Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Evet aldıklarımızı paylaşalım , bir birimize fikir veririz güzel olur 🤩

Bir yerden sonra durur umarım bu kilo almalarımız 😂😂

Yaaa tebrik ederim 🤩🤩 sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵

evet merkezdeki hastaneler baya uzak size gerçekten. Medifema ve torbalı Tınaztepe hastanelerini de araştırdın mı hiç ?

Bende şimdi leblebi yemeye başladım iyi gelir umarım 🤞🏻

Rennie acaba midemi bulandırır mı diye düşündüm ya. Evde var ama alıp almamakta kararsız kaldım.

Bence gitmelisin hemen

Ay midemi bulandırır mı acaba daha beter.

güzel haberlerini bekliyoruz 🌸

Bende tablet olanı var ama çiğneme olduğu için midemi bulandırır mı acaba diye düşündüm. Şurup alalım olmadı bizde.

Ay aslında iyi fikir , eşimi göndereyim elma almaya 😂😂
Araştırdım canım hemen hemen hepsi aynı ücreti istiyor doktorumdan memnunum iş arkadaşlarımın tamamı onda doğum yaptı yaklaşımı vs çok iyi doğumu da onda yapmak isterim ama ücretler aşırı uçuk

İnş cnm 🙏 Yalnız odadan çıkacağım zaman hocam kesin mi ,yoksa bir ihtimal var mı dedim. Kesin dedi :KK70: 2. Oğluma erkek dediğinde çok üzülmüştüm.ama nedense bu sefer hiç üzülmedim.aksine mutlu da oldum (gerçi başka seçeneğimde yoktu ama olsun )😂 hatta bugün ilk zıbınını aldım da 🥰 şu ikili taramada temiz çıkarsa ohh misss🙏
Çıkar Allahın izni ile içini ferah tut benim oğlaanlarım ikizler aynı cinsiyet olsun istedim ikizlerde ya iki kız ya iki erkek gönlüme göre oldu şükür inşallah Buda gönlüme göre olur😍

Araştırdım canım hemen hemen hepsi aynı ücreti istiyor doktorumdan memnunum iş arkadaşlarımın tamamı onda doğum yaptı yaklaşımı vs çok iyi doğumu da onda yapmak isterim ama ücretler aşırı uçuk
Evet ücretler yüksek gerçekten. Ben mesafeden dolayı bu taraflara baktın mı demiştim aslında 😅 doktorundan memnunsan devam et bence. Ama değiştirmek istersen rimah Kostak ve hayri Aksüt e de fiyat sor derim , ikisi de çok iyi doktorlar 🌸

İyi akşamlar kızlar ,herkes ne güzel öğrenmiş neredeyse cinsiyeti ben geçen hafta gittim 11+3 te söylemedi haftaya söyleyelim dedi, benim de 2 oğlum var bakalım bu ne olacak herkes kız diyor ama genelde süpriz yapıp aksi cıkıyor bunlar bekliyorum bir mavilikler🤣🤣

Eklentiler

• 20240708_143622.jpg
    20240708_143622.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 45
Yaaa çok özür dilerim üzülmenizi istemem ama mesajını dolu gözlerle okudum ben profildeki yazınızdan sizin ikizleriniz olduğunu sanmıştım sonradan aslında ikiz istediğinizi anladım 😞 Sonra ilk ve transfer olduğunuzu okudum sizi görmeden sarıldım🙏🏻 inşallah en kısa zamanda sizi tekrar buralarda sağlıklı gebeliklerle görmek nasip olur inşallah ♥️ 🤲🏻🤲🏻
Amin inşallah 🤲
Çok teşekkür ederim gönüllerimiz bir
insanları yürekten sevmek bu olsa gerek
hepimiz birbirimizi görmeden hiç bir ayrım yapmadan sadece üzüntümüzle üzülüp sevincimizle seviniyoruz güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Deneyeyim canım , senin ilk gebeliğinin cinsiyeti neydi ? Acaba bebek erkek diye mi böyle oluyor diye düşündüm 😂 benim ilk gebeliğim kızdı , hiç böyle bulantı yanma falan olmamıştı 🤷🏼‍♀️
Ah kızdı. Ne gavisconlar bitirdim.. Hastanelerde yattım kusmaktan.. Bence cinsiyetle belirtilerin alakası yok ya yengem oğlunda hastanede yattı kusmaktan mesela 🙄

Yazmayı unuttuğum konuları da ekleyeyim.

