Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Hamilelikten önce olurdu o zaman kuru ekmeğin içini yerdim iyi geliyordu bana rennie vardı çiğneme tableti onu kullanıyordum birde gebelikte kullanılıyor mu bilmiyorum
Şimdi internetten baktımda hamilelikte kullanılabiliyormuş. Çiğneniyormuş galiba , direk hap gibi yutsam olmaz mı acaba ?

Canım sende ne çektin şu bulantılardan daha devam ediyor mu benim ki bitti gibi ara ara yokluyor ama tiksinme bulantı geçti çok şükür darısı sana olsun
Amin inşallah arkadaşım ben iki gün iyiysem üçüncü gün kötüyüm haftaya geçer inşallah benim de

Benim de kuyruk sokumun ağrıyor iki gündür . Yürüyüş yapınca ağrıyor çok az yürüyünce başlıyor ağrı

Kızlar ya benim midem yanıyor , ne yapmak lazım mide yanmasına ? Fikri olan var mı
Şurup içiyorum ben.oglumda da içmiştim.
Hamilelikten önce olurdu o zaman kuru ekmeğin içini yerdim iyi geliyordu bana rennie vardı çiğneme tableti onu kullanıyordum birde gebelikte kullanılıyor mu bilmiyorum
Rennie surubunu kullandım oğlumda doğana kadar.
Kızlar 12. Haftadayım şimdi tuvalette pembe lekelenmem oldu acile gideyim dimi doktoruma ulaşamıyorum
Bence de git artmadan

Kızlar 12. Haftadayım şimdi tuvalette pembe lekelenmem oldu acile gideyim dimi doktoruma ulaşamıyorum
Umarım hc beklememissindir ve güzel haberlerle dönersin inşallah canım. Kızlar bu risk ne zaman bitiyor benim doktorum 12 hafta dedi mesela 12 13 de de riski yaşayan var ne zaman rahat bir nefes alabiliriz acaba fitil kullanıyorum ıslaklığı oluyor 13 haftadır fitil mi değil mi diye koşarak lavaboda alıyorum soluğu gerçekten psikolojik tedavi şart bir de tüp bebek olunca ×2

Başlamak lazım ya o içimizdeki korku bitmeyecek doğuma kadar ama güzel görmek olumlu düşünmek lazım. Aldıklarınızı paylaşmanız güzel ya bize de fikir oluyor.
Evet aldıklarımızı paylaşalım , bir birimize fikir veririz güzel olur
Ay ben de 5 kilo aldım daha şimdiden.. bizim sonumuz ne olacak yaaa
Bir yerden sonra durur umarım bu kilo almalarımız
Kızlar pzt Dr a sıra almıştım fakat sabretmedim bugün gittim.3.erkeğimiz geliyor Kazam mübarek olsun
cinnabon cnm bize de kalp koyabilir misin
Yaaa tebrik ederim sağlıkla gelsin oğluşun
Tiredeyim canım bende
evet merkezdeki hastaneler baya uzak size gerçekten. Medifema ve torbalı Tınaztepe hastanelerini de araştırdın mı hiç ?
Ben beyaz leblebi yiyorum balım iyi geliyor
Bende şimdi leblebi yemeye başladım iyi gelir umarım
Doktorum rennie yazdı onu kullanıyorum günde 3 kereye kadar kullanabilirsin dedi ben sadece geceleri bir tane kullanıyorum
Rennie acaba midemi bulandırır mı diye düşündüm ya. Evde var ama alıp almamakta kararsız kaldım.
Bence gitmelisin hemen
Ben çiğneme olarak kullandım hafif naneli tadı var
Ay midemi bulandırır mı acaba daha beter.
Yok canım, gelecek hafta kontrolüm
güzel haberlerini bekliyoruz
Şurup içiyorum ben.oglumda da içmiştim.

Rennie surubunu kullandım oğlumda doğana kadar.
Bende tablet olanı var ama çiğneme olduğu için midemi bulandırır mı acaba diye düşündüm. Şurup alalım olmadı bizde.
İnternette okumuştum mide ağrısına elma yemek iyi gelir diye bikaç defa denedim geçirdi yani benimkini
Ay aslında iyi fikir , eşimi göndereyim elma almaya

Canım çok haklısın endişelenmekte ama maalesef bu risk hiç bir zaman bitmiyor , 9 ay devam ediyor maalesef. Bende tüp bebek annesiyim. Bir önceki gebeliğim ikizdi , 12. Haftada tüm riskler bitti sanıyordum ama 21. Haftada bir anda akşam tuvalete gittiğimde pembe leke gördüm hemen hastaneye gittik açılmam olmuş erken doğum yaptım bebeklerim yaşamadılar.
9 ay risk devam ediyor yani

Ay hepinize toplu cevap vereyim. Takibimi yapan doktoruma gittik hemen. Geldi muayene etti. Kanama alanı yok çok şükür. Kan sulandırıcı kullanıyorum ona ara vereceğim 2 gün falan. Bu arada bebeklerden biri kesin kız dedi haftalarından 4-5 gün büyükler Şu an tekme atıyorlardı dönüyorlardı
Bence hemen hiç beklemeden git pembe olması eski kan değildir demek
Bence de git artmadan
Bence gitmelisin hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…