Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Normal canım benimde bulanmıyor önceki hamileliğimde de hiç bulantım olmamıştı illa bulanacak diye bir şey yok ya da 8 den sonra başlayanlarda oluyor
Ne bilim canım bir tane ölünce bide onda bulantı çöktü bulantı kesilince şüphelendim olmuştu zaten bundada olmayınca endişe ediyom herşeyin hayırlısı isallah rabbim emegimizi boşa çıkarmasın

Bizde 6+5iz sata göre keseyi gorduk gecen hafta sadece, ne zaman çagırdı doktor bir daha

125 kıloyum csnısı ekmek yemıyorım kolayı bıraktım abur cubur yok
İnsallah şeker cikmaz canim bende 96 kiloyum ama ben dusunmuyordum bebek iste dogumdan sonra 25 kilo aldim hamilelikte 7 kilo almistim dogumdan sonra vitaminler icimden canavar cikardi

Gaz yapar ishal yapar ben ogluma hamileyken çuvalla yedim şuan 21 aylik erik canavari
sizce kese ne diyor Ben hep kız hissediyordum ama bu seferki görüntüde kese şeklinden erkek gibi gelmeye başladı
Aa nerden anlasiliyor hic duymadim
Bende ilk gebeligimde cok beterdim simdi midem agriyor benimde kan pihtilaşmam var ogrendigimden beri 0.4 oksapar kullaniyorum coraspini kesti dr gerek yok dedi bana da ilkinde kullanmistim ama 3 dusuk oldugu icin garanti olsun demisti

Bugün doktora gittik vajinal ultrason ile baktı kese büyüyor ama hala bebek görünmüyor. Sat a göre 7+3. Haftaya da görünmezse kürtaj yapacaklar. Geriden geldiğini söylemişlerdi, bugün bu şekilde söyledikleri için aşırı üzüldüm. Kahveeengi kanamalar da devam ediyor. Gebeliği biz sonlandıralım düşük yapmayı beklemeyin diyor Dr. Bu durumda olup gebeliği devam eden oldu mu

Ay bende diyorumki neden göbeğim böyle şişti daha çok erken meğerse yediğin erikler gaz şişkinlik yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…