Bana da demir ilacı verdi doktor aç karnına günde 2 kez ama haftada 2 gün tek anca kullanabiliyorum. Ben de fena ishal yapıyor 🤦🏼‍♀️ demir değerime zaten ayda bir bakılıyor düşerse zorla kullanmaya başlarım ancak.

Ben hamile kaldığım kilomdayım hala. 9. Haftadan sonra karnım çıktı şimdi 13-14 haftalık değilde 6 aylık gibi ama göbek çizgisi hala yok. iç karnı dar olanlarda çabuk çıkıyormuş.

İsim konusunda da bizde türkçe karakter içermeyen isim düşünüyoruz. Hatta dini bir isim de düşünmüyoruz. Kız için ismimiz hazırdı latince bir isim. Erkek için çok kararsızız. Ve bebeğimiz erkeğe benziyor 😅 deniz ismi güzel geliyor ama eşimin eski sevgilisinin adı 😂 tuna, arda, pars, sarp vs gibi 4 harfli bir isim olabilir. Kayınvalidem bile benim babamın ismini koymamızı istiyor ama babamın ismi Ömer hem dini hem türkçe karakter var 🤦🏼‍♀️

Ben de cinsiyetsiz alışverişler yapıyorum. Beyaz gri krem rengi sarı yeşil vs. Renklerin cinsiyeti olduğunu düşünmüyorum aslında ama toplum baskısı biraz bu. Pembe giydi diye oğlumu kız sanmalarını istemem ya da tam tersini. Gerçi geçen pembe bi alt aldım erkek olursa evde giyer diye düşündüm 😂
Benim kizimi bebisin yedinci gununde sacini tras etmek sünnet diye hastaneden gelince tras ettik. (Beyin gelisimi icin de cok faydaliymis) neyse sonra saclari gec uzadi. Bigun cocugun biri aaaa erkege pembe giydirmisler demisti🤣🤣

cinnabon cinnabon cugum. İnsallah uni babay de bir problem yaşamazsın benim gorumcem hep onu kullandi hic bir sorun yaşamadi. Benim kiz cok alerjen. İki yasi dolmak üzere. Hala bazi gidalari tuketince hemen pisik oluyor. Peynir mesela rahatsiz ediyor cocugu. Velhasili inşallah bjr sorun olmaz😊😊

Evet aldıklarımızı paylaşalım , bir birimize fikir veririz güzel olur 🤩

Bir yerden sonra durur umarım bu kilo almalarımız 😂😂

Yaaa tebrik ederim 🤩🤩 sağlıkla gelsin oğluşun 🩵🩵

evet merkezdeki hastaneler baya uzak size gerçekten. Medifema ve torbalı Tınaztepe hastanelerini de araştırdın mı hiç ?

Bende şimdi leblebi yemeye başladım iyi gelir umarım 🤞🏻

Rennie acaba midemi bulandırır mı diye düşündüm ya. Evde var ama alıp almamakta kararsız kaldım.

Bence gitmelisin hemen

Ay midemi bulandırır mı acaba daha beter.

güzel haberlerini bekliyoruz 🌸

Bende tablet olanı var ama çiğneme olduğu için midemi bulandırır mı acaba diye düşündüm. Şurup alalım olmadı bizde.

Ay aslında iyi fikir , eşimi göndereyim elma almaya 😂😂
Nen alosveris konusunda ozellikle buyuklerde ne kadar erken alinirsa ekonomimiz icin o kadar iyi oldugunu düşünüyorum. Gerci erken alisveris yapmak biraz riskli ama Allah in dedigi olur risk ihtimalini dusunmek istemiyorum kimse için. İndirimlerden toplamak lazim diye düşünüyorum 😊😊bizim de cinsiyet netlessse keşke 🥴

Amin inşallah 🤲
Çok teşekkür ederim gönüllerimiz bir
insanları yürekten sevmek bu olsa gerek
hepimiz birbirimizi görmeden hiç bir ayrım yapmadan sadece üzüntümüzle üzülüp sevincimizle seviniyoruz güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
Rica ederim canım sözlerimiz bir nebze de olsa teselli olmuşsa ne mutlu bize❤️🙏🏻

X