Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Araştırdım canım hemen hemen hepsi aynı ücreti istiyor doktorumdan memnunum iş arkadaşlarımın tamamı onda doğum yaptı yaklaşımı vs çok iyi doğumu da onda yapmak isterim ama ücretler aşırı uçuk

Çıkar Allahın izni ile içini ferah tut benim oğlaanlarım ikizler aynı cinsiyet olsun istedim ikizlerde ya iki kız ya iki erkek gönlüme göre oldu şükür inşallah Buda gönlüme göre olur

Gaviscon iyi geliyordu bana ilk gebeliğimde kuzum dene istersen
Deneyeyim canım , senin ilk gebeliğinin cinsiyeti neydi ? Acaba bebek erkek diye mi böyle oluyor diye düşündüm benim ilk gebeliğim kızdı , hiç böyle bulantı yanma falan olmamıştı

Evet ücretler yüksek gerçekten. Ben mesafeden dolayı bu taraflara baktın mı demiştim aslında doktorundan memnunsan devam et bence. Ama değiştirmek istersen rimah Kostak ve hayri Aksüt e de fiyat sor derim , ikisi de çok iyi doktorlar

İyi akşamlar kızlar ,herkes ne güzel öğrenmiş neredeyse cinsiyeti ben geçen hafta gittim 11+3 te söylemedi haftaya söyleyelim dedi, benim de 2 oğlum var bakalım bu ne olacak herkes kız diyor ama genelde süpriz yapıp aksi cıkıyor bunlar bekliyorum bir mavilikler

Eklentiler

• 20240708_143622.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 45
Amin inşallah
Çok teşekkür ederim gönüllerimiz bir
insanları yürekten sevmek bu olsa gerek
hepimiz birbirimizi görmeden hiç bir ayrım yapmadan sadece üzüntümüzle üzülüp sevincimizle seviniyoruz güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Deneyeyim canım , senin ilk gebeliğinin cinsiyeti neydi ? Acaba bebek erkek diye mi böyle oluyor diye düşündüm benim ilk gebeliğim kızdı , hiç böyle bulantı yanma falan olmamıştı
Ah kızdı. Ne gavisconlar bitirdim.. Hastanelerde yattım kusmaktan.. Bence cinsiyetle belirtilerin alakası yok ya yengem oğlunda hastanede yattı kusmaktan mesela

Benim kizimi bebisin yedinci gununde sacini tras etmek sünnet diye hastaneden gelince tras ettik. (Beyin gelisimi icin de cok faydaliymis) neyse sonra saclari gec uzadi. Bigun cocugun biri aaaa erkege pembe giydirmisler demisti

cinnabon cugum. İnsallah uni babay de bir problem yaşamazsın benim gorumcem hep onu kullandi hic bir sorun yaşamadi. Benim kiz cok alerjen. İki yasi dolmak üzere. Hala bazi gidalari tuketince hemen pisik oluyor. Peynir mesela rahatsiz ediyor cocugu. Velhasili inşallah bjr sorun olmaz

Nen alosveris konusunda ozellikle buyuklerde ne kadar erken alinirsa ekonomimiz icin o kadar iyi oldugunu düşünüyorum. Gerci erken alisveris yapmak biraz riskli ama Allah in dedigi olur risk ihtimalini dusunmek istemiyorum kimse için. İndirimlerden toplamak lazim diye düşünüyorum bizim de cinsiyet netlessse keşke

Rica ederim canım sözlerimiz bir nebze de olsa teselli olmuşsa ne mutlu bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…