Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Sağol canım benim teşekkür ederim uyarın için tabiiki çok önemli böyle şeyler dikkat etmek lazım. Şuan için muzdan sonra devam etmedi ama kızımda ishal galiba bi yerden mikrop kaptık biz 🥺
Olabilir o zaman . Yediğiniz bir şey de dokunmuş olabilir bol boş su için ihmal etmeyin çabuk geçer çok geçmiş olsun 😘🥰🌹

Doktor kız dedi ama herkes bakınca erkek diyor biz de bişey anlamadık yanılma durumu olur mu
Bence de genel görüntüye bakarsan kız gibi. Kız ultrasonda daha tatlı görünüyor benimkine büyük ihtimal erkek dedi daha kemikli gibi erkek bebekler . Seninki maşallah tatlı bir ponpon bence 🥰🥰😊😊

Ben şöyle çözdüm hanımlar, forum seçeneklerine tıklıyorsunuz, sonrada başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüleyi seçip kaybettikten sonra hem kendi imzanızı hem de diğer üyelerininkini görebiliyorsunuz 😊
canım bir de arkadaşın anlattığı şekilde yapsana. Ekran görüntüsü de paylaşmış. I ikizcan

Bence de genel görüntüye bakarsan kız gibi. Kız ultrasonda daha tatlı görünüyor benimkine büyük ihtimal erkek dedi daha kemikli gibi erkek bebekler . Seninki maşallah tatlı bir ponpon bence 🥰🥰😊😊

Aslında erkek gibi duruyor iri kemikleri sanki yine de bilemiyorum sizin kaç kadarlık oldu

Of evet annem öyleydi hastaneye götürdüler serum takıldı 1 hafta görüşmedik annemle kapmamak için. bugün ben böyleyim kızımda ishal galiba salgın bizide vurdu 🥺
Gerçekten salgın var sanırım dün kadın doğum acile gittim iğnem vardı. Kaç tane hamile ishal şikayetiyle geldi, tabi doktor bakmadı, onun için kadın doğum acile değil normal acile gidin dedi gelen hastalara. Benim progestan iğnemi de vurmadılar neymiş diğer acil vururmuş. Allahtan iki hastane yanyana. Neyse normal acile gittim millet serumla dolaşıyor bir kalabalık salgın var dediler. Sizde bence bir gidin boş serum takarlar ama sıvı alımı olur, kan dolaşımı biraz hızlanır, bebeğe de şifa olur inşallah

Evet aldıklarımızı paylaşalım , bir birimize fikir veririz güzel olur 🤩

Bir yerden sonra durur umarım bu kilo almalarımız 😂😂

Yaaa tebrik ederim 🤩🤩 sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵

evet merkezdeki hastaneler baya uzak size gerçekten. Medifema ve torbalı Tınaztepe hastanelerini de araştırdın mı hiç ?

Bende şimdi leblebi yemeye başladım iyi gelir umarım 🤞🏻

Rennie acaba midemi bulandırır mı diye düşündüm ya. Evde var ama alıp almamakta kararsız kaldım.

Bence gitmelisin hemen

Ay midemi bulandırır mı acaba daha beter.

güzel haberlerini bekliyoruz 🌸

Bende tablet olanı var ama çiğneme olduğu için midemi bulandırır mı acaba diye düşündüm. Şurup alalım olmadı bizde.

Ay aslında iyi fikir , eşimi göndereyim elma almaya 😂😂
Sağol cnm 😍

Çıkar Allahın izni ile içini ferah tut benim oğlaanlarım ikizler aynı cinsiyet olsun istedim ikizlerde ya iki kız ya iki erkek gönlüme göre oldu şükür inşallah Buda gönlüme göre olur😍
İnş cnm Allah gönlüne göre versin 🙏

Kızlar şaka gibi gelebilir ama az evvel bebeğimin hareketini kaydettim. 12. haftanın içindeyim. Bu kadar erken asla ummuyordum. Yatağa uzandım, göbeğimi açtım. Pencereden ışık geliyor. Yorganı da ufuk çizgisi gibi yerleştirdim. Nefesimi tuttum. Baktım göbeğim minik minik hareket ediyor. Açtım hemen kamerayı kaydettim. Eşim gelince sürpriz yapacağim 🤩

Kızlar şaka gibi gelebilir ama az evvel bebeğimin hareketini kaydettim. 12. haftanın içindeyim. Bu kadar erken asla ummuyordum. Yatağa uzandım, göbeğimi açtım. Pencereden ışık geliyor. Yorganı da ufuk çizgisi gibi yerleştirdim. Nefesimi tuttum. Baktım göbeğim minik minik hareket ediyor. Açtım hemen kamerayı kaydettim. Eşim gelince sürpriz yapacağim 🤩
Elinizi koyunca hissediyor musunuz peki çok heycanlo🥳

Yaaa ne güzel umarım hepimiz bir an önce hissedebiliriz. Kafam daha rahat olur :)

X