Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ya ben uyanınca leblebi falan yiyorum yoksa hiç dayanamıyorum
Ayyy hasta mı olacaksın. Sıcak limonlu ballı su iç istersen iyi geliyor
Benimde almam gerek bişeyler eve balli limonlu su iyi akil ettin iceyim canim çok fenayim gecen kinoadan kisir yapmiştim onu da fazla kacirmişim soda icmekten bi hal oldum ben bi de sodalari buzluga atip ictim 2 gundur bogazim hafifti aksam dondurma yedikten sonra patladım hamilelikteki bu hassasligim sinir bozuyor ya

Yok canim daha bildirmedim. Zaten 20. Haftaya kadar nobetli calisiyorsun kanunen. Sonra gunduze aliyorlar.
İlk gebeligimde bu kanun yoktu 35.haftada izne cikana kadar nobetli calismistim
Yanima kuruyemis cubuk kraker fln getircem artik.
Baktım şimdi doktor raporu olursa 24. Haftadan önce nöbet yokmuş ama 24 ten sonra yasakmış.
Aynen yanında bir şeyler götür mutlaka. Mesela Ben uyanık olduğum sürelerde açım genelde
cumartesi günü kontrole gittiğimde doktora ben sürekli açım dedim o da acıktıkça salatalık ye dedi , mantıklı geldi en azından kalorisiz ve kabızlığa da iyi gelir

Günaydın hanımlar evet bende çok aç uyanıyorum ama onun haricinde bulantı fln olmuyor belirti olmadığı için tedirgin oluyorum ama herkesin hamileliği bir değil ne zaman başlar bilmiyorum belki hiç başlamayacak sadece aşırı göğüs hassasiyeti arkadaşın dediği gibi sallandıkça ağrıyorlar ve sanki hiç uyumuyormuşum gibi uykum var başımı kaldıramıyorum uykudan

Günaydınn ben de öyleyim ‍🌫
Oh be yalnız değilim
Sen buzlu sodaları iç üzerine dondurma ye sonra niye hasta oldum
Türküz biz , analarımız bizi bebekken fazla sarmış sarmalamış o kadar soğuk hasta eder
Benim başucumda leblebi ve çubuk kraker var. Aç aç kalkınca midem çok bulanıyor.

Canımcım belirtin yok değil ki , göğüs hassasiyetin var uykusuzluk var mide bulantısı da olmayıversin daha iyi

Ya bende açlıktan uyanıyorum resmen
Yaaa çok heyecanlı bugün , güzel haberlerini bekliyoruz

Of sorma ya osuruktan nem kapiyorsun derler ya oyleyim resmen çubuk kraker cikarsam minik tavşanim heryere döküyor hücum marsiyla yataktan kalkip mutfaga gidiyoruz mamaaaağ diye uyaniyor 5:45te hemen omlet yapip veriyorum yoksa susmuyor kendim aklima gelene kadar mala baglamiş oluyorum
Güzel haberler al insallah canim ❤

ama ben biraz kafaya takıyorum arkadaşlar yaa öncesinde ya dış gebelikse ya boş gebelikse fln diye çok tedirgin olmuştum Allah’a şükür bebeği de gördüm bu sefer de ya kalp atışı olmazsa diye tedirgin oluyorum burada okuduğum olumsuz şeyler beni fazlasıyla etkiliyor sanırım

Eşimin görevinden dolayı Hakkari Yüksekovadayız doktor bulduğuma zor dua ediyorum zaten randevu yok özel hastane yok allahtan temmuzda ankaradayım

Evet evet 24müş benim aklimda 20 kalmis simdi nobetin de soyle guzelligi var pazar gececiydim ya pazartesi-sali- carsamba bos gunum persembe gunduze gitcem.
Ne iş yapiyorsun canim eve git vur kafayi yat oh mis
Havacilik alaninda devlet memuruyum canim. Once kahvalti sonra dus alip yatarim muhtemelen

Oh mis 3 gün boş olmaso müthişmiş camim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…