Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Merhaba canim cok kucuk daha kuzum gec dollenme olabilir 7 hatta 8 . Haftada görülebiliyor saglikla gelsin yavrun
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize. Benim ilk denememde hamile olduğumu öğrendim açıkçası çok ihtimal vermiyordum sonrasında testten sonra da nedense hiç belirti yaşamadım regl gecikmesi dışında bu nedenle görseydim varlığına iyice ikna olmak, hissetmek istiyordum fakat nazlı çıktı bir hafta daha bekleyeceğim mecbur. Neyse geç olsun da güç olmasın inşallah

Canımm selam biz 10 gün önce keseyi gördük tüp bebek benimdi yarın 7 haftalık oluyoruz benim sat hesaplamama göre yarın kontrolümüz var

Cok guzel heyecanlar bunlar saglikla kucagina al kuzunu hic merak etme kucuk daha insan merak ediyor gormek istiyo o kadar haklisin ki . Haftaya allahin izniyle gorursun kuzuyu . Hayırlı uğurlu olsun canım

Bende istemem ama 42 olucam çok yüksek riskler var benim için de sadece bebekler için değil kalp atışlarını dinledim bu gün nasıl zor bir karar anlatamam ama olacak gibi değil

Duymadım daha ben bıraz ılerı tarıhe aldım 8 haftalıkken gidecek tım oda gerı korktum cuma göreceğiz

Bana yatmadan 2 tane al dedi.Gündüz bulantıların artarsa sabah ve öğlen birer tane daha al dedi.24 saat içinde maks 4 adet kullanabilirmişim.Umarım etki eder
Bende gece 2tane aliom fayda yok.bugun prizinin diye ilaç yazdı korkuom içmeye.zarari olur mu die
Merhaba kızlar Rabbim çocuk ısteyen herkese nasip etsin hamile olanlarda sağlıkla kucağına alsın ınsallah
cinsiyeti listeye eklenenler olmuş nasıl öğrendiniz daha çok küçük bebişleriniz
Amiin inşallah Tahmin kuzum o.
Eskilerin garip inanışları var işte doğum lekesi olur bebekte falan diye ama bence hurafe hepsi Saç kestirmeye de sakıncalı derler mesela bilmiyorum ben kestiririm galiba kesin duramam
Valla doğru bence.ogluma hamileyken çilek tarlasının yanından geciyorduk eşim de taze taze alıyordu .bende arabada yiyordum .elimi yıkamadan kafamı kaşimişim ve oğlumun kafasında 2tane kuccuk çilek var
Kız ben de avcumu yalarım bsy görsem TV de falan
Kızlar ben sıcaktan bayılacam galiba eczaneye ilaç almak için dışarı çıktım demin buharlaşıyordum eczanenın dışında termometre vardı 41 derece gösteriyordu
Aboww İzmir Aydın yaniyordur valla.normal kuzum.kaynanamlarda Aydın'da .Allah'tan konusmuoz yoksa bu sıcakta bı de oralara gitme telaşım olurdu
Gece 2 tane içiyorum sabah kalkıncada bir tane içiyorum canım eğer sabah içmezsem bulantım oluyor
Bende fayda etmiyor asla.
Kuzum seni asla üzmek istemem yanlış anlama.ekim ayında kürtaj oldgum bebegimde bnm de artış vardı ama az az artıyordu.kese gelişmedi bı türlü ve sürekli kanamam oluyordu.11haftaya kadar bekledik 6haftada kalmış içi bostu ve kürtaj oldum.insallah güzel ilerler gebeliğin.
Prilam bende fayda etmiyor .prizinin diye bı ilaç yazdı bugün dr.kullanmakta tereddüt ediyorum zararı olur mu acaba diye.
Canim prilam nasil ise yariyormu valla beni hayatim kabus gibi oluyorum
Bende yaramadı.

Bugün Dr a gittim kizlar.hersey normal dedi.pazartesi şehir hastanesindeki Dr kanama alanı var dedi.bugun bu yok dedi.bende böyle bı durum varmış dedim.dogrudur makina kalitesinden olabilir dedi.ilce Hastanesi'nde hersey dandik ama mecbur gidiyorum.sehir hastanesi 2saat uzakta.bulanti için prilam fayda etmiyorsa prizinin yazalım dedi.ama bebeğe zararı olur mu diye de korkuom içmedim hala.TSH benim düşük çıkmıştı onu sordum .t3ve t4 normal değerde olduğu için biz düşük istiyoruz zaten dedi.yuksek olursa sıkıntı dedi.2hafta sonra kontrole gel dedi.ama kurban tatili oluyor..yine kanaman falan olursa gel dedi.bizden bukadar bugünlük.

canım m*me hassasiyeti ya da şişmesi var mı?

Yaaa sana da mı öyle dedi
Normalde cinsiyeti emin olmadan konuşmuyorlar ama neye göre böyle demiş olabılırler şimdi kac haftalık oldun cnm

Canım kese 5+1
Kalp atışı 6+2

Canım doktor bebeğe zararı olcak bir ilaç yazar mı? Araştır tabiki ama doktor yazdıysa birşey biliyordur sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…