Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
İnşallah istediğin gibi olur cnm sağlıkla gelsin
İkiliyi devlette mi yaptıracaksın devlette pek cinsiyet üzerinde durmuyorlar ama umarım öğrenirsin kızımda devlette hiç söylemediler cinsiyetini 16.haftada özelde söylemişti ama baya zaman oldu artık erken söylüyorlar

Özel tercih edersen Medicalpark pendikte semra esenkaya süper tatlı bir doktor canım
Çok teşekkür ederim, bazı doktorlar çok yoğun oluyor randevusu sıkıntı muayenesi ayrı sıkıntı oluyor. Doktor ameliyatta oluyor bekletiyor çok tercih etmek istemiyorum galiba. İlk doğumumu lokman hekim kurtköyde yaptım Dr Aysel ibrahimliıdi aşırı tatlıydı. Çok ilgiliydi. Kendisi şimdi doğum iznindeymiş diye farklı doktor arıyorum mecbur

Yok Semra hoca aşırı yoğun bir doktor değil, her zaman ulaşılıyor, çok da iyi kalpli ve bilgilidir..

Kocaeli Üniversitesi'nde yaptıracağım ikili testi. Normal muayenede için de Şehir Hastanesinde bir doktor önerdi arkadaşım ona gideceğim önce. Sadece detaylı ultrason için özele gitmeyi düşünüyorum. Çünkü zaten benim doğumum üniversite hastanesinde olacak. Söylerler diye şansımı deneyeceğim işte.

Bulanti tam gaz devam. Bugun sabahti randevum prilam yazdi. Bu kesmezse bi tane de dil alti emilenen bir ilac daha yazdi. Eczaneye gidemedik. Yarin sabah ise giderken alcam. Guvercin gibi ekmek yiyorum o biraz bastiriyor.
Prilam gerçekten işe yarıyor kuzum. Ben gece yatarken 2 sabah kalkıncada 1 alıyorum gün içinde rahatım. Umarım seninde geçer

Birde kızlar mide bulantım için doktor şu ilacı verdi kullanan var mı ? Eki Görüntüle 3442403
Banada devletteki doktorum bunu yazdı canım ama yeni bir ilaç kullanıcı yorumu az diye prilama devam ettim. İçeriği kötü değil araştırdım ama dediğim gibi içime prilam sindi. Doktorun verdiyse güven içine sinmezse prilam iste

Hanımlar merhaba sayfada baya bi konuşma olmuş baştan okuyamadım konuyla alakalı bir konuşma var mı onu da bilmiyorum ama ilk haftalarda amniyon sıvısının az olduğunu söyleyen doktor var mı pek su içememiştim ben ilk haftalarda ama doktorum bebeğin susuz kalmış su içmen lazım dedi de merak ettim varsa neler yapıyorsunuz bunun için.

Yaa maşallah diyelim o zman kendimize bendende alın o kadar bende 8+2 yim bir kere mide bulantısı yaşamıştım sabah ve çok zorlanmıştım Allah sürekli yaşayan annelere yardım etsin inşallah biraz fazla uyuyorum göğüslerim biraz irileşti ama sadece görsel olarak farkındayım hiç bir acı hassaslık hissiyatım yok. Birde akşamları karnım tam bir hamile moduna geliyor
sabah dümdüz olup sadece küçük bir çıkıntı gözüküyor birde Progestan dex kullanıyor musunuz.

Eski hayatım gibi geçiyor hamileliğim gerçekten hatta ilk gittiğimde doktor hamilesin dediğin de emin misiniz hiç belirtim yok demiştim ve kalp atışını bile duymuştuk belirtilere hiç takılmayın yediklerimizle alakalı da olabilir diye düşünüyorum.

Bnm de ilk zamanlar öyle oluyordu .oğlumun kokusu fln midemi bulandırıyordu.cok üzülüyordum.bide bnm erken başladı bulantılarım kilo bile verdim kusmaktan.suan geçiştirmeye calisiyorum ama yine var aşırı şekilde.
Bu haftalarda bırakılması gerek zaten.
Kızlar birde Pendik’te ve çevresinde doktor tavsiyesi olan var mı ?
Ben pendikteyken şifa Hastanesi'nde Soner beye gitmiştim oğlumda.cok çok iyi bı Dr du.ama şimdi tuzla da bı hastaneye gitmiş sanırım.kurtkoy Ersoy hastanesini oğlumda çok tavsiye etmemişlerdi.cunku tam teşekküllü bı hastane değilmiş.dogum yapan bı bayan orda bı komlikasyon geliştiği için vefat etmiş diye duymuştum.
Birde kızlar mide bulantım için doktor şu ilacı verdi kullanan var mı ? Eki Görüntüle 3442403
Bana yazmisti bı iki kez kullandım sonra bıraktım.bana ne bu ne de prilam fayda etmedi o yüzden bıraktım.

İnşallah normal bir durumdur. 9 haftaya kadar ne bir ağrı hiç bir şey yoktu. Bir anda ortaya çıkınca ister istemez bir sıkıntı mı var diye düşündüm. Pazartesi günü kontrolüm var. Bakalım
Merhaba genelde normaldir ama doktorum bana magnezyum takviyesi verdi mesela kaşık ağrıların bel ağrıların felan başlarsa bunları önler demişti gerçekten magnezyum hamilelikte de çok önemliymiş biraz araştırdım doktorunuza sorabilirsiniz magnezyum takviyesini.

Merhaba aynı hareket bende de vardı zayıfım ama nedense istemsizce karnımı içime çekip yürüme hareketim vardı. Ama şişince bende çekemiyorum karnım sabah dümdüz sadece küçük bir çıkıntı gözüküyor yani sabah kimse hamile demez ama akşama kadar karnım tam bir hamilelik moduna geliyor. Gaz değil bencede çünkü hergün aynı oluyor. Be sabah iniyor ki afedersiniz bu şişlikte hiç gaz da çıkarmıyorum. Ama sebebini gerçekten bilmiyorum

Kızlar ya merhaba benim dokuzuncu haftada gobegim bu şekilde aşırı çıktı kilo da almadım yediklerime çok dikkat ediyorum normalde hafif gobegim vardı ama böyle bir göbek asla yoktu sizin de böyle mi
Sabit bi şişlik yok henüz benim zaten küçük de ama benimde akşama kadar bu boyutlara geldiği oluyor sizin sürekli bu boyutta mı

merhabalar hem gaz hem de hormonal değişiklikler ödeme sebep oluyor canım zaten bebek göbeği çıkıntısını sabah tuvaletini yaptıktan sonra hemen kasık üstü göbek altı bölgene bakarsan farklı bi çıkıntı var fark edersin tabii akşama kadar olan o şişlik gaz ve ödem dolu tabii ki bebişlerimiz henüz minnak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…