Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Vallahi allah yardımcımız olsun bende bu sabah o sancıyla uyanınca wc koştum hemen söküldüm sandım. Annelik delilik

Kuzum çok özür dileyerek söylüyorum su gibi derler ya öyle 12+3 üm bugün muz yedim şimdi umarım fayda eder.
Endişelendirmek istemem canım ama ben 12 haftalık bebeğimde anomali çıkınca gebelik sonlandırmak için ilaç vermişlerdi . İlaçtan sonra önce şiddetli regl sancısı sonra da su gibi ishal başlamıştı. Böyle söyleyip korkutmak istemem kimseyi ama söylemezsem de içim rahat etmez . Eğer bir mani yoksa bence doktora bir gidin . En azından içimiz rahat olur .
Bildiğim kadarıyla su gibi ishal normal değil .

Ama ben herhangi bir sonlandırma ilacı içmedimki kuzum. Allah korusun öyle bir ihtimal düşünmek dahi istemiyorum ama ishal devam ederse gidicem hastaneye

Ama ben herhangi bir sonlandırma ilacı içmedimki kuzum. Allah korusun öyle bir ihtimal düşünmek dahi istemiyorum ama ishal devam ederse gidicem hastaneye
Yok biliyorum tabiki de içmediğini canım ama o zamanki ilk belirtiler öyle olmuştu .
Rabbim korusun senin de kötü bir şey var demiyorum ama temkinli olmak lazım .
Ben o zamanlar çok sıkıntı çektim şimdi ishal vs olsa hemen giderim . Benimki de biraz fazla evham oluyor galiba .
İnşallah hemen geçer

Canım bende ilk zamanlar grip oldum ilaçsız geçirdim korkma sakın bağışıklığımız düşüyoruz normal ıhlamur içebilirsin diye biliyorum onun dışında hiç ilaç kullanmadım ben.

Ben şöyle çözdüm hanımlar, forum seçeneklerine tıklıyorsunuz, sonrada başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüleyi seçip kaybettikten sonra hem kendi imzanızı hem de diğer üyelerininkini görebiliyorsunuz

Eklentiler

• Screenshot_20240714-164549_Chrome.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20240714-164530_Chrome.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 38
Canım bende ilk zamanlar grip oldum ilaçsız geçirdim korkma sakın bağışıklığımız düşüyoruz normal ıhlamur içebilirsin diye biliyorum onun dışında hiç ilaç kullanmadım ben.
Dün kekik çayı kaynattım Google a yazdım düşüğe sebep olur yazıyor ne içeceğimi şaşırdım canım kusmaya da başladım . Bebeğe zararı olmaz inşallah hasta olmamın ıhlamur u deniyim

Salgın var şiddetli herkes ishal soguk algınlığı gibi öyle bir ihtimal de var gebesin ihmal etme sıvı almayı yeterli etmiyorsa git hastanede sıvı takarlar susuz kalmasın vücudun dikkat edin kızlar ortalıkta ishal salgını var

İkiz annesi olmak ne muhteşem bişey bende çok çok isterdim nasip olmadı,sağlıkla doğup büyüsünler

Sağol canım benim teşekkür ederim uyarın için tabiiki çok önemli böyle şeyler dikkat etmek lazım. Şuan için muzdan sonra devam etmedi ama kızımda ishal galiba bi yerden mikrop kaptık biz

Of evet annem öyleydi hastaneye götürdüler serum takıldı 1 hafta görüşmedik annemle kapmamak için. bugün ben böyleyim kızımda ishal galiba salgın bizide vurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…