Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Arkadaşlar bir sorum olacak ?
Biraz saçma gelebilir ama tedirgin oldum 🌹
13+4 oldu geçen hafta karnım hafif belliydi bu hafta birden çok fazla büyüdü . Kocaman oldu karnım . Gaz da değil . Taş gibi karnım .
Bu kadar büyümesi normal mi ?
(İlk gebeliğim )
Sizlerin nasıl ?
Erkek mi bebiş cinsiyet belli mi erkek cocukta öne dogru cok cabuk büyüyor

Selam teyzoşlar 🥰
Biz bugün 12+0 dık. Doktor herşeyin yolunda göründüğünü söyledi. Gelişimi güzel görünüyor dedi. Folik asiti bıraktırdı 3 tane ilaç yazdı biri demir diğer ikisi ne bilmiyorum henüz almadım. Cinsiyet tahminlerinizi alırız ❣️

Eklentiler

• IMG_20240711_222412.jpg
    IMG_20240711_222412.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240711_222407.jpg
    IMG_20240711_222407.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20240711_222357.jpg
    IMG_20240711_222357.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 63
Sevgili anneler, bir kaç gündür karnım büyüdü diyordum bugün sabah sanki birden küçülmüş gibi sizde de öyle oluyor mu acaba endişe etmem gereken bir durumum mu emin olamadım

Sevgili anneler, bir kaç gündür karnım büyüdü diyordum bugün sabah sanki birden küçülmüş gibi sizde de öyle oluyor mu acaba endişe etmem gereken bir durumum mu emin olamadım
Gazın şişkinliğin vardı belki o geçmiştir. Benimde özellikle akşam yemeğinden sonra çok gazım oluyor malesff 🥺

Gazın şişkinliğin vardı belki o geçmiştir. Benimde özellikle akşam yemeğinden sonra çok gazım oluyor malesff 🥺
Evet bende gazdan kaynaklıdır diye düşünmeye çalışıyorum kabızlıkta çok oluyor malum ama insanın içine bir kurt düşüyor yine de maalesef bu kadar her şeyi merak ederek nasıl tamamlayacağız bu süreci acaba 😅

Evet bende gazdan kaynaklıdır diye düşünmeye çalışıyorum kabızlıkta çok oluyor malum ama insanın içine bir kurt düşüyor yine de maalesef bu kadar her şeyi merak ederek nasıl tamamlayacağız bu süreci acaba 😅
Annelik delilik dedikleri doğru. İlk hamile olduğunuzu öğrenince ne hissettiniz diye bir soru gelmişti bana. Net cevabım kaygıydı. Çok mutlu oldum istediğim bir şeydi ama o küçücük şey iyi ve sağlıklı olarak doğacak mı ona bir şey olacak mı kaygısı kapladı içimi. Anneme sordum hoşgeldin aramıza annelik eşittir kaygı. O kaygı evladıma bir şey olur mu korkusu hiç geçmeyecek önür boyu ama sen yönetmeyi öğreneceksin demişti. Haklıydı :)

I ikizbebeklerimgelsin canim çok çok üzüldüm geçmiş olsun umarim tekrar istedigin vakitte saglikla evladina kavuşursun🙏💙 bende 3 kez bebek kaybi yaşadim 2si kürtajdi birini kanama ile gittim 8 haftalikti 2. 10 haftalikken kurtaj oldum onu da 2 3 gun bekletti ne olur ne olmaz diye kanama vs yoktu 3. Evde dusuk yaptim o da 9 haftalikti yanliş hatilamiyorsam seni çok iyi anliyorum yalnız degilsin💙💙
Çok teşekkür ederim destekleriniz için güzel dilekleriniz için bu forum sadece sevinçlere değil üzüntülerede ortak oluyormuş gerçekten. Canım zor bir süreç hem psikolojikmen hem maddi hem manevi boyutu çevre faktörü ama inanıyorum rabbim yerlerini daha güzel dolduracak onlarda bize şefaatçi olacak inşallah 🤲

Annelik delilik dedikleri doğru. İlk hamile olduğunuzu öğrenince ne hissettiniz diye bir soru gelmişti bana. Net cevabım kaygıydı. Çok mutlu oldum istediğim bir şeydi ama o küçücük şey iyi ve sağlıklı olarak doğacak mı ona bir şey olacak mı kaygısı kapladı içimi. Anneme sordum hoşgeldin aramıza annelik eşittir kaygı. O kaygı evladıma bir şey olur mu korkusu hiç geçmeyecek önür boyu ama sen yönetmeyi öğreneceksin demişti. Haklıydı :)
Çok doğru bir yorum bununla baş etmeyi öğreneceğiz zamanla 🥰

Kaç haftalıksınız ben çok zayıfım sabahları sadece top gibi birşey oluyordu karnımda akşamları resmen hamile oluyordum hiç endişe edip strese girmeyin 🌸

Erkek mi bebiş cinsiyet belli mi erkek cocukta öne dogru cok cabuk büyüyor
12+4 de gittik erkeğe benzıyor dedi biz de minik pipisini gördük sanki ama doktor kesin demedi .
Fetal DNA testi verdik sonucu bekliyoruz.
Birden çok büyüdü karnım ben de tedirgin oldum 🌹

X