Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
6 haftalığım niye verdi doktor bunu bilmiyorum eşimde doktorun bi bildiği vardır diyor çok arada kaldım
Banada dr um vinalac verdi folik asit için sandım ama bayağı bildiğin multivitamin gibi bir sürü takviye var içinde, ilk gebeliğim tüp bebekti öncesinde de multivitamin kullanıyordum gebe kalınca da kullanmaya devam ettim bi sorun olmadı

Merhaba kızlar
Bugün kontrole gittim ilk defa tsh değerim 3,25 çıkmış referans dışı görünmüyordu ama 2 civarı olması gerekiyor dedi ilaç yazdı tsh değeri benim gibi olan var mı
Bide keseyi gördük yolk sac varmış kanama alanı yok ama rahmimin bişeyleri kalınmış kanaman olabilir korkma dedi 6+2 olduğu için embriyo görünür sanmıştım görünmemesi moralimi bozdu biraz
Merhaba, benim de tsh değerim aynı ben de 10 mg ilaç kullanıyorum kullanılması kullanılmamasından cok cok daha iyi diyorlar

Banada dr um vinalac verdi folik asit için sandım ama bayağı bildiğin multivitamin gibi bir sürü takviye var içinde, ilk gebeliğim tüp bebekti öncesinde de multivitamin kullanıyordum gebe kalınca da kullanmaya devam ettim bi sorun olmadı
Bende vinalac kullanıyorum ama 12. Haftadan sonra imom omega kullanacağım

Selaaam kızlar,çok aktif olamıyorum aşırı halsizlik uyku hali ve ara ara olan mide bulantılarım oluyordu. Bugün çok iyiyim niye iyiyim diye sorgulıyorum tabi ki 😂 cuma günü ilk doktor kontrolüm var çok heyecanlıyım umarım çok güzel haberler alırım da içim rahat eder bi süre 🫶🏻 bugün 7 haftalık olduk . Umarım sizlerde çok iyisinizdir 😊
Selam bizde bugün sata göre 7+1 cuma günü randevum var inşallah güzel haberler alırız 💐

Herkese sağlıklı gebelik süreci dilerim🥰
Benim sat 2 mayıs normalde tahmini doğum tarhi 6 şubat.Ama ocak sonu da olabileceği için burayı da takipteyim🩵
folik asit olarak ne kullanıyorsunuz hanımlar henüz doktora gitmedim bu yüzden merak ediyorum.Ben folidays aldım eczacım önerdi.

Benim sat 2 mayıs normalde tahmini doğum tarhi 6 şubat.Ama ocak sonu da olabileceği için burayı da takipteyim🩵
folik asit olarak ne kullanıyorsunuz hanımlar henüz doktora gitmedim bu yüzden merak ediyorum.Ben folidays aldım eczacım önerdi.
Merhaba ben diofol kullanıyorum

Kese var bebek yok dedi . Aslında ilk başlarsa güzel gelişmiş ama sonra gelişmesi ve büyümesi durmuş ultrasonda görünmeyecek kadar küçük kalmış dedi bende anlamadım açıkçası . Patolojiye gönderip incelettirebilirsiniz dedi
Canım ne yaptınız , nasılsın ?

Hayırlı olsun canım 🌸 folactive kullanıyorum ben 💞

Ben çıktım muayeneden. İyi değil malesef. Kese ve yolk sac var ama sönmüş saglikli gibi görünmüyor dedi. Düşük olmazsa cuma günü doktoruna git ilaç verebilir başlatmak için dedi. Cok uzgunum ama hayırlısı böyleymiş diyorum.
Hepiniz saglikli, sorunsuz hamilelikler geçirin insallah. Bebeklerinizi de sağlıkla kucağınıza alın. Bana nasip değilmiş.
Canım merhaba nasılsın ? Bi gelişme var mı ?

bende folactive kullanıyorum
benim mide bulantım yok çok şükür en azından şimdilik göğüslerim çok hassas zaten fibrokistlerim var bu da çok normal çoğunlukla sağ kasığımda bazen de sol kasığımda ağrı var umarım bunlar da normaldir :KK54: bendeki haberler bunlar 😂

ben hala kalp atışını duyamadım geç döllenme olduğu için sat a göre geriden geliyorum :KK16:bayramdan sonraya kaldı

cinnabon cinnabon canım kese 4+3 görüldü 🌹kalp atışı için cuma randevum var 💓

Cuma günü gideceğiz kalp atışı için canım 🌸 heyecan dorukta sat ile uyumlu değildi onu da netleştiricez 🎈

Canım ben daha kalp atışını duymadım pazartesi gideceğim doktora, o gün duyarım inşallah ☺️

Ben ultrasona göre 4+6 da keseyi görmüştüm. Kalp sesi için henüz gitmedim.

X