Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Benimde karnım veya kasığım net diyemem ama neresi olduğunu bilmediğim bir yerde ağrım oluyor.Bu 2 hafta önce başladı ilk 1 hafta çok daha şiddetliydi.Şuan da da günde 2-3 kez çok kısa gelip giditor ama bazen şiddetli oluyor.Bende korkuyorum.Etrafımdakiler yerleşmeye çalışıyodur bende de olmuştu diyor.İnsan ister istemez korkuyor valla.

Tatlım ben keseyi görmüştüm 4+4 te ama kalp atışına cuma günü gidicem.. 7+0 olacağım yaa duyarım inşallah haber veririm canımcım

Evet banada hep öyle söylüyorlar bende ekstra bir durum olmadığı sürece çok takmamaya çalışıyorum inşallah sağlıklı büyürler bebişlerimiz

Merhaba bana acildeki doktor önermişti ama emin olamadım folidoce kullanıyordum ona devam ediyorum

5+4 üm bende benim doktorda folidoce önerdi ben hatta multivitamin istedim daha çok erken suan beslenmene dikkat et yeterli dedi bana dün

Günde 10 bardak su
1 bardak süt
Haftada 2 gün kırmızı et
Haftada 1 balık
Bitki çayı sadece 1 bardak oda nane limon zencefil
Çay açık max 2 bardak kahve içersen çay içme dedi
Arada tansiyonunu ölç dedi
Cinsel ilişki serbest dedi
Benim dr bunları söyledi

Canım 4+5 kese 6+1 kalp atışı ama ekranda gördük duymadık henüz salı günü dinketicek doktor. Birde 6+1 ken doktor bebek 6+3 dedi

Yaaa canıııımmm çok üzüldüm. Çok geçmiş olsun yine de bir umut cuma günü için içini ferah tut Allah büyük
Çok geçmiş olsun canım
Çok üzüldüm canım benim. Ne diyeceğimi bilemiyorum dilerim sağlıcakla kucağına alacağın günler gelir. Çok geçmiş olsun
Ya inan çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah bi mucize olur bizi haberdar et durumdan
Çok çok üzgünüm canım.. inna ne yazacağımı bilemedim umarım cuma günü mucizeler seni bulur..
bi sonraki seferi en kısa en kolay yoldan nasip etsin allah. yüreğini ferah tut inşallah
Çok geçmiş olsun canım inşallah kısa zamanda gene güzel haberler alırsın durumdan gene haberdar et bizi
Canim çok üzüldüm geçmis olsun şimdiden rabbim ogluşuna güzel ömür versin bi kaç ay sonra tekrar denersin❤
Arkadaslar arada kacirdiklarim varsa kusura bakmayin. Hepinize tesekkur ederim.

Canım merhaba nasılsın ? Bi gelişme var mı ?
Merhaba, hatirlayip sordugun icin cok tesekkur ederim canim.
Ne bir kanama, ne bir agri yok henuz.
Bugun yine beta verdim. Hala artiyor ama 2 ye katlanmiyor.
3 haziran 1518
5 haziran 2317 baya dusuk. Cuma gunu doktor randevum var. Onda kesinlesir sanirim. Bu gidecegim doktor kendi doktorum. Ona guveniyorum. Yine guncelleme yaparim.

Ya inşallah bi mucize olsun haber ver bize mutlaka

Herkese merhaba umarım herkes bebeklerine sağlıkla kavuşur. Benim ilk hamileliğim ve bekleme sürecinin tüm stresini yaşıyorum. Sat’a göre 6+5’im bugün ilk ultrason kontrolüme gittim karın ve vajinal ultrason bakıldı kese ve yolk vardı fakat bebeği göremedik. Kese ölçüldüğünde 5+3 çıktı. Bu süreçte bebeği görememek normal mi? Doktor 6 gün sonraya randevu verdi yine erken olur mu bebeği görmek için? Bir kere daha hayal kırıklı yaşamak istemiyorum. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Eklentiler

• image.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…