Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Yaa çok üzüldüm bebeğini yeni kaybeden bir anne adayı olarak çok iyi anlıyorum sizi ama inanın düşüğün arkası çabuk geliyor benim ilkinde düşük oldu hemen gebe kalmıştım. Yine kalacaz inancımızı kaybetmeyelim inşallah bu defa kucağımıza alacağız.

Canım çok ama çok üzgünüm. ne diyeceğimi bilemedim. Benimde ilk bebeğimin kalbi durmuştu, kürtaj oldum. 2 ay sonra kızıma hamile kaldım sağlıkla kucağıma aldım. Şimdiyine hamileyim. Rabbim kucağını boş bırakmasın

Ahh çok üzüldüm ne desek boş sabır dilerim en kısa sürede boşluğu dolsun

I ikizbebeklerimgelsin canim çok zor gerçekten ben de ilk hamileliğimden önce iki kere yaşadım. Ama bak neredeyse herkesin başına gelmiş. Kabullenip önüne bakmak gerek, Allah’ın vardır bir bildiği. Ben de çok uzun zaman çok ağlamıştım ümitsizliğe kapıldığım çok zamanlar oldu. Ama sabrın sonu selamet emin ol

Rabbim hakkımızda hayırlısını bilendir evet ilk gebeliğin de benim zaten hiçbir belirti yoktu canım ya şu an sadece çok ciddi bir şekilde baş ağrım var ve geçmiyor artık üzüntüden mi stresten mi bilmiyorum

İnş cnm inş senin 1 oğlun benim 2 Oğlum var benim durum daha vahim

Tabii ki en önemlisi hayırlısı ve sağlıklısı
yani bu düşüğün sebebi zaten ilaçlar vs değil canım
yani sağlıklı bir embriyo olmadığı için vücut bunu kabul etmiyor yani geliştirmiyor bir yerden sonra
ki bu da aslında iyi bir şey
tabii illaki üzülüyorsun sonuçta bir canlı artık diyorsun evet hani biz de bir evladımız olacak falan ama
yani ömür boyu bakabilecek miyiz engelli olsa
Her şeyde bir hayır vardır
o yüzden Rabbim en hayırlısını versin diyelim
Kötü düşünme moralini Bozma kendini strese sokma inşallah bebeğin sağlıklıdır ve seninledir

Canım tabii ki de her şey biz insanoğlu için biz yani kabullendik olabilir sonuçta bizim elimizde olan bir şey değil içimizde olan bir şey yani
Allahın verdiği bir şey
dediğim gibi kürtaj boyutunu geçseydi yani ileri bir boyutta olsaydı
bunu ben engelli bir şekilde öğrenmiş olsaydım belki zihinsel engelli ya da ne bileyim daha farklı bir sağlık sorunu şeklinde öğrenseydim ben o zaman psikolojikmen kaldıramayacaktık belki daha çok yıpranacaktık hem kendimiz hem çocuğumuz yıpranacaktı ki bu kolay değil herkes tarafından kıblelebilecek bir şey de değil
çok şükür elhamdülillah sağlıklıyız ayaktayız elimiz ayağımız tutuyor vardır bir zamanı Rabbim bize sağlık versin saat versin inşallah tekrar tabii ki de yani çocuktan vazgeçmedik Rabbim nasip ederse tabii ki de çocuk istiyoruz ama Rabbim hayırlısını sağlıklısınız her şeyin zamanında versin inşallah .

Âmin inşallah canım ya ne güzel destekler vermişsiniz ne kadar güzel iyi dileklerde bulunmuşsunuz çok teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese versin Rabbim bu duyguyu da tabii ki de kimseye yaşatmasın

Ya inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız siz de doktor da aynı şeyi söyledi biliyor musunuz dedi ki düşüşün arkası gebeliktirir derler dedi inşallah bize de tekrar nasip olur tabii ki de Rabbim izin verirse sağlıklı bir evlat hayırlısıyla

Evet canım kürtaj olucam. 8. Haftada durmuş maalesef kalbi. Dualarınız için hepimize çok teşekkür ederim.
Ahh cnm benim yaa çok üzüldüm büyük geçmiş olsun herşeyin hayırlısı bende ilk bebeğimi 38.haftada doğum diye gittim bebeğimin öldüğünü öğrendim bak arkasından 2 bebeğim daha oldu şimdi de 3. Bebeğe hamileyim hiç umudunu kaybetme çok yakın zamanda güzel haberlerle geleceğine çok eminim

Allah razı olsun farkındayım ki şu anda bütün olumsuzlukların arkasından hep güzel haberler gelmiş hepinizden bu mesajları almak çok güzel her şeyin hayırlısı inşallah

Çok üzgünüm. Ve sarı akıntım devam ettiği için de endişeliyim. Doktor bir açıklama yapmadı mı? Bu sebeptendir vs demedi mi? Akıntı için yorum yaptı mı?
Kayıp yaşayan arkadaşlarım için çok üzgünüm umarım tez zamanda allah kucaklarını boş bırakmasın. Benim de sarı akıntım var ben bunun normal bi durum olduğunu düşünüyorum. Benek kayıpları kalp durması farklı sebeplerden dolayı olabilir. Bilmiyorum sarı akıntı tek başına enfeksiyon olarak mı kabul ediliyor

Çok geçmiş olsun benim de daha önce iki kürtajım oldu ama çok iyi anlıyorum sizi ama içini ferah tut. Rabbım kucagını boş bırakmasın . Güzel haberleri duyarız İnşeallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…