Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
Konuyla alakasız ama tatil için nereye gittiniz hangi otel ben de bakıyorum havuza da giremeyeceğim ama kızım aquaparklı istiyor
Otelin aquası pek tatmin edici değildi. Geçen sene gittiğim otelin hem yetişkin hem çocuk aquası muhteşemdi. Adını hatırladığım ilk an mesaj atıcam size bu seneki otel kemerde geçen seneki otel alanyadaydı.

Bende kimse inanmaz diye söylemedim ama bende 9 haftanın sonundan beri hissediyorum. Çok net anlıyorum o olduğunu :) ikinci gebeliklerde daha erken hissedilirmiş sanırım ondan benimki. Kimse gülmesin halime diye paylaşamadımda içimde patlamıştı yahu :)

Selam canim. Arada girip okuyorum. Cinsiyetler ogrenilmeye baslanmis. haftaya kontrole gitcem. Hersey yolundadir inş. Sen nasilsin? Bebiş nasıl?

Bu ilk gebeliğin mi ?
Benim 2. Gebeliğim bende hissediyorum bebeği ama ablam çok erken hissedemezsin sen yanlış anlıyorsundur diyor

Teşekkür ederim sanırım o yüzden oldu bayadır rahat çıkamıyorum yarın doktora gidicem inşallah

Kızlar benim sarı akıntım var. Hayatımda ilk defa sarı akıntım olduğunu gördüm. Enfeksiyon falan mıdır? Korktum doktora gideyim mi

Kızlar benim sarı akıntım var. Hayatımda ilk defa sarı akıntım olduğunu gördüm. Enfeksiyon falan mıdır? Korktum doktora gideyim mi
bence bı git . enfeksiyonsa dahada ılerlemesın . daha snra antıbytk falan kullanma belkı bole basıt ılaclarla gececek bırseydır .

Ben de hissettim hatta tam 9.hafta basında aynen böyle seyirme gibi ebe bagırsak hareketidir hissedemezsin dıyor ben bagırsak hareketiyle o farklı anlıyorum dedım zayıfsın belki olabilir dedi ama pek inanmadıdoktorumda bebek hareket ettiğinde kan akışı değişir onu hissediyorsun diyor ama yıne tabı bebeğin hareketine bağlı hissettiğin bişey dedi

Sevinirim teşekkür ederim cocuk içinde olursa güzel olur tabi ozaman cocuklarla daha rahat arkadaş olup oynuyorlar

Bende de oldu kaşıntı yanma yoksa bol su iç demişti doktor idrarla geçiyor 1-2 güne. Kaşınma yanma varsa doktora git mutlaka

Eğer çok yoğun, kokulu ve sık oluyorsa fitil vereyim yoksa bol su iç, kahverengiye dönerse de kontrole gel demişti doktorum bana da. Çok sık olmadığı ve fitilden artık gına geldiği için istemedim. Su içtim bol bol şu an olmuyor çok şükür. Ama eğer yanma ve kaşıntı varsa, kokusu yoğunsa mutlaka doktora gidin enfeksiyon demek oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…