Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    33
Bazen canım fitil olarak kullanmak istemiyor ve ağızdan alıyorum. Genelde sabahları ağızdan akşamları fitil yapıyorum son 1 haftadır. Etkisini bilmiyorum açıkçası ama evet çok hafif mide bulantısı yapıyor ama çok kötü değil. Tok karnına içiyorum ben

Kızlar bu arada doktora folik asitim bitiyor önerdiğiniz bir marka var mı diye sordum , bana Decavit Pronatal yazdı. Şimdi içeriğine bakıyordum bunda 0,8 mg folik asit var. Normalde eczanelerden özel olarak aldığımız ilaçlarda 0,4 mg folik asit var. Tam 2 kat daha yüksek bu yani. Kafam karıştı. Aranızda kullanan var mı Decavit Pronatal ı ?

Aynen fark edince onu bıraktim canım evde cocukla ilgilenemez oldum hala bulantim cok ve sıcak hava daha cok tetikliyo sanki daha gecmesinide baya var

Bu devletmi karşılıyor ozelmi canım ilaç genelde 400 yazıyor çoğunda diye biliyorum.

Decavit’e yani başladım ben, öncesinde Folbiol kullanıyordum. Herhangi bir yan etkisini görmedim ben.

Bu devletmi karşılıyor ozelmi canım ilaç genelde 400 yazıyor çoğunda diye biliyorum.
Devlet sadece hamilelikte karşılıyormuş onun dışında özel. İçeriği güzel aslında baya ama folik asit miktarı 800 olunca düşündürdü. Dünya sağlık örgütü hamilelikte 400-800 mg arası folik asit öneriyormuş.
Decavit’e yani başladım ben, öncesinde Folbiol kullanıyordum. Herhangi bir yan etkisini görmedim ben.
Süper , Bende kullanacağım galiba , forumda da baktım kullanan baya insan var

İçeriği bu şekilde
Kafanızı bulandırmak istemem ama hamilelikte fazla a vitamini almak pek iyi değil. Bu ilacın içerisinde fazla var sanki. Arkadaşımın doktoru havuçta çok fazla a vitamini olduğu için fazla yeme demişti. Araştırdığım kadarıyla sinir sistemine etkisi var. İnternetten araştırın isterseniz

Eklentiler

• IMG_5952.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_5951.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 37
Ya evet yüksek iş gerçekten , bilemedim ya. Ben imom alayım en iyisi

Kızlar selam ben iyice bok boğaz oldum afedersiniz ne görsem canım onu istiyor iştahıma nasıl sahip çıkacağım her dakika açım midem kazım kazım kazınıyor sinirden ağlayacağım ya

Pazarlık yapın ben daha düşük fiyat aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…