aralar kndimi rahatlamis hosediyorum belirtiler az 13 haftalık oldum sende bir devlete görün istersen kalpli
İnşaAllah iyidir, bende cuma günü gideceğim

İnan canım bende senin gibiyim çok kasmıyorum yemem gerekiyorsa yiyorum o an kısıtlayınca kendimi kötü hissediyorum çünkü zaten stresli süreç yaşadım tek kafama takılan kilo almış olmam onu da sağlıkla bebiş gelince hallederim inşallah 🙏
En büyük derdimiz kilo olsun arkadaşım 🥰 bende 74 le doğum yaptım 70 le eve döndüm kızım 1 buçuk yaşındaydı 61 kiloydum. Daha erkende verebilirdim ama süt yapsın diye saçma sapan şeyler yedim içtim. Demem o ki gidiyor yani. Yeterki yavrularımızı sağlıkla alalım kucağımıza ❣️ sadece çiğlerden uzak dur toksoplazma dan dolayı. Kalandan abartmadan tadımlık yemekten bir zarar geleceğini düşünmüyorum 🥰

Çok geçmiş olsun canım. Çabucak toparlanirsin. Bende bugün olucam serklaj. Korkudan gözüme uyku girmedi 😬

X