Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Evet canm özele gidiyorum bızde beklemyrduk ama bizim kız baya rahatmis

Evet bende öyleyim. İlaçları içerken daha kötü oluyorum. Acaba kabızlıkda bulantıyı tetikliyor mu diye düşünüyorum

Evet bende öyleyim. İlaçları içerken daha kötü oluyorum. Acaba kabızlıkda bulantıyı tetikliyor mu diye düşünüyorum
Valla bilmiyorum ki ama sanmam ya.ben ilk başlarda hep kusuyordum mide de bsy kalmiyordu ve kabızlık çekiyordum şimdi bulantıyı çekiyorum kusmamak için zorluom kendimi.gecti gibi biraz kabızlık

Ya onu bende duydum biraz araştırınca.
suyunu içemiyorum yani sıkacağım yok olsa içerim tabi de ama kendisini yesem acaba yine aynı etkiyi yapar mı bu konuda bilginiz var mı.
Havuçta A vitamini var hele bi de suyunda daha fazla olur, gebelikte A vitamini fazlalığı bebek için anomalilere sebep oluyor ki ciğer ve sakadatlarda fazla miktarda A vitamini olduğu için yasaktır, tüketecekseniz dikkatli tüketin ve dr unuza danışın bence

Devlette sorsanız da mı söylemiyorlar?
Yok kuzum yasak diye söylemiyorlarmis.ben denk gelmedim henüz.oglumu İstanbul'da özelde doğurdum devlete sadece 2li test için gitmiştim o zaman da 16da söylüyoruz demişlerdi.onun dışında devlete gitmedim zaten oğlumu da özelde 12+5te söylemişti Dr muz

Aynı durum bende de var (10+4) o folik asiyi içmek beni öldürüyor işkence gibi . Balık kokuyor doktor bırak dese bırakıcam o kadar zorlanıyorum. İçince çıkarmamak için ne taklalar atıyorum günün en zor saati o folik asiti içmek benim için.

Arkadaşlar ben dün de yazmıştım buraya . Suku akıntım var gün içinde sürekli devam ediyor . ( bir kaç damla sulu akıntı geliyor çamaşırım ıslanıyor biraz zaman sonra tekrar geliyor akıntının içinde beyazlık da var daha önce hiç böyle olmuyordu ) doktoruma yazdım 10. Haftada bebeğin sucusu gelmez vajinal akıntı olabilir ama pazartesi gelin mutlaka dedi . Belki aynı durumu yaşayan vardır diye yazmak istedim .

İnternetten baktım bebeğin sıvısı sulu gelirmiş içinde de beyaz kremdi akıntı olurmuş benimki de aynı olunca korkmuştum ben .

Valla bilmiyorum ki ama sanmam ya.ben ilk başlarda hep kusuyordum mide de bsy kalmiyordu ve kabızlık çekiyordum şimdi bulantıyı çekiyorum kusmamak için zorluom kendimi.gecti gibi biraz kabızlık
Ay ben hiç bu kadar kabızlık yaşamamıştım o yüzden acaba bulantıda ondan mı oluyor diye düşünmüştüm. Geçiririz inşallah bu günleri de
Devlette sorsanız da mı söylemiyorlar?
Bence doktordan doktora farkediyordur ya
Canım bende de oluyor akıntı bugün 10+1 im. Ama hiç kötü bir şey olabileceğini düşünmedim. Bi doktora git bakalım pazartesi , güzel haberlerini bekliyoruz

Progestanı fitil olarak kullanıyorum. Aşırı uyku yapıyor bende. Göğüslerim benimde büyüdü. Ve ağrıyorlar. Dokunamıyorum bile. Uykumda üstüne dönsem uyanıyorum o derece benimde akşamları aşırı şiş ama gündüz iyiyim kilom olduğu için ben daha çıkıntı fark edemiyorum ama 2 bebemiz olduğu için muhakkak çıkmıştır diye düşünüyorum süreç beni duygusal açıdan biraz yoruyor ağlamaktan bi hal oluyorum bazen. Dün iğnem vardı. Canım o kadar acımadı aslında ama hüngür hüngür ağladım eve gelene kadar

Merhaba kızlar 11+5 cinsytmz kız çok şükür herşey iimis tarama testini verdik. Bizim kız herşeyi gostrdi
Yaa çok sevindim, ilk cinsiyeti öğrenilen bebişimiz oldu grupta. Sağlıkla gelsin güzellik Darısı bizlere artık, inşallah bizimkiler de utangaç değildir böyle güzel güzel gösterirler kendilerini :)

Bunu ben de yaşıyorum bu arada. Ve hamile değilken de tuvaletimi yapamamak benim midemi bulandırırdı. Şu an prilama rağmen midem bulanınca aklıma o geliyor. Üstüne bir de sıcaklar tabii. Allah yardımcımız olsun vallahi çok yorucu

Evet sıcaklarda üzerine tuzu biberi oluyor. Bende bugün ilk defa prilam aldım bakalım etki edecek mi

kızlar merhabalar ben bir haftadır öyle kötü besleniyorum ki. sabah sağlıklı kahvaltı yapıyorum sonra öğleyin magnum yiyorum(bir haftadır fix) ardından da yarım paket doritos bitirdikten sonra kendimi çok suçlu hissediyorum ama yedim artık diyorum stres yapmamaya çalışıyorum bununla nası başa çıkıcam. insülin kan şekeri değerlerim vs çok çok iyi çıktı aşeriyo gibi de değilim keyfi yiyorum sanki. siz çok iyi mi besleniyorsunuz? ya da yeme atakları oluyor mu böyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…