Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    30
Kizlar folik asiti bırakan var mı.acaba bu bulantılar folik asitten kaynaklı mi.ben regenesis Max kullanıyorum baya vitamin var içinde genelde yatarken atıyorum sabah kalktigimda ağzım balık gibi kötü oluyor .Dr a sordum evet bırakmamız gerek ondan sonra da başka vitaminler baslicaz dedi.ama içinde biraz daha var onlar da bitsin dedim. Zaten diğer vitaminleri de 2hafta sonraki kontrolde vercekmis
Ben ilkinde de simdi de doguma kadar regenesis max kullandim suanda kullaniyorum keçi boku gibi ayni leş kokuyor burnumu tikayip yutuyorum kahvaltidan sonra 🤣

Selam kizlar bir şey sormak istiyorum. İlk gebeligimi servikal yetmezlik ten dolayı 17. Haftada düşük olmuştu benim. Doktorum 13.haftaya geldiğinde rahim ağzına dikiş atacak ve doğuma kadar heyet verip evde istirahat verecek. Heyet raporlu olacagimdan Doğum öncesi analık iznini kullanamamis olacağım . Doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabiliyor muyum. Bu konuda bilginiz var mi
Hayır sadece 32ye kadar raporlu sayılırsınız. Rapor rapor üstüne olmaz yani. Eğer 32 haftadan sonra kendinizi iyi hissedip çalışırsanız, anca o şekilde doğum sonrasına aktarırsınız🌹

Ayyy herkes cinsiyetleri öğrenmeye başlamış sanırım en heyecanlı zamanlara giriş yapılmaya başlandı alışveriş kısmı da aşırı zevkli geçiyor🥰🥰 bizde 9+2 olduk bakalım cinsiyeti çok merak ediyorum iki oğlum var gönlümden geçen kızı da tatmak ama rabbim ne verirse her iki ihtimale de hazırladım kendimi sağlıklı sıhhatli doğsun ☺️

Ayyy herkes cinsiyetleri öğrenmeye başlamış sanırım en heyecanlı zamanlara giriş yapılmaya başlandı alışveriş kısmı da aşırı zevkli geçiyor🥰🥰 bizde 9+2 olduk bakalım cinsiyeti çok merak ediyorum iki oğlum var gönlümden geçen kızı da tatmak ama rabbim ne verirse her iki ihtimale de hazırladım kendimi sağlıklı sıhhatli doğsun ☺️
Insallah rabbim gönlüne versin gore saglikli sihhatli olsun eltiminde 2 oglu var 3. Istiyor ama ya erkek olursa diye korkuyor benimki de erkek ilki 🤣 ama icime erkek doguyor yine bizde hic kiz torun yok asker alayi gibi 🤣

Ultrason fotoğrafı varsa at bakalım yorumlamaya çalışalım canım 🥰 sağlıkla kız gelir inşallah ❣️

Insallah rabbim gönlüne versin gore saglikli sihhatli olsun eltiminde 2 oglu var 3. Istiyor ama ya erkek olursa diye korkuyor benimki de erkek ilki 🤣 ama icime erkek doguyor yine bizde hic kiz torun yok asker alayi gibi 🤣
aynı bizim aile 🤣🤣 eşim tarafında da benim tarafta da tüm torunlar tabur gibi cidden benimki kız olursa ayyy ilk prensesimiz olucak. kız gibi hissediyorum sanki çünkü öyle çook rahatsız eden bulantım yok turşu yemek istiyorum hep. inşallah sağlıklı sıhhatli mutlu çocuklar olsunlar da cinsiyet önemli değil 🙏💐💐

aynı bizim aile 🤣🤣 eşim tarafında da benim tarafta da tüm torunlar tabur gibi cidden benimki kız olursa ayyy ilk prensesimiz olucak. kız gibi hissediyorum sanki çünkü öyle çook rahatsız eden bulantım yok turşu yemek istiyorum hep. inşallah sağlıklı sıhhatli mutlu çocuklar olsunlar da cinsiyet önemli değil 🙏💐💐
Hayırlısı olsun canım ama turşu yiyorsan erkeğe hazırlan derim:⁠-⁠)

