Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Ben canim inan oglumda ölümlerden döndüm bulantı yuzunden zofer nasil iyimi suanda öyleyim
Şuan 7haftalık hamileyim hala kötüyüm ama ilaç baya bastırdı bisiler yiyebiliyorm geçen hafta ağlıyordum sürekli bulantıdan sürekli yatıyorum bu günler hemen geçsin diye dua ediyorum çok zor

Ben stokçuyum ahahaha. Ondan bana az bile gelmişti😅 Ben badger krem aldım. Şimdi değil ama bir hafta sonra kullanmaya başlarım o zaman 10 haftalik olacak inşallah. Bir nemlendirici krem bir de Lierac gibi bir yağ lazım diye okudum. Araştırmalarımin sonucu şimdilik bu. Sadece yag kullanmak yeterli olmuyormuş.
Burts bee nin kremi amazon de de 10 euro getirebilecek varsa ordan alsın baya iyi bi krem

Benim belim kuyruk sokumum ve siyatik sinirim çok ağrıyo ya yürürken🥲 daha şimdiden ağrısı sızısı olan avr mı

İnanırmısın canım yinede kusuyorum senin bebiş doğdumu
Ciddi misin. 🥺 ben onu içmediğimde hastaneliktim içtiğim zaman normaldim. Evet doğdu şuan 6yaşında kızım çok şükür. 🥰 biliyorum çok zor şuan 2. Gebeliğim bulantım var bugünden beri ağlayasım geliyor ama geçiyor biliyorum kucağıma aldığımda değecek sabır ❣️

Şuan 7haftalık hamileyim hala kötüyüm ama ilaç baya bastırdı bisiler yiyebiliyorm geçen hafta ağlıyordum sürekli bulantıdan sürekli yatıyorum bu günler hemen geçsin diye dua ediyorum çok zor
Canim bende suan oyleyim inan oluyorum hayatim kabus herseyden migdem bulaniyor mutfaga giremiyorum oglanda hastanede yattim gunlerce ama 6. Aydan sonra rahatlamistim gececek ama sabir :KK43:

X