Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
cinnabon canm yanıtlamakta geç kaldım sanırım. Prilami bana doktorum sabah aç bir tane akşam da yatmadan bir tane alabilirsin demişti. Sanirim aç içmek daha faydalı oluyor.

Tahmin edebilir misiniz lütfen 16 haftalık olduk doktor bi tahminde bulundu

Eklentiler

• C419E771-3E7B-451F-B439-0B1EAF8DACB7.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 83
  • 74A4B614-4829-41EF-A381-0A773B5F37FD.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 81
Sağlıkla gelsin inşallah arkadaşım. Bende iki oğlan annesiyim heyecanla bekliyorum bana da herkes kız diyor ama öyle olmasını istediklerinden bence

Ben hamileligin başında çok hasta olmuştum 6 saatte bir parol aldım iki gün boyunca

Ben de yaptım benimki de görünmüyor

Kızlar bugün güne regli sancısıyla başladım. Her an sökülecekmişim gibi bi ağro girdi. Sonra o geçti ishal başladı çok afedersiniz. Öneriniz var mı ne yapayım kızlar

cinnabon tablo demiyorum. Her mesaj yazanin altinda bir de tahmini dogum tarihi yaziyordu. Biz girince mi yazacak anlamadim. Oyleyse hepimiz girelim?
Aynen görünmüyor artık sanırım.eskiden çok iyiydi o

Aynen eskiden kendimiz dahil herkes görüyordu.simdi görünmüyor.en azından ben kendim de dahil kimsenin kaç haftalık olduğunu gormuom.
Kızlar bugün güne regli sancısıyla başladım. Her an sökülecekmişim gibi bi ağro girdi. Sonra o geçti ishal başladı çok afedersiniz. Öneriniz var mı ne yapayım kızlar
Bende de regl ağrısı vardi sabah.hatta vajina kısmı da iğne batar gibi oluyordu.simdi de sol ayağında atar damar kısmı aciyor bacağım bildiğin tutulmuş gibi.ayagimdaki atar damar kısmı regl zamanı agrirdi.allah korusun her akıntı da WC koşup bakiom.allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…