Ben perşembe günü doktora gittim . Folik asit çok zorluyor balık gibi kokuyor midem bulanıyor bırakabilir miyim dedim 5 gün daha iç bırak dedi . 11+3 dü doktora gittiğimde
Yani 12haftada bırakacaksın.bende 12yi geçtim ama içinde de var yazık olmasın diom 🤣
Ben ilkinde de simdi de doguma kadar regenesis max kullandim suanda kullaniyorum keçi boku gibi ayni leş kokuyor burnumu tikayip yutuyorum kahvaltidan sonra 🤣
Kuzum bende öyle oğlumda da bunda da regenesis kullandım.dedigin gibi berbat bsy ama içeriği güzel.sabah kalkınca bildigin balık kokuyor ağzım ve midem aşırı kötü oluyor.bugun bsy yemedim 4te biraz bsy atistirdim.git git kilo veriom.
Bnm de oğlum var buda erkek gibi gelio bana.
Kizlar da aşırı bulantı olur diyorlar canım.eksi turşu erkekte de çok yeniyor.ben şuan tatlıyı goresim yok.oglumda da öyleydi.ama oğlumda 2 yada 3hafta bulantım oldu .bunda 5 6haftada başladı 12yi geçtik hala bulanıyor
Rabbim hayırlı sağlıklı versin inşallah.hepimizn de gönlüne göre versin Rabbim 🤲🤲🤲

Benimde 2 oğlum var bunda başından beri kı hissediyordum bütün tahminler de kız yönündeyfi ama kesin erkek 3.erkek geliyo 🙊

cinnabon cinnabon instagramda şöyle bir yoruma denk geldim. Fikir olur belki arkadaşlar 🥰🌹

Eklentiler

• C65FCE52-71DA-489B-9E04-DE9328C9CBDC.jpeg
    C65FCE52-71DA-489B-9E04-DE9328C9CBDC.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 94
İlk gebeliğimde ilk 5 ayda 6 kilo vermiştim kızlar, şimdi 2 ayda 6 gitti nerdeyse. Halbuki ilkine göre daha çok yiyorum ve çalışmıyorum evde günboyu yatıyorum.
Ne güzel cinsiyetler belli olmaya başlamış. Ben geriden geliyorum daha 😃

Kızlar ben bir şeyi merak ediyorum burun kemiği ense kalınlığına normal ultrasonda bakıyor doktorlar değil mi yani ikili testle bunun bir alakası yok çünkü ben ikili test yaptırmayacağım acaba perinatoloji mi bakıyor bu ense kalınlığına burun kemiğine de yoksa normal doktorumuz ultrasondan mı bakıyor onu merak ettim

Kızlar ben bir şeyi merak ediyorum burun kemiği ense kalınlığına normal ultrasonda bakıyor doktorlar değil mi yani ikili testle bunun bir alakası yok çünkü ben ikili test yaptırmayacağım acaba perinatoloji mi bakıyor bu ense kalınlığına burun kemiğine de yoksa normal doktorumuz ultrasondan mı bakıyor onu merak ettim
Normal Dr un bakıyor ultrason da.sonra kan veriyorsun raporla birlikte harmanlanip bsyler yapılıyor.bak bnm oğlumda 2020 böyleydi kanla ultrason ortalaması.

Eklentiler

• 1000017096.jpg
    1000017096.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 77
Benim kendi doktorum bakmıştı. Ayrica kan vermistim. Kızımda öyle oldu diye hatırlıyorum. Bu hamileligimde 10 gun sonra kontrol var. Buranin sistemi farkli ama bu ikili kontrol diye düşünüyorum.

Bizimde öyle eşim iki kardeş kız kardeşinin 3 oğlu var bizim de ikiz erkek bu kız olursa ailenin ilk kız torunu olacak🥰

Yani 12haftada bırakacaksın.bende 12yi geçtim ama içinde de var yazık olmasın diom 🤣

Kuzum bende öyle oğlumda da bunda da regenesis kullandım.dedigin gibi berbat bsy ama içeriği güzel.sabah kalkınca bildigin balık kokuyor ağzım ve midem aşırı kötü oluyor.bugun bsy yemedim 4te biraz bsy atistirdim.git git kilo veriom.

Bnm de oğlum var buda erkek gibi gelio bana.

Kizlar da aşırı bulantı olur diyorlar canım.eksi turşu erkekte de çok yeniyor.ben şuan tatlıyı goresim yok.oglumda da öyleydi.ama oğlumda 2 yada 3hafta bulantım oldu .bunda 5 6haftada başladı 12yi geçtik hala bulanıyor
Rabbim hayırlı sağlıklı versin inşallah.hepimizn de gönlüne göre versin Rabbim 🤲🤲🤲
57 kilo ile hamile kaldım 51 e düştüm aşırı iştahsızlık bulantı kusma oldu ikizlerde sadece sabahları olurdu bunda resmen günün her saati prilam sağolsun o ayakta tutuyor beni

Benimde 2 oğlum var bunda başından beri kı hissediyordum bütün tahminler de kız yönündeyfi ama kesin erkek 3.erkek geliyo 🙊
Ayy rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin🙈 sağlıkla gelsinler inşallah ben iki ihtimale de hazırladım kendimi rabbim hayırlı sağlıklı şekilde versin

X