Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ben de aynen böyleyim İlk bebegimde de böyleydim. Simdi 2.5 yasinda :)
Allah hayırlisiyla kucagimiza almayi nasip eder insallah.

Günaydın grubumuzun güzel hamişleri

Kızlar ya ben sabahları çok aç uyanıyorum sizde de varmı bu durum yoksa benim oburluğumdan mı
Ne güzel canım valla ben kalkınca canım hiç bişey istemiyor migdem bulanıyor yedikten sonra istifrar ederim diye ne yicemide bilemiyorum canım patates kızartması tarzı şeyler istiyor sadece usendigime yapmadım dün ama bugün yapsammi diye düşünüyorum birde rüyamda sütün içinde petibor bisküvi gördüm kırılmış bu asermek değildir dimi canım istiyor diyemem yani

Keseyi görünce bana verdi kalp atışında vermişti

21 aylik bir minik tazmanya canavari kendisi erkek umarim bu da kiz olur bebek dogurma defterini kapatiriz hayirlisi ile yoksa kiz olana kadar dogurabilirim
Devlete gitmedim hic ama saglik ocaginda ultrason bakiyorlar mi hic duymamiştim
Günaydın Kızlar doğum izinleri uzatılacakmış bununla alakalı bir haber gördüm daha detaylı bilgisi olan var mı?
Rapor izni mi canim

Günaydın grubumuzun güzel hamişleri

Kızlar ya ben sabahları çok aç uyanıyorum sizde de varmı bu durum yoksa benim oburluğumdan mı
Bnde öyle açlıktan elim ayağm titriyor sanki uyandığımda sağlıklı değil ama yatmadan hafif atıştırıyorum ben o zamn sabah daha iyi oluyorum tansiyonum çok düşmüyor

21 aylik bir minik tazmanya canavari kendisi erkek umarim bu da kiz olur bebek dogurma defterini kapatiriz hayirlisi ile yoksa kiz olana kadar dogurabilirim
Ay bana yazmamissin ama dayanamadim. Kac yaşındasın? 38 olmasam ben de senin gibi kız olana kadar dogurabilirdim ahahah
Benim de ilk bebegim erkek 2.5 yasinda. Bu da kız olsa tadindan yenmez. İnsan olmayani istiyor

Ay kızlar kızlar benim hiç belirtim yok hamile gibi hissetmiyorum kendimi diye söylene söylene sonunda bulantılarım başladı çok fenalardayım inşallah kusmam kusmaktan çok korkuyorum bulantıyı bastırcak bişeyler biliyomusunuz ilaçsız

Kızlar 5+3’üm. Önceki gebeliğimde bulantılar 6. Haftadan itibaren çoğunlukla da aç kalırsam oluyordu. Şimdi aç ya da tok fark etmeksizin midem bulanıyor. Üstelik erken başladı.Henüz çıkarmadım ama hem bulantılar hem halsizlik perişan etti.

Ay bana yazmamissin ama dayanamadim. Kac yaşındasın? 38 olmasam ben de senin gibi kız olana kadar dogurabilirdim ahahah
Benim de ilk bebegim erkek 2.5 yasinda. Bu da kız olsa tadindan yenmez. İnsan olmayani istiyor
30 yaşimdayim canim valla ilkinde de kiz istiyordum ama kocam bey bununda erkek olmasini istiyor ilkini umursamadim ama bunda insallah saglikli sihhatli akilli uslu güzel bir kizçem olur çin takvimine göre kız cikiyor bakalim
Nohut kafar zencefili demle taze olursa daha iyi bastiriyor canim çubuk kraker de bastiriyor

senin ikiz miydi, tek miydi canım? benim de bu arada geçen haftadan beri var, doktora söylediğimde bulantı iyidir, hcg'nin arttığını gösterir ama çok kusmamaya çalışıp vücudu sarsma dedi. bazılarında da düzenli artışa rağmen hiç olmuyor bulantı ama piyango bize vurdu anlaşılan, kolay gelsin çok. ha bu arada erken ve hızlı yükseliş hcg'de kız işareti diye bir rivayet duydum ama rivayet adı üstünde.

Tamam kuzum denicem sağol

Tamam kuzum denicem sağol
Çok kötü olursan prilam yazdir doktoruna patates nişastasi o ilaç zaten gece yatarken 2 tane iciyorsun ertesi gün iyi oluyorsun ben bazen ona ragmen bulanti yaşiyordum ama kusmaya engel olabiliyor

Bende tam tersini duymuştum
Çok kötü olursan prilam yazdir doktoruna patates nişastasi o ilaç zaten gece yatarken 2 tane iciyorsun ertesi gün iyi oluyorsun ben bazen ona ragmen bulanti yaşiyordum ama kusmaya engel olabiliyor
Duymuştum prilam hatta eczaneden alayım dedimde kaçıncı haftadan sonra kullanılıyor bilmediğim için almiyim dedim zarar veririm korkusuyla bugün dayanamayıp alıcam galiba

Bilimsel değil ama çoğunlukla tutuyor, ben de eşime diyorum kızımız olacak galiba. Kız olsun erkek olsun rabbimden gelen hayırlı evlat kabulümdür. Sağlıkla gelsin inşallah.

Bu arada tek yumurta ikizlerinden şüpheleniyorum ama 7. Haftadan önce netleşmez gibi. Bugün de kese görmeye gideceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…