Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ben bu sene tam düzenli cilt bakımına başladım. Hamile kaldim hemen. Gitti aldığım bir sürü serum, krem ahahah. Düzenli kullanırım ben uzun süredir yüzüme doğru düzgün krem bile sürmüyorum. Özledim kendime bakıyorum hissini

her yerden alabilio canim istediği yerden kometikçi vs online ya da

Evet sıcakta mahvetti valla. Tembel pazar geçiremiyorum kuzum evde bir de 6 yaşında bir minik kuş olduğu için istekleri bitmiyor

Kızlar birşey sorucam sata göre 5+4 haftalık bebek ama cuma günü devlet hastanesinde 4+6 ile uyumlu çıktı kese.yani ultrasona göre şu an 5+1 haftalık. Cuma ya da cumartesi özel hastaneye randevu alsam kalp sesini duyar mıyım acaba ?

Bence sabredebilirsen 7. haftayı bekle. Çünkü normalde 7'de kalp atışı bekleniyormuş, hatta 8. haftada kalp atışı duyulabiliyormuş. Duyamazsan tedirgin olabilirsin. Belki de önümüzdeki hafta pazartesi salı daha iyi bir seçenek olabilir.

Benimde şuan karnımın var kilo mu aldım anlamadım

Benim arkadaşım lierac kullandı ama yinede çatlağı olmuştu. Öyle deyince vazgeçtim Ben biodermanınkini almayı düşünüyorum açıkçası bir kaç influencer önermişti

Merhabalar öncelikle hepinizi tebrik ederim Rabbım kucağınıza almayı da nasip etsin Gecen ay bende tup bebek transferi oldum ve testim pozitif bugun 6+2 iyiz

Özel hastane zaten pahalı bence biraz daha bekleyin 7 haftada gidin karından öyle duyuldu bende

Kızlar merhabalar , ben 8 haftalık gebeyim en son kan testi verdiğimde d vitaminim 10 çıktı doktor kontrolüm de ayın 10nun da ama kafama çok takıldı acaba olumsuz bir durum olur mu 12.haftadan sonra kullanılıyor diye okudum ama içinizde d vitamini düşük çıkan var mı ne zaman başladınız kullanmaya

Benim 5 çıktı. Bir doktor 12. haftadan sonra kullan dedi. Biri az az kullanabilirsin dedi. 12. haftadan sonra kullanmayı düşünüyorum. Olumsuz bir durum olur mu sorusunun cevabını bilmiyorum, umarım olmaz.

Sabretmeye çalışıcam 6. Haftada duyanlar olmuş burada o yüzden gitmek istedim bakayım duruma göre o zaman :)

İlk 3 ayda yok diyor doktorlar bizim depolardan besleniyormuş bebişlerzaten şuan bulantı bastırmak için sağlıklı beslenemiyorum full karbonhidrat arada meyve
Ayy aynen bende yumurta avakado ceviz hiç yiyesim gelmiyor ceviz gene bir iki atmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…