Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Bende şuan bulantı kusma yok ara ara sabah bulantısı çok hafif okadar.
Ben bugün başka fenalardayım kızlar. Aşşşırı halsizim uykum çok var kasık ağrım çok. Yatıyorum ara ara uyuyorum ama yok farklı bi bunalmışlık rahatsızlık hissi var bugün anlamadım gitti

Yurtdışında olan arkadaşlar size bir sorum olacak. Sanıyorum orada Lierac çatlak önleyici jel 400 ml 30 Euro falan. Özellikle Almanya'da Lierac eczanelerde vs mi satılıyor yoksa direkt kozmetikçilerde mi oluyor? Eşimin abisi 3 haftalık yurtdışı gezisinde olacak. Ondan 3 kutu istemeyi düşünüyorum acaba yeterli olur mu?

Canım oluyor hamilelikte ara ara böyle günler. Havalar da ısınmaya başladı bugün. Sıkma canını rahmin büyüyor , benim 5.-6. Haftalarda kaşık ağrım çok oluyordu hatta bacağıma bile vuruyordu. Sen bol bıl yat dinlen , uyu uyan. Tembel bir pazar geçir

Kız 3 kutu çok değil mi

Türkiyede niye bu kadar pahalı acaba? Bilgisi olan var mı? Gecen sene sanıyorum böyle değilmiş. Belki stokları güncellenir falan diye umuyorum.

Ay bilemedim 3 kutu diyince çok geldi. Ama dediğin gibi her yerine süreceğin için belki de anca olur. Bu aylarda doğum yapacak anne gruplarına sor istersen ne kadar krem kullanmışlar

Türkiyede niye bu kadar pahalı acaba? Bilgisi olan var mı? Gecen sene sanıyorum böyle değilmiş. Belki stokları güncellenir falan diye umuyorum.
Evet bende baktım da gerçekten çok pahalanmış. Bende burts beesin kremi var geçen seneki hamilelikte arkadaşımla birlikte almıştım. O burts bees pahalı olduğu için lierac almıştı aralarında %40 falan fark vardı. Şimdi baktım lierac daha pahalı olmuş. Belki dediğin gibi stok sorunu falan vardır

Ay bilemedim 3 kutu diyince çok geldi. Ama dediğin gibi her yerine süreceğin için belki de anca olur. Bu aylarda doğum yapacak anne gruplarına sor istersen ne kadar krem kullanmışlar
Ben stokçuyum ahahaha. Ondan bana az bile gelmişti Ben badger krem aldım. Şimdi değil ama bir hafta sonra kullanmaya başlarım o zaman 10 haftalik olacak inşallah. Bir nemlendirici krem bir de Lierac gibi bir yağ lazım diye okudum. Araştırmalarımin sonucu şimdilik bu. Sadece yag kullanmak yeterli olmuyormuş.

Burt Bees de ikinci tercihimdi. Artık yurtdışından tedarik edemezsem onu kullanacağım. Çok da bildiğimden değil bu arada. Belki Burt Bees daha da iyidir. Sadece herkes Lierac yazmış gibi geldi eski forumlarda vs.

Burt Bees de ikinci tercihimdi. Artık yurtdışından tedarik edemezsem onu kullanacağım. Çok da bildiğimden değil bu arada. Belki Burt Bees daha da iyidir. Sadece herkes Lierac yazmış gibi geldi eski forumlarda vs.
Ya işte fiyatı da uygundu herkes lierac alıyordu. Bu sene ne olmuş böyle bende şaşırdım.
Ya hepsi hemen hemen aynıdır bence ya. Çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan düzenli kullanmak. Ben genelde bu tarz şeyleri pek düzenli kullanamıyorum

Ay arkadaşım valla sürebiliyorsan al sürün bol bol ben bendeki kremi bir önceki hamileliğimde aldım , hamileliğim 21 hafta sürmüştü krem hiç kullanılmamış gibi duruyor daha
hep hayran oldum böyle kendine kremler falan sürüp bakım yapabilenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…