Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Ben de cok sasirdim ve kesinlikle cok eminim ki bana öyle bir uyarida bulanmadi bulunsa asla kullanmazdim. Haklisiniz baska bir yetkili ile görüşeceğim cok teşekkürler

Ben 3. Ayla birlikte folik asıdı bıraktım ayrı vitamin verdi karısık
Elental2 diye

Bu haftalar da oluyor herhalde. Benimde aynı şekilde oldu. Progestan kullanıyorum bende. Yarın kontrolüm var Çol şükür kanamam durdu ama insan korkuyor olumsuz bir şey olacak diye. Bakalım inşallah sağlıkla alırız kucağımıza

Mantıklı yani erken de olabilir geçte bünye ile alakalı. Bakalım benimki ne zaman olacak.

Hanımlar bu konu konuşuldu mu denk gelmedim ama birşey sormak istedim sabah akşam 2 tane progestan fitil kullanıyorum bugün sabahtan beri sarı akıntım var afedersiniz de dedim acaba idrarımı mı kaçırıyorum onun lekesi mi diye düşündüm değil sürekli değil zaten sadece günlük pedime bir kaç damla gözükecek kadar internetten baktığımda enfeksiyon yazıyor ama bende hiç denildiği gibi koku yanma hissi kasık ağrısı felan yok fitillerimi de hep eldivenle koyuyorum ki 2 aydır ilk defa böyle birşey oldu acaba bu sorundan doktoruna danışan oldu mu yardımcı olursanız sevinirim.

Ben fitil kullanmıyorum ama idrar yolu enfeksiyonum böyle çıktı ortaya canım. Kokusuz sarı akıntım vardı yanmada yoktu tahlil verdim hafif enfeksiyon dedi doktor. Bi danış doktoruna gerekirse bi idrar tahlili yapıp baksın

Kızlar selam bişey sorucam size. Ben bugün 11+5 im göğüslerim inanılmaz dolgun ve hassas sanki her an süt akacakmış gibi. Göğüs uçlarımda neredeyse gün boyu çıkık durumda. Evde sütyen takmıyorum ama inanılmaz belli oluyor kıyafetten eski halinden daha büyükmüş gibi geldi uçlarıda bana. Sizde durumlar nasıl?

Bende kahve lekelnme vardı 27haziranda başlamıştı.dr sabah akşam progestani ihmal etme dedi.simdide kahverengiden sarıya döndü.dedigin gibi günlük Pete arada oluyor.dr randevum 18temmuzda.ozaman bı sorcam daha da var

Gebeliğimiz için bir sorun teşkil etmiyor ama değil mi ya ben gebelikten öncede hiç böyle akıntı yaşamadım da korktum bi an kontrolümüz de cuma olmadı danışayım doktoruma geçmezse
ama inşallah geçer ya

Yok canım bir sorun yok şuan ama enfeksiyonu sevmiyor doktorlar. Bol su tüketimi ve c vitamini tüketimi de idrar yollarını temizlemeye yardımcı oluyormuş. Aklında olsun.

Benim leke değil canım progestan fitili ben neredeyse 3 4 aydır kullanıyorum yani gebeliğimden önce başlamıştık ilk defa sarı gelmiş bugün fitilim akınca bile beyaz geliyordu o yüzden derim acaba gece idrarımı mı kaçırdım ama değiştirince baktım gün içinde yine az az gelmiş tabi internet hiç iyi der mi yine bir sürü kötü şeyler okuyunca korktum bian.

Bana da sürekli aynı şekilde hap verdiler kanamam çok oldu ama sonuç yoktu sonra balon taktılar rahmime onu hiç anlatmıyım Rabbim kimseye yaşatmasın çok büyük işkence gibiydi ama o da işe yaramadı en son mecbur 3. Gün bitince hiçbir ilerleme olmayınca kürtajla aldılar

1 Mart kürtaj günü

2 hafta ara ara sadece kahverengi lekelenme ara ara regl kanaması gibi kanama oldu

25 martta fazla kanamam oldu regl olmuş olabilirsin ama nadir böyle erken olur dedi emin değildi doktor
9 nisanda yani 40. Gün gerçekten regl oldum . İlk üç gün çok şiddetli geçti sonra normal 7 gün sürdü .
Sonra tekrar kontrole gittim rahim temiz iyileşmiş hiçbir sorun yok deneyin dedi biz denedik şükür oldu ama bu kontrole kadar üç kere daha kontrole gitmiştim .
Benim hemen deneme sebebim eşim 39 ben 32 yaşındayım . Yoksa iki ay üç ay beklenebilir de

Başka sorun olursa konuşmak istersen bana özelden de yazabilirsin, ne zaman istersen

Burda da paylaşır mısın canım.bnm daha var randevuya.
Bende 7 8haftadan beri kullanıyorum bnm de 1haftadir var.oglumda da gelmiş sarı bı akinti gibi. eskilere baktım.

Ben de cok sasirdim ve kesinlikle cok eminim ki bana öyle bir uyarida bulanmadi bulunsa asla kullanmazdim. Haklisiniz baska bir yetkili ile görüşeceğim cok teşekkürler
Bana da özellikle sordular kan sulandırıcı kullanıyor musun diye Panoroma yaptırıcam haftaya

Benim de aşırı hassas yatakta dönerken bile acıyor bu arada LCW de kaplı atlet var ya da ten rengi pedli yarım atlet var onlar çok iyi ben de sütyen takamıyorum

Fetal dna ile ilgili bilgilendiren arkadasi onceleri hakli buluyordum. Sadecw bilgilendirme yapiyor doktorlarin soyledigini soyluyir diye ama goruyorum ki ben hakliyim demek icin illa ki yas uzerinde bu kadar durulmaz ki. İlla yas ilerledikce vucut bile kirisiylr falan ne ayip sey. Burada hepimiz sonucta ayni gebeligi yasiyoruz ve Allah ne takdir ederse onu yasiyoruz. Burada. U kadar kişiyi üzmeye ve yasi ilerlemislerin riski yuksek doye diretmenin anlami yok. Burada herkes aslinda yas faktorunun riski artirdiginin farkinda ama bunun israrla altinin cizilmesi hos olmadi bence. Tamam en iyi en mukemmel hamilelik otuz bes yas alti. Lutfen mutlu olun ve artik ben hakliyim bu böyle bütün yasli hamileler bunu kabul etsin demeyi birakin.

14+2 oldum ama hala bebek hareket etmiyor böyle bişey yaşayan var mı cinsiyetini çok merak ediyorum ama doktora geçen hafta da bu hafta da gittim cinsiyetini göremedi çok merak ediyorum tahmin edebilecek olan var mı

Eklentiler

• IMG_3144.jpeg
    243,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_3143.jpeg
    443,2 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_3142.jpeg
    216 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_3141.jpeg
    203,5 KB · Görüntüleme: 60
Sürekli yaş uzerine yazmışta yazmış bnm de ilk tepkim o yüzden oldu.ama napalim biliyoruz riskli olduğunu.riskli diye çocuk sahibi olmayalım mi ? Hepimiz birgün öleceğiz ve olecegimizi bile bile yaşıyoruz.ozaman öleceğiz nasılsa diye yasamayalim.Allah'ım haşa tövbe.bu hesaba geliyor.bide arkadaş bizim gruptan değil daha önce hiç görmedim.sadece bu yazıyı yazmak için gelmiş sanırım.daha önce hiç katılmamış grubumuza.neyse daha fazla uzatmicam.. herkesin görüşüne saygım var ama katılmak zorunda değilim.insallah hepimiz de sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…