Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    30
Takma canım.kimse kimseyle dalga geçemez.hepimiz eşitiz.bende sevmiyorumm böyle alaycı konuşulanları yok ne giysem ne alsam rahat olur vs konusulanlari.hatta okumadan geçiyorum.
Çok şükür bebek gayet iyi miyomdan dolayı ilk 3 ay düşük olabilir dikkat etmek lazım dedi ama kanama alanı vs bişey yok inşallah hiçte olmaz
Cnm bende de vardı ekim de kürtaj oldgumda.bunda aklıma takıldı dedim Ekim'de miyom var demiştiniz hala duruyor mu dedim aa bakalım bı dedi baktı 3cm olmuş.ama bebeğe zarar verecek bı yerde değil ara sıra ağrı yapar okadar dedi ama 3cm deyince korktum.
Selam kizlar nasilsiniz bende bi kac gundur giremiyorum midem felaketlerde kafam bulanik bayram öncesi evi bok goturuyor ev 35 derece kafayi yicem
Bende öyleyim sağolsun eşim biraz toparlio ,ben arada toparliom.hatta okullar kapandı artık hep evdeyiz eşime dedim seni guxel bı temizlik bekliyor.napalim düşük tehlikem olmasa ağır ağır yapcam en son bı balkon yıkadım kanamam oldu ertesi gün.o yüzden eşime kitlicem ben oğlana bakarken yapar yazık kocacım
Merhaba herkese. Bugün sabah doktor kontrolümüz vardı çok şükür kanama alanı gitmiş. Bebiş gayet sağlıklı bu da resmimiz
Maşallah canım.
Geçen okulda hem öğretmen arkadaşlarım hem velilerden biri sordu dedim daha küçük 9haftayiz.aa 4 5aylik gibi hocam diyor.bende biraz bsy göbek vardı ondan dir dedim artık.nazar olcak diye de korktum Allah korusun.nazara aşırı inanırım çünkü.
Kuzum 10haftalik olduk biz normalde dün kontrol vardı .Dr 3haftayi da geçirelim inşallah ozaman progestani bırakıp birakmicagmizi konuşuruz dedi.yani 12 13 de anca biter.
Şehir Hastanesine gittim yeni döndüm. Kanama alanı görmedi doktor. Fitilden tahriş olmuş olabilir dedi. Bebeğim de iyiymiş. Çok gerildim ama.
Geçmiş olsun canım benim.dikkat et kendine.bi kaç hafta daha dikkatli ol bence.

Çok teşekkür ederim, ilk başta pembe olup sonra kırmızı, sonra kahverengi olmuş gibi bir kanamam oldu. Ama pedi doldurmadı sadece tuvalette iken peçeteye geliyordu, sonra çok az peçeteye de gelince hemen doktora gittik. Akşam fitil kullanırken kolay kullananamistim, takılır gibi olmuştu. Doktor rahim girişinde kızarıklık gördü, fitili söyleyince ondan olabilir dedi, kanama görmedi ama görünmüyor olabilir dedi, şükür ki bebeğim iyiydi.Düşük riskin var, yat günlerine yeniden başladım. İnşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz, annelik çok sağlıksız bir duygu. Anne adayı iken bile kendinden çok onun nasıl olduğunu düşünüyorsun. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Benim ki 5 cm hemen kesenin yanında belki o yüzden tehlikelidir canım

Belki de cnm .bebekle birlikte büyüyebilir ama korkma kötü bı yerde değil ama biraz ağrı olabilir dedi.hatta ben söylemesem hiç soylemedi bile.ekimde kontrole giderken ozamanlar gorup soylemisti ama sanki ozamanlar 35 mm gibi bsyler demişti 2taneydi.cok hızlı büyüdüğü için korktum.ama adet gören çoğu kadında oluyormuş bu miyomlar ve çoğu kişi habersiz.allahim hayırlısını versin hakkımızda canım.Allah korusun bebeklerimizi de bizleri de

Miyom bebekle birlikte büyüyor. Hamilelikte büyümesine normal olarak bakıyorlar. Annemin iki büyük miyomu vardi. Biri çaydanlığın altı kadar büyüktü. Diğeri de onun yarısı. Hamilelikte tehlike her zaman var, çünkü kapalı bir kutu ama miyomu olup da hamilelikte sürekli takip edilen bebeği sağlıklı doğan çok tanıdığım var. Doğumda alıyorlar bebekle birlikte hatta çok enteresan ama annemde küçük olanlar da varmış o 2 büyük harici, doktorlar onların beslenme damarlarını bağlamışlar, operasyona devam edememislerdi bir nedenle. Bir dahaki kontrolünde miyomu yoktu annemin.

öncelikle geçmiş olsun arkadasim allah bebeklerimizi bizlere bağışlasın bizi onlarla imtihan etmesin
bebişinin de senin de iyi olmanıza çook sevindim inşallah bu son olsun

Canım çok geçmiş olsun çok şükür ikinizde iyisiniz
Çok teşekkür ederim Progestan için doktor kanaman olursa fitil olarak alma agizdan al dedi. Ben de bu geceki tahriş olayından sonra fitil olarak kullanmaya korkuyorum. Ağızdan aç mı tok mu alınıyor ? Ağızdan alınca daha az mı etkili? Doktor kanama olursa vajinalden alman daha az etkili olur, olmazsa fitile devam dedi ama. Aranızda ağızdan progestan kullanan var mı arkadaşlar?

Canım çok geçmiş olsun. Okurken resmen gerilim filmlerindeki o sahne gibi oldu korktum valla. Neyseki bebiş iyiymiş çok şükür

Çok geçmiş olsun canım neysemi bebişin iyi çok şükür

Banada direk kilo almışsın dediler hamile olduğumu bildikleri halde çok moralim bozuldu

Bugün bende de ağrı var regl dönemime yakınım acaba ondan mı oldu diye düşündüm bende. Şu an kanama yok çok şükür. İnşallah sorun olmaz

Geçmiş olsun. Ben hep ağızdan kullanıyorum fitil olarak hiç kullanmadım. Önceki gebeliğimde de ağızdan almıştım. 200 mg tableti sabah akşam tok karınla içiyorum. Bazı kişilerde mide bulantısı yapabiliyormuş ama ben bi sorun yaşamadım

Ben de şimdi aldım hakikaten midem bulandı başım döndü uykuluyum ayrıca. Fitil olarak daha da kullanmam yine de ondan oldu bence. Artık dayanacağım bir şekilde. Çok teşekkür ederim.

Ben de şimdi aldım hakikaten midem bulandı başım döndü uykuluyum ayrıca. Fitil olarak daha da kullanmam yine de ondan oldu bence. Artık dayanacağım bir şekilde. Çok teşekkür ederim.
Umarım alışırsınız şifa olsun. Uyku bende de oluyor ilaçla ilgili mi bilmiyorum ama hep hamilelik hormonlarına yoruyorum

Kızlar selam doktorum 12.haftanda fetal dna yaptırabilirsin dedi birkaç broşür verdi ancak panorama yoktu.Forumda dolaşırken panorama yaptıranları görmüştüm İstanbul Anadolu yakası için broşürü olan varsa paylaşabilir mi

Bende broşür yok, doktorum direkt yönlendirdi 25’inde kan vereceğim. Firmanın adı Genox

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…