Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    148
Çok hafif rahatsız etmeyen bi bulantım var. Sosyal hayatım pek yok ama etkilemez yani o kadar hafif. Çok şükür bir kusma da yaşamadım. En korktuğum şey kusma olayıydı. Bugün 8+6’yım daha yaşamadan buraya kadar geldim. Aslında bi belirtim de yok sadece arada çok uyuyorum bir de gece çok çişe kalkıyorum. Başka yaşadığım hiçbir durum yok diyebilirim. Hamile olduğumu bilmesem kendime hamile bile demem

Kizlar ben bugün grip gibi bişey oldum heryerim ağrıyor vücudum basım birszda ateşim var ne içsem iyi gelir

İnşallah normal bir durumdur. 9 haftaya kadar ne bir ağrı hiç bir şey yoktu. Bir anda ortaya çıkınca ister istemez bir sıkıntı mı var diye düşündüm. Pazartesi günü kontrolüm var. Bakalım
Çok normal heyecanlıyız her uyarıyı ekstra hissedip acaba mı diyoruz bu da en doğal hakkımız bence inşallah sağlıcakla kucağına alırsın

9.5 aylık oğlum var maalesef onun kokusu bile midemi bulandırıyor kokulara karşı aşırı hassasım 2 defa koku hassasiyeti yüzünden kustum, ama gün boyu süren bulantım yok mesela sabah aç karna su içtiğimde direk midem bulanıyor ya da kötü koku aldığımda, fazla acıktığımda da midem bulanıyor ya da ağır bi yemek yediğimde, eskisi gibi miyim hayır değilim

Selam hanımlar. Ben az önce doktordan geldim. 6+6 haftalık ama ultrasonda 6+2 çıktık. Kalp atışlarımız vajinal muayeneye gerek kalmadan duyuldu. İlk çocuk sezaryen olduğu için şubat değilde ocak 25 gibi doğumun olur dediği için doktor bu gruba geldim

Merhaba kızlar fetal dna nipt testi için 3 firmayla görüştüm
Eurofins
Mygen
My prenatal
Önerdiğiniz var mı

Arkadaşlar folik asidi ne zaman bırakın dedi doktorunuz? Benim doktor muayenem 1 Temmuzda. O zaman tam 13 haftalık olacağım. Ancak folik asidim doktora gitmeden 2 gün önce bitecek. Tam 12+5'te. En düzenli kullandığım ilaç olduğu ve bebeğim sağlığı için olması nedeniyle doktora gitmeden eğer devam etmem gerekiyorsa yine almak istiyorum. Bu nedenle sizin doktorlarınızın önerilerini ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Allah sağlıkla kavuştursun. Hoşgeldiniz. Benimki de muhtemelen 6 Ocakta değil sezaryenle Aralık'ta doğacak. Sezaryen kac haftalikken oluyor bilginiz var mı? Size ne kadar erken söylediler. Ben de merak ediyorum. Bir merakım da burcu 38'den önce doğarsa Yay, daha 38'den sonra doğarsa Oğlak olacak. Kız olursa Yay, oğlan olursa Oğlak olsun istiyorum

Selamlar bende de öğürcek gibi değil de böyle rahatsız eden bir bulantı var midem dönüyo gibi tuhaf huzursuz edici bir durum oluyor
merhabalar canım, benim de sanki hep bi bulantı var gibi ama hafifi rahatsız etmiyor o yüzden sürekli bi şeyler yeme hissi geliyo. hele aklıma bulantı kelimesi gelince daha çok bulanıyor
sağ salim alalım da kucağımıza bu günleri gülerek hatırlarız

Çok teşekkür ederim.Normalde 7 Şubat gösteriyor ama senin önceki sezaryen Buda araları az diye sezaryen olacağı için 38. Haftada olur dedi. Benim ilk doğumum 38+0 da planlı olarak olmuştu. Nasipse bunda da öyle olur. Oğlak ile kova arasında gidip gelecek. Birde ben kızımın cinsiyeti 12+5 de öğrenmiştim. Kesin demişti doktor.

Herkese selamlar bugün baş ağrısı boğaz ağrısı başladı ne kullanabilirim kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum c vitamini kullanılabilir mi

38 bitince alıyorlar genelde ama beklemek istiyorum bıraz daha dersen bir doğum belirtisi ve risk yoksa bekler tabi birde dr.un takvimine de uygunsa bekler 1hafta daha

Ben de öğrenirim inşallah ikili testte soracağım özellikle. 12+3 olacağım o zaman. Olmazsa tam 13 haftalikken doktor randevum var. Kızınız varmış siz de öyle diliyorsanız inşallah yakışıklı bir oğluşunuz olsun.
Yok henüz gitmedim benim 27 Haziran ikili, 1 Temmuz doktor randevum var canım.
38 bitince alıyorlar genelde ama beklemek istiyorum bıraz daha dersen bir doğum belirtisi ve risk yoksa bekler tabi birde dr.un takvimine de uygunsa bekler 1hafta daha
Belki babası gibi gerçek yılbaşı bebeği olsun diye beklemek isteyebilirim fırsatım olursa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…