Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
yaaa hayatta ki şansın :) bende kızımda 4 isim belirlemiştim kaç oldu karar veremedik , evde ki oğlum herkülün önüne attım kağıtları hangisini yerse onu koycam dedim duruyu seçmişti iyi ki de seçmiş bazen belirsizliklere çözüm lazım :)))

Kizlar bende bugün öğrendim bebeğim erkek zaten öyle de hissediyordum hep ama doğum Aralıkta olabilir 30 Aralık 3 ocak arasi gibi dedi
Sağlıkla gelsin minik yakışıklı beni hatırladınız mı bilmiyorum. İlk gebeliğimi öğrendiğimde ilk heyecanımı sizinle paylaşmıştım sonu kötü oldu ama olsun .
Şimdi aynı grupta olmak çok güzel

Kizlar bende bugün öğrendim bebeğim erkek zaten öyle de hissediyordum hep ama doğum Aralıkta olabilir 30 Aralık 3 ocak arasi gibi dedi
Hayırlı olsun.gozunuzaydin. bnm oğlumda sezaryen olduğum için bnm de bu bebeğim Aralık sonu gibi olur diye düşünüyorum.insallah ocakin ilk haftası faln olur.
Bizde 3 4 isim arasında kalmıştık bende oğluma sectirdim .2tane eşim ,1tane de ben isim yazmıştım.sen gel bnm 1tane yazdığım ismi seç

Sağlıkla gelsin oğluşun valla iyice çoğaldı oğlan anneleri
Canım muhtemelen bir çoğumuz aralıkta doğracağız şu an benzer haftalarda ilerlediğimiz için aynı gurupta olmamız daha doğru , aralık gurubuna gidersen hepsinin haftası senden ileridedir

Bundan daha güzel ne olur :)))

Bizim cinsiyet henüz belli değil erkek olursa ismi belli Can
Bizim de kesin değil büyük ihtimalle erkek demişlerdi.
Bizde hala isim yok . Eşimin çok sevdiği babası gibi olan amcası vefat etmiş 10 yıl önce adı da Şükrü .
Babası Şükrü diyor büyük savaş veriyorum asla vermem diyorum ama bakalım

Yaaa verme diren bencede küçücük bebeği şükrüüü aşkııım balııım diye sevmek tabiiki tercih meselesi sevenlere saygım sonsuz ama bebek ismi gibi gelmiyor kulağa, ağır gibi ☺

Ya ben isimde enerjiye çok inanıyorum özellikle ölmüş birinin isminin çocuğa verilmesinin yanlış olduğunu düşünüyorum. Bence bi araştırın bunu

Kızlar böyle bir tulum arıyorum başka markalarda önerebileceğiniz var mı ?
Çok tatlı bunlar ben önceki gebeliğimde almak istemiştim arkadaşım kundak gibi olanların daha kullanışlı olduğunu söylemişti bende kundak gibi olanını almıştım. O zaman kullanmak nasip olmadı , bu bebeğime kullanacağım inşallah

migie 0-4 Ay Bebek DıŠKundak Uyku Tulumu Kıvırcık Wellsoft PeluŠBej Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…