Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Merhaba ultrasonda 8+2 çıkmışsınız doktorunuz 7+6 mı dedi size yoksa hiç sormadınız gizin hesabınız mı
Sol tarafta ismimin yazdigi benim kestigim yerde 7w6d yaziyor sata gore hesaplayinca oyle cikiyor. Ultrason boyu 8+2 cikmis doktor haftasiyla uyumlu dedi. Boyle minik farklar gozardi ediliyor sanirim.

Selam canım. Ben8+6 yım ve kullandığım uygulama şu dönemde hemüz 2 3 yemek kaşığı kadar amniyon sıvısının olduğunu yazıyor.

Sol tarafta ismimin yazdigi benim kestigim yerde 7w6d yaziyor sata gore hesaplayinca oyle cikiyor. Ultrason boyu 8+2 cikmis doktor haftasiyla uyumlu dedi. Boyle minik farklar gozardi ediliyor sanirim.
Evet ultrasonla farklılık olabiliyor o yüzden sordum çünkü bu konuda bir kaç arkadaşla konuşmuştum aynı sorunu ben de yaşamıştım bana da doktorum haftasıyla bebeğin gelişimi uyumlu dedi ve benden bir hafta erken söyledi tabii ki o da

Selam canım. Ben8+6 yım ve kullandığım uygulama şu dönemde hemüz 2 3 yemek kaşığı kadar amniyon sıvısının olduğunu yazıyor.
Bende 7 haftalıkken doktorum böyle birşey söylemişti gelişim haftasıyla uyumlu demişti ama şuan üzerimde o kadar baskı varki şu içmem konusunda tabi su her zaman önemlidir hiç zararı olmayan bir şey havalar da sıcak bebeğe faydası olduğu kadar tabii ki bizim kendi organlarımızı kendi vücudumuza da faydası var çok fazla terliyoruz çok fazla susuz kalabiliyoruz bana çevrem en başında suyu çok tüket demişlerdi ama ilk haftalarda etkileyeceğini düşünememiştim

Havuç suyu içmek amniyon sıvısını artırıyormuş, bol su içmekte fayda var. Günde en az 3 litre kadar. Ben içemediğim zamanlar limon sıkarak içtim.

Benim neredeyse hiç bulantım olmadı sadece altıncı hafta girdiğimizde iki gün boyunca bulandı ondan sonra yemeklerden seçicilik oldu ama bulantı kusma olmadı sadece gece geç saatte yemek yediğimde hazımsızlık sorunu yaşıyorum

Ben de eurofins ile anlaştık cumartesi kan alıcaklar
10 iş gününde sonuö çıkıyormuş kan laba ulaştıktan sonra ssiz benden daha önce vereceksiniz kan
Kanınız lab a ulaştığında ve sonuç çıkınca bana yazarmısınızzz
İnşallah tertemiz sonuçlarımızı alırız

Havuç suyu içmek amniyon sıvısını artırıyormuş, bol su içmekte fayda var. Günde en az 3 litre kadar. Ben içemediğim zamanlar limon sıkarak içtim.
Ya onu bende duydum biraz araştırınca.
suyunu içemiyorum yani sıkacağım yok olsa içerim tabi de ama kendisini yesem acaba yine aynı etkiyi yapar mı bu konuda bilginiz var mı.

suyunu içemiyorum yani sıkacağım yok olsa içerim tabi de ama kendisini yesem acaba yine aynı etkiyi yapar mı bu konuda bilginiz var mı.
Havucun öyle bir etkisi olup olmadığını bilmiyorum. Belki havuç da etkilidir ama havuç suyu daha etkilidir, bu da benim tahminim bilgi değil. Ben bir dönem Migros ya da File marketten havuç portakal suyu karışık meyve suları vardı onlardan alıp her gün 200 ml tüketiyordum, ben de kendim yapmadım. File'de Exotic diye bir marka var havuç portakal karışık, Migrosta da Elit Organic var havuç portakal elma karışık. Belki onlara bakabilirsiniz. Doğrudan havuç suyu bulamamıştım ama çok aramamıştım da.

Teşekkür ederim. Zaten sikayetlerimi soyliyecegim. Magnezyum kullanmam gerektiğini sorarım

Havuç aynı etkiyi göstermiyor diye biliyorum ama araştırmak gerek yine de .
Merhaba kızlar 11+5 cinsytmz kız çok şükür herşey iimis tarama testini verdik. Bizim kız herşeyi gostrdi
Maşallah özele mi gidiyorsun kuzum .çünkü devlet bu haftalarda söylemiyor da.
Canim ya o bulantı ve kabızlık beni mahvettti.hala daha bulantılarım var geçmedi.hele gece folik asiti içerken daha da kötü mide bulantım oluyor cikariyorum.balik gibi kokuyor bnm folik asit.progestan kapsülün kahverengisi .oğlumda da kullanmıştım ama bu kadar değildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…