Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bakayım ona hemen 😘
antepli değilim iş nedeniyle buradayım 🥹
Evet bi bakın antepin sıcağında size güneş kremi şart her yerinize sürmelisiniz. Bende bundan aldım ama benim durumum riskli olduğu için sürekli evdeyim ve yatıyorum. Sadece doktora giderken sürerim diye düşündüm geçen gittiğimizde de unutmuşum 😂 bir dahakine artık sürüp deneyeceğim 😅

Evet bi bakın antepin sıcağında size güneş kremi şart her yerinize sürmelisiniz. Bende bundan aldım ama benim durumum riskli olduğu için sürekli evdeyim ve yatıyorum. Sadece doktora giderken sürerim diye düşündüm geçen gittiğimizde de unutmuşum 😂 bir dahakine artık sürüp deneyeceğim 😅
Sıcak ötesi özellikle bu hafta kavrulduk 🥵🥵🥵gün içinde de tazeliyorum mecburen. İzmir’de epey sıcak dikkat edin 🫠
Yapısı yoğun mu mesela şu mavi kapaklı Nivea kıvamı var mı
Benim Salı günü belli olacak durumum bakalım geçen hafta embriyo görünmemişti herşeyin yolunda olduğuna inanıyorum 🫶🏻🙏🏻

Sıcak ötesi özellikle bu hafta kavrulduk 🥵🥵🥵gün içinde de tazeliyorum mecburen. İzmir’de epey sıcak dikkat edin 🫠
Yapısı yoğun mu mesela şu mavi kapaklı Nivea kıvamı var mı
Benim Salı günü belli olacak durumum bakalım geçen hafta embriyo görünmemişti herşeyin yolunda olduğuna inanıyorum 🫶🏻🙏🏻
Ah evet çok sıcak ama ben hep evde olduğum için klima açık oturuyorum çok hissetmiyorum o yüzden sıcağı 😅
Evet biraz yoğun bir krem. Niveayı bilmediğim için kıyaslayamıyorum maalesef. Bakın bu video da 1:30 dan sonra gösteriyor bi bakın isterseniz 🌸

Ah evet çok sıcak ama ben hep evde olduğum için klima açık oturuyorum çok hissetmiyorum o yüzden sıcağı 😅
Evet biraz yoğun bir krem. Niveayı bilmediğim için kıyaslayamıyorum maalesef. Bakın bu video da 1:30 dan sonra gösteriyor bi bakın isterseniz 🌸

Teşekkürler bakayım videoya ❤️

İnsan yattıkça bence hep bir tarafı ağrıyor yani ben öyleyim hasta gibi hissediyorum yatınca, tabii ki dinleniyorum gün içinde ama genelde yazın tadını çıkarıyorum akşam yürüyüş dahi yapıyorum yavaş yavaş 😘
En iyisini yapıyorsun canım. Riskli bir durum yoksa sürekli yatmaya gerek yok zaten. Bu arada kalp atışını ne zaman duymuştunuz ? Tabloyu güncelleyelim 🌸

Bende temizlik yapıyorum ama daha az eskiye göre ondan bazen böyle evin içine komple girmek istiyorum dinlene dinlene yaparım ya bence hareket hareketsizlikten daha iyidir aksi bir durum olmadığı sürece tabi ki bir ara bel ve karın ağrım oldu kahve leke eşliğinde o zamanlar uzanıp dinlenince iyi geliyordu 🌸
cok sevdim bu sözü arkadaşım. hareket hareketsizlikten iyidir 👏👏

kızlar kese şekliniz nasıl yuvarlak mı?
Ay benim ki oval gibi bir şey.
Üstteki 3 boyutlu resim. Ok ile çizdiğim yer kese içindeki küre yolk sac mış yolkun altında da bebek varmış. Altta ki de normal ultrason görüntüsü. Ovale benziyor

Eklentiler

• IMG_7539.jpeg
    IMG_7539.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 92
Ay benim ki oval gibi bir şey.
Üstteki 3 boyutlu resim. Ok ile çizdiğim yer kese içindeki küre yolk sac mış yolkun altında da bebek varmış. Altta ki de normal ultrason görüntüsü. Ovale benziyor
ya ben bu keseye aşııkkk oldum annesiiii maşallahhhh😍😍😍😍😎 çok cool bi kese bu

X