Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Teşekkür ederim. Darısı sana artık bir an önce inşallah öğrenirsin.Kız erkek oranı değişik bakalım ne olacak. Doktorlar yanılmıyor genelde ya tahminleri tutuyor

Haklısın canım aynı şeyleri düşünüyoruz .bnm demek istedgim de bu.her 35yas üstü olan sağlıksız gebelik yasicak anlamına gelmiyor o yüzden genelleme yapmadan konuşmak gerek ,ki grupta 35yas üstü hamislerimiz de var bende dahil.şöyle bsy ortaya çıkıyor ozaman 35yas üstü coxuk doğurmasın ,risk grubunda .bnm gördüğüm çok kişi var mesela 30yas altı olupta risk grubunda olan,35yas üstü risk çıkmayan.

Valla cnm kanama alanı fazla dedi düşük için herhaftaya bir iğne yazdı bide kan sulandırıcı iğneye devam aspinide iki güne bir iç dedi iki hafta boyunca bide tansiyon yuksek diye tansiyon ilacı yazdı bide düşük önleyici hap çok yoğun bir doktor olduğu için öyle uzun bir açıklama yapmıyor bebek iyiydi ama

Kızlar yaş konusuna el koyuyorum. 42 yaşındayım çünkü bu testler için doktorum şöyle bişey söyledi. Testler risk hesaplarken yaşın 42 diye girince her hastalık için otomatik riskli çıkabilir dedi.. yani malesef bu bir olasılık hesabı.. o yüzden sağlıklıyken boşuna endişelenirsin fetal dna da öyle bir yaş faktörü yok onu yaparsan daha güvenilir olur dedi..
aslında her gebelikte riskler var ama 2 li 4 lü test hesaplamalarında yaş arttıkça sonuc değişiyor anladığım kadarıyla.

tabi ki öyle sizde hiç takılmayın bu söylemlere nete normal baş ağrısı yazınca bin tane hastalık belirtiniz varmış gibi yazılar çıkıyor gebeliğinizi keyifle geçirin

Ufak tefek bişrylrr gördükçe insanın alası geliyor gerçekten

Çok şükür bebek iyiymiş, dikkat et kendine hep uzan. Benide doktor bugünde kal dedi, progestan da günde 3 defa ağızdan yatmadan da fitil olarak kullanacağım, kan sulandırıcı dün vurmadılar bugün vurdular sabah ama kanama alanı artınca doktor yarın vurmayın dedi. Bebek iyi görünüyor inşaAllah dahada iyi olurlar ikimizinki de

Amin canım su kanama alanlari büyümeden kapanır isallah rabbim yavrularımızı bize bağışlasın cinsiyeti bellimi senin

Ben 10+3 üm ama 11 cıktım ultrasonda, 12. Haftaya kadar sadece folik asit dedi 12 de folik asiti bırakıp d vitaminine 16. Haftadan sonra da demire baslayacagız dedi bana d vitamni demir eksikligim var suan mesela o yüzden istedim dr dan doktor istemedi takviye kullanmamı

Yaa ben başlamadım ama bir sürü şeyi beğeniyorum çok güzeller 1 2 aya başlarım diye düşünüyorum.Sabredemeyebilirim bakalımAldığınız şeyler olursa bizimle paylaşın fikir olsun
Hm tulumları tüm çevrem öneriyo anvelop önden açılan model tulumlardan bide fermuarlı tulum aldım ben çeşitli beden
Bide amcamız 2 aya abd den gelecek ordan termometre sümük çekme makinası tulum mulum bileyler aldık
Bide bebek arabası getircez ordan tr ye kıyasla tüm ürünler gerçekten %50 ucuz diye erkenden aldık model olarak
Easy twist s aldım cybex kahve renk
İlk sene içinde doona alacağım ana kucagı almak yerine
Anne bebek çantasıda aldım
Birazfa abd den amcamız gelecek diye erken başlamış oldum alışverişe yetişsin diye ama çok eğlenceliymiş

Benim haddime değil zaten kimseye bilinçsiz ebeveyn diyemem ben bir gerçekten bahsettim her test yöntemi ya da tarama yöntemi aynı kefeye konulamıyor bazı metodolojiler daha gerçeğe yakın sonuçlar sunuyor ve evet yaş büyük bir etken size ya da tanıdığınız birine yaş sebebiyle denk gelmemiş olması bu gerçeği değiştirmiyor bunu hala savunuyorum, yaşınız geçtikçe cildiniz bile kırışıyor üreme hücreleriniz 22 yaşındaki birinin üreme hücreleri kadar sağlıklı olabilir mi? Hiç mantıklı değil. Duygusal olarak düşünüldüğünde bir müdahalede bulunulmayacaksa yapılmasının da bir anlamı yok dediğiniz gibi bu konuda size katılıyorum. Herkese Allah sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin

Çok tatlı bir heyecan güle güle kullanmak nasip olsunBenim de hostes tanıdığım var acaba onlar getirebiliyor mu bir şeyler olmadı ona söyleyim hangi ülkeye gideceği belli olmuyor ama illa denk gelir bir şeylerÇok iyi yapmışsınız oradan aldırarak burada gerçekten her şey çok pahalı

Öyle bi ihtimal varsa bence muhakkak değerlendirin kabin boy bi arabayı getirmeleri daha rahay olur bu arada

Selam hamişler. 12. haftaya girerken bulantılarında artış olan var mı? Normalde de bulanıyor ama 2 gündür çok kötüyüm. Gün boyu yatıyorum, psikolojim bozuldu. Hayata nasıl motive oluyorsunuz? Mutfak, banyo, ev her yer kokuyor. Bir şekilde ayaklanmam lazım.

Beennn hevesle bulantımın 12.haftaya girerken azalacağını bekliyordum malesef pik yaptı günde 1 kere kusarken 2 kere kusmaya başladım .14.haftaya girdim sayılır devam ediyor ama sanki iki gündür hafifledi dün ilk defa kusmadım darısı bugünün başınaMotive olamıyorum dolap açamıyorum dolap kokusundan nefret eder oldum evdeki tüm oda kokularını kaldırdım koltukları kocama makineyle yıkattım hala kokuyor.Kayınvalideme iniyorum orada hiçbir koku midemi bulandırmıyor evdeki kokuları bulantımla eşleştirmişim galiba.Sıvı sabun kokusu aldığımda bile midem bulanıyor

Dışarda ben de iyiyim biraz. Eve gelince kusmalar bulantılar.. İlk gebeliğimde de çok kötü olmuştum. Ama iyi kötü evi topluyordum, şimdi her yer her yerde

Tabi ki yaş faktörü yadsınamaz o ayrı bir şey doğurganlık da azalıyor umarım herkes için en sağlıklı ve güzel neticeler olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…