Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Evet , tek daha iyi oldu bence. Sen belki tek yumurta ikizidir diyordun ya o yüzden sorayım dedim. Bu sefer çok güzel geçecek inşallah sağlıkla kucaklarımıza alacağız bebeklerimizi
Betam geçen seneki gibiydi bulantılar da erken başladı bir aklıma düşmedi değil, ama değilmiş. Demek ki cinsiyeti de tahmin etmemeliyim sanırım yanılacağım. Şimdi heyecanla evladımı kucağıma alacağım günü bekliyorum.

Bu arada bulantılarım var ama çok şükür henüz kusma olmadı.

Canım arkadaşım çok üzüldüm, umarım bir mucize olur ve bebişin kalp atışı başlar, sizin için dua edeceğim peki baştan beri sıkıntılı bir durumunuz var mıydı, beta hcgnin düşük başlaması vs gibi. Öngörmüş müydü, bekliyor muydu doktorunuz böyle bir şey?

Kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza şuan 7 + 1 oldum çok şükür.
Herkese sorunsuz su gibi bir hamilelik dilerim :)
Kaçıncı çocuk: 2.ÇOCUK
Sat: 21.04.2024
Tahmini doğum tarihi: 28.01.2024
Kese görünümü (hafta olarak) : 5 HAFTA
Kalp atışı (hafta olarak) : 6. HAFTA
Varsa Cinsiyet tahmin : KIZ

İnşallah canım yarın gideceğiz inşallah güzel sonuç alırım

Evet bebek 8+6 kolları ayakları fln oluşmuş tomurcuk gibi gördüm ama kalp atmıyor

Çok teşekkür ederim inşallah bir mucize olu
Hayır hiç bir kötü durum yoktu beta hep 2 ktı arttı bebek güzel kese güzel rahim güzel doktor her şey yolunda ama kalp atışı alamadım dedi

Teyzeleri biz kalbimizi net bi şekilde dinledik. Herşey yolunda çok şükür. Doktor hiçbir sorun yok gayet güzel dedi. Son adet tarihimle tam uyumlu çıktı aşkım minik kelebeğim kan aldılar bir sürü birde idrar verdim. Tatiluzun yol sorun değil havuz deniz sorun değil benim yerimede gir dedi folbiol ü sordum kullanma folidoce yazıyorum dedi. Omega 3 kullan gebeliğin sonuna kadar haftada 2 yada 3 kere dedi. Birde prizin diye bi ilaç yazdı sanırım bulantı için tam bilmiyorum devlet hastanesi resim vermedi akşama özele doktoruma gidicem o resim verir resimi atarım size

Hoş geldin canım aramıza sağlıkla gelsin bebişin ilk çocuğun kaç yaşında

Çok sevindim canım , maşallah bebişe

Canim prilam nasil ise yariyormu valla beni hayatim kabus gibi oluyorum
Selam, ben 3 haftadır Prilam kullanıyorum günde 2 taneydi zehirlenmiş gibi kustuğum için 3 tane içiyorum. Başlarda hiç faydası yok gibi hissediyorsun ama ben bir gün almadım tuvaletten çıkamadım ağlayacaktım neredeyse. İşe yarıyor kesinlikle ama çok fazla uyku yapıyor, çalışıyorsanız zor olabilir bilginiz olsun :)

Yaklaşık 69 kilo ile hamile kaldim şu an 73 kiloyum. Daha 10+1'deyim. Normal mi bu kadar kilo almam? Bir de ben hep karnımdan aldım sanıyordum annemler kalçalarımdan da aldığımı söyledi. Şimdiden bu kadar kilo alınca korktum biraz sonrasından.

Bende senin gibiyim canım 70 kiloyla hamile kaldm şuan 74 üm boyum uzun Allah'tan 8. Haftaya giricem bakalım bu iştah nereye kadar devam edecek bilmiyorum

Bende senin gibiyim canım 70 kiloyla hamile kaldm şuan 74 üm boyum uzun Allah'tan 8. Haftaya giricem bakalım bu iştah nereye kadar devam edecek bilmiyorum
2 saat dolmadan acıkıyorum. Benim de boyum 1.75 ama lastikli pantolonlar bile karnımı sıkıyor. Artık hamile kıyafetleri almaya başlayacağım. Uzun keten bol elbiseler alırım herhalde. Ayaklarım da spor ayakkabıda kapalı kalınca iyi hissetmiyorum rahat bir sandalet almak istiyorum ama bantları sıkar mi ayaklarım şişer mi emin olamıyorum. Aşağıdaki gibi bir sandalet ayağımı sıkar mi sizce? 6 aydan sonra mı ayak sisiyordu, 3 6 ay arası böyle sandalet kullanabilir miyim?

Eklentiler

• 1000118544.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 13
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…